قیمت اندکپ بلبرینگ ۸۰ پلاستیکی کرکره برقی
اکتبر 25, 2020
جک درب پارکینگ
اکتبر 26, 2020
نمایش همه

جک پارکینگی بیرون بازشو

جک پارکینگی بیرون بازشو یا جک پارکینگ یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود.در توضیح ساده تر جک پارکنگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین.
جک درب پارکینگ فک (FACC) مدل ۴۱۲

جک درب پارکینگ فک ۴۱۲ بی شک یکی از بی نظیر ترین و مطمئن ترین جک های اتوماتیک درب در دنیا است که نام فک را یدک میکشد.از سال های قبل این جک درب پارکینگ به دلیل کیفیت و قدرت بالایی که دارد جای خود را دربازار ایران بازکرده است.فک۴۱۲ توان کشش هرلنگه درب تا۳۵۰کیلوگرم و طول هرلنگه تا ۲متر را دارد.این محصول ۲۲۰ولت بوده و شف ان پیستونی است.

جک درب

مدارفرمان جک فک ۴۱۲ قطعا یکی از بهترین و دقیق ترین مدارفرمان ها در بین جک های ایتالیایی است.کاور آلمینیومی این محصول ظاهرزیبایی را به این جک داده و شفت ضخیم آن مقاومت بالایی را داراست.گارانتی ۴ساله فک این محصول را از سایر محصولات متمایز میکند.

 

جک درب اتوماتیک ایور

شفت جک درب اتوماتیک ایور مدل وارتر ۴۰ سانتیمتر است که به لحاظ اندازه با جکهایی مثل لیدر۴ پروتکو و وی تو کالیپسو ۴۰۰ یکسان می باشد.این اندازه شفت این امکان را خواهد داد تا جک وارتر مناسب دربهایی با حداکثر عرض هر لنگه ۳ متر باشد.توان مصرفی این جک ۱۰۰وات است که قدرت جک وارتر ساخت ایور را برای هر لنگه تا ۳۵۰ کیلوگرم برای هر لنگه میکند. این قدرت بالا برای یک جک ۲۴ ولت کمتر دیده شده تا جایی که می توان این جک را روی دربهای تک لنگه نیز استفاده نمود.از مهمترین آیتم های جک درب اتوماتیک ایور مدل Warterداشتن میکرو سوئیچ قابل تنظیم میباشد که در زمان نصب میتوانید بسته به نیاز و مقدار باز شدن درب ، آن را تنظیم نمایید. تفاوت اصلی بین سیستم میکرو سوئیچ با سیستم دیجتال زمان دهی در این است که با گذشت زمان عملکردی ثابت را خواهی داشت.

جک بازویی پشت درب

انواع جک درب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378