جک پارکینگی بیرون بازشو
اکتبر 25, 2020
جک درب پارکینگ ورودی
اکتبر 27, 2020
نمایش همه

جک درب پارکینگ

جک پارکینگی چیست ؟
نصب جک درب پارکینگ اتوماتیک در ایمن صنعت سال‌ها ست با قیمت مناسب انجام می‌شود. باید توجه داشته باشید که نصب جک‌های درب نیاز به تخصص دارد زیرا اگر جک درب به درستی نصب نشود منجر به خرابی زود هنگام می‌شود و هزینه‌های تعمیر و درست کردن خرابی جک درب را باید مرتب بپردازید. پس برای جلوگیری از هزینه‌های نامعقول با نصب جک درب توسط نصاب حرفه ای و باتجربه از پرداخت هزینه‌های نا معقول میتوانید پرهیز کنید.

جک پارکینگ

انواع جک درب پارکینگ :

جک  فراز S4
این مدل یکی از اولین جک درب پارکینگ ایرانی است که سالها دربازار ایران وجود دارد و کاملا قابل اطمینان می باشد. این محصول از دو بازو با ظاهری شبیه جک پروتکو ایتالیا ساخته شده و از سیستم خلاص کن سوئیچی بهره می برد تا امنیت در پارکینگ را بالا ببرد. درصد خرابی این بازوها بسیار پایین است و این بازوها وقتی با سایر قطعات که شامل مدارکنترل Q70، چشمی و فلاشر ریموت این شرکت ترکیب شود می تواند سیستمی قدرتمند و قابل اطمینان برای هر درب پارکینگی باشد.

جک  فراز V و N
این دو مدل نیز جزو محصولات جدید سیماران هستند که در سال ۱۳۹۸ معرفی شده اند. ما هنوز فید بک کاملی از این دو مدل نداشته ایم، چرا که یکی از معیارهای یک محصول خوب کارکرد طولانی و بی دردسر است که به جهت جدید بودن این دو هنوز اطلاعات کامل نگردیده است. اما اگر یک بررسی اولیه داشته باشیم، فراز N سیماران کیفیت بسیار بالایی دارد به گونه ای که جنس کارشده و نوع کارکرد جک فراز N سیماران کاملا نظر ما را جلب کرده است و به نوعی رغیب مستیم فراز S4 سیماران است.
جک یال X1، X2 و تیفون
این سه با ظاهری مشابه که تنها تفاوتشان در مقدار شفت است تولید شده اند. ظاهر این جک درب پارکینگ ایرانی بسیار مشابه پروتکو ACE ایتالیا می باشد و از ظاهر خطی بهره برده تا هم جای کمی بگیرد و هم قسمت خلاص کن بازوها کاملا در دسترس باشد.

نصب کرکره برقی چرا ضروری است ؟ (نصب کرکره برقی با نازلترین قیمت)

جک درب پارکینگ

جک X2 برای دربهایی تا هر لنگه ۲ متر، X1 تا هر لنگه ۲٫۵ متر و تیفون برای هر لنگه درب ۳متری قابل استفاده می باشد. قیمت محصولات این سری بسیار مناسب است و برای ساختمانهای پرتردد نیز قابل استفاده می باشد. به صورت کلی کیفیت محصولات یال کیفیت بالایی دارند و با گارانتی ۳ ساله عرضه شده اند.

هر سه مدل از مدارکنترل، چشمی و فلاشر یکسان بهره می برند که در این قسمت نیز یال تمام تلاش خود را کرده تا بهترین کارایی و کیفیت را به مصرف کننده ارائه نماید. این محصولات نیز جزو پرفروشترین محصولات جک پارکینگی ایرانی می باشند که شانه به شانه سیماران در بازار به فروش می رسند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378