کرکره برقی درب ورودی پارکینگ
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
اهمیت نصب انواع کرکره برقی
۱۳۹۹/۰۹/۲۳
نمایش همه

خرید کرکره برقی اتومات پارکینگ

رنگ بندی کرکره برقی
معمولاً کرکره برقی اتومات پارکینگ فلزی (غیر شفاف) در کوره رنگ الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند. رنگ الکترو استاتیک همان رنگی است که به بدنه خودروها و یا لوازم خانگی مانند یخچال و ماشین لباسشویی زده میشود. این متد رنگ آمیزی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

خرید کرکره برقی اتومات پارکینگ

 

کرکره سفید رنگ
پرفروش ترین رنگ کرکره برقی همان رنگ سفید است. کد رال رنگ این کرکره ها ۹۰۱۶ است. این رنگ به انگلیسی Traffic White نامید می شود. اکثر کارخانجات تولید کننده نیز معمولاً همین کد رنگ را برای کرکره های سفید خود انتخاب می نمایند و می توان گفت ، این کد رنگ به یک استاندارد نانوشته برای رنگ سفید تبدیل شده است.

کرکره برقی سفید

مزیت رنگ سفید فروش بالای آن است و همین مورد باعث می شود که تیغه های سفید رنگ کرکره همیشه موجود باشند و در صورت نیاز به خرید این محصول ، نیازی نیست که برای تولید آن منتظر بمانید.

یکی از کاربردهای کرکره های سفید رنگ نصب جلویپنجره های upvc است. اکثر چهارجوب های شیشه های دوجداره upvc سفید رنگ است و وقتی برای امنیت و ضد سرقت نمودن این پنجره ها جلوی آنها کرکره نصب می شود ، هماهنگی رنگ چهارچوب و تیغه کرکره زیبایی خاصی به کار میدهد.

ولی برای کرکره برقی های کرم نیز یک قانون و استاندارد نانوشته وجود دارد و آن هم کد رنگ ۱۰۱۳ است. امروزه اکثر کارخانجات تولید کننده کرکره برقی ، تیغه های کرم رنگ خود را با این کد رنگ تولید می کنند.

موتور کرکره :

موتور کرکره اتوماتیک پنجره ، از نوع توبولار (داخل لوله) است چون کرکره برقی پنجره تعداد باز و بسته شدن زیادی در طول شبانه روز ندارد و از نظر ظاهری نیز فضای کمتری را اشغال میکند و هم اینکه کمی ارزانتر از موتور ساید می باشد .
تیغه های کرکره : تیغه کرکره اتوماتیک پنجره به طور کلی از ۲ نوع آلومینیوم و پلی کربن شفاف می باشد . هر دو نوع کرکره ، از نظر امنیتی در سطح یکسانی قرار دارند. ولی تیغه پلی کربن شفاف با توجه به خاصیت ضد ضربه بودن ، از نظر امنیتی در سطح بالاتری قرار دارد. نکته دیگری که در انتخاب نوع تیغه تاثیر گذار است این است که آیا کارفرما می خواهد که داخل پنجره از پشت تیغه کرکره رویت شود یا خیر.

نصب دوربین مداربسته دیجیتال hd در کرج- نصاب دوربین دیجیتال اچ دی در کرج

انواع کرکره برقی

کرکره برقی سوله

بیشتر سوله ها در خارج از شهر قرار دارند ، در این نواحی وزش شدید باد وجود دارد ، در نتیجه گرد و غبار زیادی وارد سوله ها می شود . همچنین در صورت وزش باد شدید اگر تیغه به کار برده شده در کرکره سبک باشد به راحتی شروع به تکان خوردن و ایجاد سر و صدا می کند . حتی در طوفان های شدید دیده شده که تیغه های ضعیف با توجه به فشار زیاد باد آسیب دیده اند.

در کرکره برقی سوله، با توجه به ابعاد و وزن زیاد کرکره در بیشتر مواقع از موتور ساید استفاده می شود. در صورتی که این نوع از موتور دچار خرابی شود ، به راحتی از بیرون قابل تعمیر و تعویض است و نیازی نیست که کل کرکره پایین آورده شود و موتور تعویض گردد. این موتور ها در ۲ نوع معمولی و دارای برقی اضطراری UPS در بازار وجود دارند که البته هر دو نوع دارای خلاص کن دستی نیز می باشند.

کرکره برقی درب ضد سرقت
از آنجا که درب های ضد سرقت ، و همچنین دربهای چوبی معمولی چندان ایمن نیستند، یکی از راههای بالاتر بردن امنیت این دربها ، نصب حفاظ کرکره ای درب ضد سرقت است.

 

دیدگاه ها بسته شده است

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912