کرکره برقی اتومات چیست و چه مزیتی دارد ؟
۱۴۰۰/۰۵/۱۱
کرکره برقی چیست ؟
۱۴۰۰/۰۵/۱۱
نمایش همه

بروزترین طرح کرکره برقی کدام است ؟

انواع کرکره برقی چیست ؟
این ذهنیت ممکن است برای افراد به وجود آید که کرکره برقی چیست؟ و چه تفاوتی با کرکره‌های قدیمی داشته؟  درواقع بروزترین طرح کرکره برقی نوعی از کرکره میباشد که تیغه‌های آن به‌وسیله موتور کرکره حرکت می‌کند و باز و بسته شدن آن از طریق ریموت یا چشمی میباشد میزان امنیت این کرکره‌ها بیشتر از کرکره‌های قدیمی میباشدکرکره‌های برقی از جنس‌های متنوعی مانند آلومینیوم، فولاد، پلی کربنات و… تولید میگردد .به همین علت این کرکره‌ها دارای انواع و مدل‌های متنوعی هستند.

کرکره برقی اتومات

نصب کرکره برقی چگونه میباشد ؟

نصب کرکره برقی نیاز به‌دقت و مهارت بالایی دارند و فرد غیرمتخصص دانش کافی برای نصب آن را دارا نمیباشد . پس برای نصب این کرکره‌ها را به نیروی متخصص و نمایندگی‌های مجاز بسپارید تا میزان امنیت کرکره افزایش پیدا کندمراحل نصب کرکره‌های برقی با توجه به مدل آن‌ها تا حدودی متفاوت میباشد اما برای نصب تمامی این کرکره‌ها ابتدا تیغه کرکره بر روی رول نصب میگردد و سپس موتور کرکره برای به حرکت درآوردن این تیغه‌ها نصب میشود .

اجرای کرکره برقی

مقایسه کرکره برقی اتومات با سایر کرکره ها :

کرکره های اتوماتیک در قیاس با سایر درب های امنیت بالایی داشته و نیاز به استفاده از قفل و کلید نمیباشد هرچند در هنگام دریافت خدمات ساخت و نصب می توانید روی کرکره برقی جا قفلی نیز تعبیه نمایید.تولید کرکره اتوماتیک به صورتی است که مانع از ورود گردو غبار می گرددسرعت نصب کرکره اتوماتیک بسیار بالاستدر تولید وساخت کرکره اتوماتیک دیگر محدودیت مساحت درب کرکره اتوماتیک وجود ندارد.در برخی از کرکره های اتوماتیک که از تیغه های پانچ شده استفاده شده و امکان دیدطرف دیگر درب کرکره اتوماتیک نیز وجود دارد.با استفاده از سیستم مرکزی کرکره اتوماتیک می توان کنترل تعدادی کرکره اتوماتیک را یطور یکسان و آنی توسط ریموت کنترل در اختیار داشت.

خرید جک برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912