کاربردی ترین جک درب پارکینگ
دسامبر 17, 2020
کرکره برقی مناسب مغازه
دسامبر 19, 2020
نمایش همه

بهترین دوربین مدار بسته ویلا و دزدگیر ویلا

 

عموم مردم تصوراتی که ذهن آنها شکل گرفته در مورد سیستم های دوربین مدار بسته ویلا و دزدگیر ویلا  به فیلم های سینمایی اما در دنیای واقعی داستان کمی متفاوت است. (دوربین مداربسته مخفی )به اندازه یک نخود وجود ندارد! یا دوربین جاسوسی که بتوانید در هر مکان در چند ثانیه قرار دهید و تصاویر آن را کیلومتر ها آن طرف تر ببینید عملا وجود خارجی ندارد.

استفاده از دوربین لامپی به عنوان دوربین مخفی
فلسفه ساخت دوربین های لامپی , تولید یک دوربین مداربسته مخفی یا دوربین جاسوسی نبوده. این یک سیستم دوربین مداربسته بیسیم است که امکانات فراوانی دارد و به شکل لامپ ساخته شده تا کاربر بدون نیاز به سیم کشی و تخریب های ناشی از سیم کشی بتواند به آسانی دوربین را بر روی سرپیچ لامپ متصل نماید.

دوربین های مداربسته لامپی دارای وای فای بوده و می توان به آسانی تصاویر زنده و ضبط شده دوربین را بر روی تلفن همراه مشاهده کرد . همچنین در دوربین های لامپی این امکان وجود دارد که بتوان تصاویر دوربین را از راه دور نیز بوسیله اینترنت به خوبی مشاهده کرد .دوربین های لامپی دارای لنز ۳۶۰ درجه بوده و از حافظه Micro SD پشتیبانی می کند.

 

دوربین های جاسوسی و دوربین مخفی در کجاها ممکن است نصب شده باشد؟

انواع دوربین جاسوسی در انواع شکل ها و اندازه ها وجود دارند ولی نکته مشترک آن ها یک برد الکترونیکی دوربین مداربسته داخل آنها است .( دوربین مخفی کوچک ) اگر دوربین های مداربسته ی دیجیتالی که در بازار موجود هستند را باز کنید. متوجه خواهید شد که بعد از خارج کردن از بدنه، دوربین ها خیلی حجم کوچکی دارند و می شود آن را مخفیانه در هر جایی نصب کرد. حتی برخی از آنها مجهز به کیت وایرلس می باشند و نیازی به سیم هم ندارند. جدیدا نسل جدیدی از این دوربین ها به بازار آمده که در خود جای مموری میکرو اس دی نیز دارند و نیازی نیست در جای دیگر توسط وایرلس ضبط شوند و با یک باتری کوچک یا سرپیچ لامپ می تواند کار کند.

جک های برقی اتومات چیست؟

دوربین مخفی خودکار جاسوسی
متداول ترین وسیله جهت فیلمبرداری مخفیانه در یک جلسه کاری , در جلسه امتحان و هنگام عقد قرارداد , خودکار است. تقریبا خودکار در همه جا می تواند در جیب پیراهن یا دست شما باشد و کسی هم شک نکند! دوربین های مخفی خودکاری عموما توانایی ضبط صدا و تصویر را بصورت همزمان دارند و در کیفیت های تصویر و سخت افزار مختلفی تولید می شوند. باطری دوربین های خودکاری بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه می تواند در حالت فیلم برداری خودکار جاسوسی را روشن نگاه دارد و قیمت آنها بین ۴۵$ تا ۱۱۰$ است.

دوربین جاسوسی ساعت رومیزی
این ساعت رومیزی علاوه بر نمایش ساعت بصورت دیجیتال و تنظیمات زنگ و روشنایی دارای سیستم ذخیره تصاویر و صدا نیز می باشد . ساعت دوربین دار در دو حالت با باتری و با شارژر کار می کند و می تواند تصاویر را بر روی مموری کارت ذخیره کند . نکته جالب این ساعت توانایی ارسال تصاویر بر روی اینترنت و اپلیکیشن است . این دوربین مخفی می تواند تصاویر زنده و ضبط شده را بوسیله ی اینترنت بر روی تلفن همراه منتقل کند.

دوربین جاسوسی ساعت دیواری
ساعت دیواری دوربین دار علاوه بر نمایش زمان میتواند تصاویر را ذخیره کند . ساعت دوربین دار در دو حالت با باتری و با شارژر کار می کند و می تواند تصاویر را بر روی مموری کارت ذخیره کند . نکته جالب این ساعت توانایی ارسال تصاویر بر روی اینترنت و اپلیکیشن است . این دوربین مخفی می تواند تصاویر زنده و ضبط شده را بوسیله ی اینترنت بر روی تلفن همراه منتقل کند.

نصب دوربین مداربسته ip (تحت شبکه) در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378