فروش دوربین مدار بسته جاسوسی
دسامبر 10, 2020
فروش انواع جک در پارکینگ
دسامبر 12, 2020
نمایش همه

انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها

خلاقیت و ابتکاری که برای ساختن این وسایل صرف می‌شود، در کنار نوآوری‌های تکنولوژیک که معمولاً جلوتر از زمان خود هستند، همه ما را به خود جذب می‌کند. قطعا در عصر حاضر بدست آوردن یک دوربین بسیار کوچک که بتوان از آن به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کرد بسیار آسانتر و سریعتر از سال های ۱۹۷۰ باشد. دوربین های جاسوسی در قدیم به عنوان یک سلاح کلیدی در عملیات های شناسایی و جمع آوری اطلاعات توسط نهاد های امنیتی و جاسوسی استفاده میشد.

یک دوربین جاسوسی تعبیه شده در کیف که می تواند بغل یک زیپ باشد چرا که خطوط زیپ باعث می شود چشم قادر به تشخیص آن نباشد. همچنین استفاده از کیف های زنانه و مردانه مشکی می تواند دوربین مخفی را به یک دوربین مخفی متحرک تبدیل کند. این دوربین های مداربسته مخفی توانایی نگهداری شارژ با زمان بالا را دارند.

انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها

 

دوربین مخفی و سیستم های جاسوسی در دنیای واقعی
در سراسر جهان شرکت های مختلفی در زمینه تولید دوربین مداربسته مخفی , دوربین جاسوسی , سیستم های شنود صدا , سیستم های ردیاب و دیگر تجهیزات کنترل افراد فعالیت می کنند . طراحان این شرکت ها هر روز به دنبال ایده های جدیدتری در مورد ساخت دوربین مخفی هستند که امکان کشف پایین تری داشته و بتواند امکانات بیشتری را به کاربر ارائه دهد.

موارد زیر انواع دوربین های جاسوسی است که هم اکنون ساخته شده و ممکن است هر لحظه در حال جاسوسی از شما باشند:

 

دوربین مخفی جاسوئیچی ( ریموت خودرو )

این نوع از دوربین مخفی, یک سیستم فیلم برداری جاسوسی همه فن حریف است . مزیت اصلی این دوربین مخفی قابل حمل بودن و قرارگیری در دست برای کنترل زاویه دید بدون جلب توجه است . عیب این دوربین مخفی ریموتی هم مدت کارکرد باتری کم است. معمولا به دلیل سایز کوچک دوربین مخفی ریموتی و طبعا سایز کوچک باتری آن بیشتر از ۳۰ دقیقه نمی تواند روشن بماند.

نصب دوربین مداربسته تحت شبکه ip در سهیلیه - نصاب دوربین در سهیلیه

دوربین های مخفی جاسوئیچی ( ریموتی خودرو ) در انواع مختلف و شکل های گوناگون تولید می شود و قیمت آنها بین ۵۵ تا ۱۰۰ دلار است.

دوربین مدار بسته

دوربین جاسوسی بند انگشتی

این دوربین مخفی دارای چند جزء است . لنز دوربین در انتهای یک کابل فلت ۱۰ سانتی قرار دارد و وظیفه فیلمبرداری مخفیانه را بر عهده دارد. در سر کابل فلت برد الکترونیکی دوربین مخفی است که باتری , کیت وایرلس و لنز دوربین به آن متصل شده. دوربین های بند انگشتی عموما مموری خور بوده و دارای وای فای هستند.

استفاده از این دوربین مداربسته به عنوان دوربین مخفی یا جاسوسی بسیار شایع است و ممکن است شما نیز در دام این دوربین مدار بسته مخفی بسیار کوچک بیفتد. دوربین مخفی بند انگشتی را می توان در هر جایی نصب کرد و به این دلیل ابعاد بسیار کوچک آن, تشخیص وجود دوربین مخفی در محل با این دوربین بسیار مشکل است.

این دوربین در بازار ایران به نام دوربین فلتی FLAT CAMERA نیز شناخته می شود. قیمت دوربین فلتی برای مصرف کننده نهایی بین ۶۵$ تا ۱۳۰$ مشاهده شده.دوربین جاسوسی در کلاه
دوربین مخفی قرار گرفته در کلاه در جایی میان مارک آن پنهان شده که به فرد جاسوس این امکان را می دهد بدون جلب توجه زاویه فیلم برداری دوربین مخفی را بطور نامحسوس تغییر دهد و بر روی سوژه متمرکز شود. این دوربین مدار بسته مخفی می تواند با باتری کار کرده و تصاویر را بصورت زنده بر روی تلفن همراه منتقل کند . دوربین مخفی درون کلاه مموری خور هست و می تواند تصاویر را روی مموری کارت ضبط کند.

جک پارکینگ چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378