ویژگی کرکره برقی اتومات برقی
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
مزیت کرکره برقی ریموت کنترلی از راه دور
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
نمایش همه

مزیت درب اتوماتیک هوشمند

درب اتوماتیک پارکینگ هوشمند
اکنون سیستم های اتوماتیک پارکینگی وجود دارند که بجز کنترل از طریق ریموت قادراند که از طریق SMS، تماس، وای فای و حتی بلوتوث درب را باز و بست کنند. این موارد می تواند در هزینه خرید ریموت برای مجتمع های مسکونی صرفه جویی نماید. همچنین برای منازل ویلایی قابلیت تماس و Sms موارد بسیار کاربردی است.اگر بگوییم بیش از ۸۰ درصد درب اتوماتیک هوشمند کار شده در ایران از نوع دو لنگه است به دوروغ نگفته ایم. اینگونه درب ها به این صورت میباشند که دو لنگه درب در کنار یکدیگر به سمت داخل یا خارج از ساختمان باز شده و مسیر خودرو را جهت عبور مهیا می نمایند. برای این گونه درب ها نیاز به جک درب پارکینگ دو لنگه کامل است تا یک بازو سمت چپ درب و بازوی دیگر در سمت راست نصب شود.

جک برقی پارکینگ تهران

جک پارکینگی درب :

انتخاب جک پارکینگی مناسب برای درب ورودی نیاز به مشاوره با کارشناسان مجموعه در این ضمینه دارد تا از خسارات احتمالی و هزینه های اضافه و تلف شدن وقت دراثر انتخاب نارست جک پارکینگی جلوگیری گردد با داشتن اطلاعاتی مانند وزن و طول هر لنگه از درب و میزان تردد روزانه کمک بسیار زیادی در انتخاب جک پارکینگی درب  میکند.

جک برقی پارکینگ

خرید جک درب پارکینگ :

در هنگام خرید جک درب مقدار بودجه ی خود را با کارشناسن و مشاورین در میان بگذارید تا درهمان رنج قیمتی مورد نظر شما بهترین جک درب پارکینگ به شما معرفی گرددجک های معتنوعی از ایرانی،چینی و ایتالیایی گرفته تا آلمان و اسپانیا با لیست قیمتها و مشخصات فنی متنوع در بازار وجود دارد که در مطالب بعدی به انواع آنها اشاره میکنیم .

انواع کرکره برقی - خرید کرکره اتومات برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912