جک درب اتوماتیک پارکینگ پویا دُر مدل آریا ARIA
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
جک درب پارکینگ اتوماتیک سهند ۴۰۰
۱۳۹۹/۰۶/۲۲
نمایش همه

جک درب اتوماتیک پارکینگی گیت Automatic Gate

به جرات میتوان گفت یکی از بهترین محصولات جک درب پارکینگ  بازار ایران جک الکترومکانیک با برند معتبر اتوماتیک میباشد که توان جابجایی ۴۰۰ کیلو گرم برای هر بازو را دارد و همچنین هر بازو ۳ متر درب را به راحتی جابجا میکند. جک پارکینگی اتوماتیک گیت GATE AUTOMATIC قابلیت نصب تک لنگه و دو لنگه را دارد و هم میتوان آن را رو به داخل و هم رو به بیرون (برای درب های بیورن بازشو) نصب نمود. شکل طاهری جک پارکینگی AUTOMATIC بسیار زیبا بوده از رنگ مشکی الکترو استاتیک ضد آب و رطوبت استفاده میکند.طراحی این جک ایتالیایی بوده و داخل کشور تولید شده است ، جک بازویی اتوماتیک گیت بسیار به روز و قدرتمند بوده است و از قطعات ایرانی بسیار با کیفیت (طراحی ایتالیایی ) برخوردار است. در واقع جک پارکینگی اتوماتیک محصولی ا ست که از لحاظ فنی پا به پای نمونه های ایتالیایی  پیش آمده و توانسته قیمتی به مراتب مناسب تر از آن را ارئه بدهد.

Automatic Gate

جک درب پارکینگ اتوماتیک Automatic GATE از مدارفرمان به روز رامونا استفاده میکند که یکی از بهترین برد های مدارفرمان موجود در بازار ایران است. تنظیمات و عیب یابی آن نسبتاً آسان است ولی عدم وجود خروجی مستقیم قفل برقی ، و عدم امکان تایم دهی مجزا برای باز شدن و بسته شدن لنگه های درب جزء نقاط ضعف این جک به شمار می آید. این برد مدار فرمان جدید از یک سیستم تشخیص مانع هوشمند برخوردار است که در صورت وجود شی در هنگام بسته شدن درب ، با هشدار و ارسال دستور از سمت مدار، مانع از بسته شدن درب می شود و از خسارت های احتمالی جلوگیری می کند. این قابلیت از طریق یک جفت چشمی فتوسل و سیستم ترمزگیری اتوماتیک که اشاره شد ، امکان پذیر می گردد.

جک درب پارکینگ اتوماتیک گیت Automatic Gate

 

نمایشگر ۴ رقمی و تنظیمات با دقت یک دهم ثانیه. رمز برای نصاب و عملکرد متفاوت در هنگام فراموشی. تنظیم حالت سرویس )مد بدهکاری( و قفل شدن دستگاه روی تعداد کارکرد خاص. قابلیت بستن فرمانهای خارجی جهت جلوگیری از نصب رسیور خارجی. قابلیت نمایش شماره ریموت و حذف ریموت خاص. حفاظت ولتاژ خروجی ۰۲ ولت در برابر اتصال کوتاه و نمایش پیغام خطا. برنامه ریزی مجزا برای درب دو لنگه،تک لنگه ودرب ریلی همراه میکروسوئیچ. زمان بازشدن و بسته شدن بصورت مجزا از هم همراه استارت آرام(SOFTSTART) قابلیت لرن کردن ریموتهای کدلرنینگ و هاپینگ کد همزمان . قابلیت تنظیم سه سرعت برای هر لنگه به صورت مجزا قابلیت حرکت جکها به صورت مجزا از هم توسط ریموت به جای خلاص کردن جک. قابلیت تنظیم میکروسوئیچها به صورت نرم افزاری. تست موتورها قبل از حرکت.

جک بازویی جک اتوماتیک گیت حداکثر گشتاور ۳۲۰۰ نیوتن / متر تولید می کند و کورس حرکتی آن ۴۰ میلیمتر است و با توجه به اعلام سیماران جهت نصب بر درب با وزن هر لنگه ۴۰۰ کیلوگرم ( مجموع دولنگه ۸۰۰ کیلوگرم ) و عرض هر یک لنگه ۳ متر ( مجموع دولنگه ۶ متر ) مناسب است. نصب این محصول با توجه به کیفیت خوب آن برای نصب بر ساختمانهای دارای ۲۴ عدد پارکینگ بلامانع است.

مشخصات کلی محصول
نوع و مدل جک

جک پارکینگی اتوماتیک گیت AUTOMATIC GATE

حداکثر توان جابجایی ۴۰۰ کیلوگرم برای هر لنگه درب
حداکثر عرض درب ۳ متر برای هر لنگه درب
ولتاژ ورودی موتور جک برقی ۲۲۰ ولت
قابلیت نصب (برق اضطراری) ندارد
قابلیت نصب قفل برقی دارد
تعداد کارکرد روزانه ۲۰۰ بار در ۲۴ ساعت
موقعیت های محل نصب مسکونی ، صنعتی
قابلیت توقف در برابر مانع دارد
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار دارد
قابلیت باز شدن بیش از ۹۰ درجه دارد
متعلقات همراه جک ۲ عدد بازوو جک – ۲ عدد ریموت – ۱ عدد فلاشر – برد و مدارفرمان – ۱ جفت چشمی – یراق نصب
سایر ویژگی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *