جک درب اتوماتیک
5 فوریه 2023
مزیت جک درب پارکینگ
14 فوریه 2023
نمایش همه

جک کنترلی اتومات

جک بازویی به چه معناست؟

جک بازویی کنترلی قسمتی از جک برقی است که می توان آن را در پایین در، بالای در یا وسط در نصب کرد که وظیفه آن تبدیل انرژی الکتریکی به دست آمده به انرژی مکانیکی است. به عبارت دیگر، جک بازویی از جک درب کنتزلی درب پارکینگ وظیفه تبدیل جریان الکتریکی را دارد. وظیفه جریان الکتریکی به مکانیکی برای حرکت درب را بر عهده دارد.

عکس جک درب

جک پارکینگ الکترومکانیکی چیست؟

این مدل از جک های دستی برای ترددهای نسبتا کم و همچنین برای گیت هایی با عرض کم که به دلیل نیروی مکانیکی و گیربکس کار می کنند مناسب است. اصل کار این جک به این صورت است که در بالای اهرم جک موتور کوچکی وجود دارد که به ماردون جک کمک می کند تا با استفاده از گیربکس در را باز و بسته کند و طول آن را کم یا زیاد کند. از نظر امنیت نیز مانند درب های هیدرولیک از امنیت کافی برخوردار است که با افزودن قفل برقی به راحتی قابل استفاده است.

جک درب پارکینگی 

جک درب پارکینگی وجود دارد که به صورت کشویی باز و بسته می شوند. این نوع درب ها به دلیل ریموت بودن به موتوری نیاز دارند که با قدرت موتور و ریل هایی که روی آن نصب می شود درب را حرکت دهد. این موتورها مانند سایر سیستم های کنترل از راه دور به تمامی تجهیزات مجهز هستند. برای انتخاب یک لوکوموتیو مطمئن، وزن درب و میزان تردد روزانه بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا