ویژگی کرکره برقی خانگی دستی و اتوماتیک
سپتامبر 2, 2021
انواع کرکره برقی کدام است ؟
سپتامبر 5, 2021
نمایش همه

جک پارکینگی چیست و چه مزیتی دارد؟

انواع جک پارکینگی برای درب لولایی :

جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بروی درب لولایی نصب می گردد تا بدون دخالت انسان و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم گردد با توضیح ساده تر جک پارکنگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین میباشد .

جک برقی پارکینگ

جک درب پارکینگ چیست؟

جک درب پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کارمان را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می آورد.به ین فکر کنید که در تابستان یا در زمستان برای باز کردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان ناچارید خودرو خود را ترک و درب را باز کرده و پس از داخل شدن دوباره پیاده شده و آنرا ببندید! به این بیندیشید که اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ دهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که بگوییم جک درب پارکینگ را برای تأمین امنیت و آرامش منازل و محل کارمان لازم داریم.انواع متنوع جک درب پارکینگ متأثر از نوع درب ورودی تعبیه شده برای ساختمان می باشد و مدلهای متنوع آن به: وزن درب ،عرض درب و تعداد تردد در روز بستگی دارد. جک درب پارکینگ بسته به شیوه باز و بسته شدن درب ورودی که اعم از لولایی و ریل بلبرینگ می باشد، شامل دو نوع اصلی جک درب پارکینگ بازویی و ریلی می باشند.

خرید کرکره برقی رنگ سفید و مشکی

جک پارکینگی

درب های پارکینگ اتوماتیک تک بازشو

امروزه انواع متنوعی از درب های پارکینگی ساخته و مورد استفاده قرار میگیرد , اما ما با توجه به نیاز خود باید نوع درب پارکینگ خود را انتخاب کنیم .اگر جزو کسانی هستیم که ساختمان حیاط دار یا خانه ویلایی داریم , در های پارکینگ تک بازشو تک لنگه یکی از برترین انتخاب هاست این نوع درب ها از یک درب تک ساخته شده که به جهت های متنوع باز خواهد شد . اصلا نگران تردد اتوموبیل های خود نباشید درب های تک باز شو به صورت ۹۰ درجه باز خواهند شد و با فضای زیادی که ایجاد میکنند شما به راحتی عبور و مرور خواهید نمود .این نوع درب مجهز به سیستم قفل الکتریکی میباشد تا ایمنی درب را در مقابل فشار خارجی افزایش دهد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378