قیمت کرکره برقی در ایمن صنعت
جولای 3, 2021
جک های برقی اتومات چیست؟
جولای 5, 2021
نمایش همه

قیمت کرکره برقی چقدر است؟

طول عمر مفید کرکره برقی چند سال است؟
کرکره های برقی در ابتدای پیدایش خود از جنس آهن گالوانیزه تولید می شدند ولی پس از مدتی آن کرکره های گالوانیزه جای خود را به کرکره هایی از جنس آلومینیوم و پلی کربنات دادند و عملاً با توجه به خاصیت عدم فرسایش و زنگ زدگی آلومینیوم و پلی کربنات ، طول عمر کرکره های برقی امروزی بسیار بالا می باشد.

کرکره برقی نیشابور

تاثیرگذارترین عامل در قیمت انواع کرکره برقی چیست؟

معمولاً اصلی ترین فاکتور در قیمت کرکره برقی نوع تیغه آن است. دلیل این است که قیمت حمل ، شفت ، شاسی و قوطی کشی و نصب تقریباً یکسان است. اگر دهنه ما بزرگ و یا پرتردد باشد باید از موتور ساید استفاده نماییم و اگر دهنه ای کوچک و کم تردد داریم می توانیم از موتور تیوبلار استفاده نماییم. ولی تنوع کالا و قیمت در تیغه کرکره برقی بسیار زیاد است.کرکره های برقی ، انواع متفاوتی دارند که با توجه به مکان مورد استفاده و درخواست مشتری، متغیر است. در اماکنی مانند: اداره جات، فروشگاه، ساختمان های متفاوت، پارکینگ‌ خانه‌ها و ویلاها، در و پنجره ها و بالکن و … از کرکره برقی می توان استفاده نمود. کرکره ها ابتدا به صورت دستی بوده اند، اما با گذشت زمان و پیشرفت صنایع، امروزه بیشتر از کرکره های برقی استفاده می شود.

اجرای کرکره برقی

جنس کرکره های برقی

کرکره های برقی که در اماکن مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، معمولا از جنس آلومینیوم و یا استیل هستند، که هر کدام مزیت مخصوص به خود را داراست. جنس استیل ضد زنگ و آلومینیوم عایق صدا و حرارت است، که با توجه به محل نصب و نیاز، باید یکی از این دو جنس را انتخاب کرد.

قیمت جک درب پارکینگ در کرج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378