درب شیشه ای اتوماتیک

 

درب شیشه ای اتومات به‌ عنوان درب برقی برای ورود و خروج از فروشگاه و مغازه استفاده ‌می شود. درب شیشه ای سکوریت اتوماتیک از متنوع ‌ترین و پرکاربرد ترین درب ‌های شیشه ‌ای خودکار بازشو که با سنسور چشمی باز می گردند و با حرکتی خطی و زاویه ‌ای در کمترین فضا به‌ عنوان گزینه‌ ای استاندارد و پرمصرف که در گذشته و حال به عنوان درب اتومات شیشه ای فروشگاه ‌ها، منازل و ادارات استفاده می‌ شده محسوب می‌شوند. درب شیشه‌ اتومات کشویی قابلیت اجرا به دو حالت ثابت و متحرک را دارد. هر مرکز خریدی از درب شیشه اتوماتیک برای ورودی و خروجی استفاده می‌نماید. جدیداً از درب‌ شیشه‌ای به‌عنوان اجزای اصلی هر نوع فضایی استفاده می‌ گردد.

 

 

قیمت خرید شیشه اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از پرکاربرد ترین محصولات درب اتوماتیک محسوب می شود که قیمت شیشه اتومات بستگی به نوع موتور، سنسور و متریال مورد استفاده محاسبه می گردد. اجزای مهم تشکیل دهنده ی درب شیشه ای اتوماتیک عبارتند از اپراتور ،شیشه سکوریت با ضخامت و رنگ های متفاوت ،کاور آلومینیوم یا استیل (نسبت به سلیقه ی کارفرما و نمای ساختمان) و کاور پشت دهنه که خود اپراتور نیز از اجزایی چون موتور، قفل برقی، باتری، استابلایزر یا منبع تغذیه و مرکز کنترل تشکیل شده است.

نحوه حرکت شیشه اتومات

بعد از تشخیص حرکت یا وزن توسط سنسور درب اتوماتیک شیشه ای، لت متحرک اول که در مرکز ورودی قرار دارد، به روی لت دوم قرار گرفته و سپس هر دو به روی بخش ثابت جمع می شوند. تفاوت عمده این درب تلسکوپی با درب اتومات شیشه ای کشویی این است که دو سوم از عرض ورودی مورد استفاده قرار می گیرد، به این صورت که هر لت از درب تلسکوپی شامل سه لنگه می شود که دوتای آن ها متحرک و یکی از آن ها ثابت می باشد.

 

درب اتوماتیک شیشه ای

 

شیشه اتوماتیک برای مکان هایی از جمله بیمارستان ها ، بانک ها ،دانشگاه ها، هتل ها، پاساژها ، ساختمانهای دولتی ، اماکن آموزشی ، مراکز تفریحی و بهداشتی بهترین گذینه هستند ، جایی که امنیت و نمای عالی در اولویت قرار دارد .

درب های اتوماتیک شیشه ای دارای مدل های مختلف و جداگانه و جدا از هم در انواع سبک ها و تنظیمات مختلف مانند کشویی ، تلسکوپی ، کرو یامنحنی ، و همچنین فولدینگ و …با فریم های آلومینیومی و استیل است.تکنسین های بسیار ماهر ما کنترل باکس های جدید را به اپراتورهای درب کشویی قدیمی متصل می کنند – یک روش بسیار عالی در صرفه جویی هزینه که باعث می شود درب شما ایمن تر و روان ترکار کند. توانایی مهندسین ما بسیار بالاست و تنها استاندارد صنعتی است که توسط متخصصین این صنف ، کاربران درب اتوماتیک و صنعت ساخت و ساز شناخته شده است.تیم تعمیر و نگهداری شرکت ما تضمین می کند که دربهای شما با اطمینان و مطابق با مقررات بهداشت و ایمنی عمل می کنند.

 

خرید درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای برقی

درب شیشه ای برقی به عنوان درب اتوماتیک که به وسیله قطعات و ابزارهایی که دارد، باز و بسته می شود. بسته به نوع درب اتوماتیک از اپراتور و قطعات خاصی استفاده می شود. درب شیشه ای برقی به دلیل سهولت در رفت و آمد اماکن زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. درب شیشه ای برقی، به عنوان وسیله ای است که قسمت داخلی و بیرونی یک ساختمان را به هم ربط می دهد، همواره مورد توجه افراد بوده و در طول زمان تغییر و تحولات فراوانی داشته است. درب شیشه ای اتوماتیک نیز حاصل همین تغییرات بوده است که به صورت اتوماتیک در انواع مختلف امروزه تولید می شود. درب اتوماتیک برقی توسط دستگاهی به نام اپراتور درب و یا درب باز کن قرار داده شده است که تمام اعمال درب های اتوماتیک که شامل بازشدن درب، انتظار و بسته شدن درب است را کنترل می کند. اپراتور نقش مهمی در درب شیشه ای برقی دارد که از جمله آن تامین امنیت درب است. یک حس گر برای جلوگیری از برخورد درب با افراد در اپراتورها وجود دارد.

با داشتن قابلیت تمیز کردن، درب همواره حالت نو بودن خود را حفظ می کند و از مواردی که نشان دهنده ایمنی این نوع درب ها می باشد مقاومت بالای درب شیشه سکوریت در برابر ضربه و فشار می باشد که امکان شکستن آن را به کمترین مقدار می رساند و در صورت ایجاد اتفاق و مشکلی که موجب ترک برداشتن شیشه می شود، ترک به کل شیشه منتقل می شود و به صورت ذرات ریز و صیقلی تبدیل می شود و به یک باره فرو می ریزد. ایمن صنعت به صورت تخصصی با دانشی چندین ساله تولید و نصب درب شیشه ای سکوریت را با کیفیت عالی و نازلترین قیمت برای شما عزیزان به انجام می رساند. کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

 

درب اتومات شیشه ای

 

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها، سازمان‌ها و … که جزو بیشترین رفت‌وآمدهاست استفاده می‌شود. درخواست معماران و مدیران ارشد این بناها خواستار استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای هستند؛ زیرا استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای در ساختمان ها موجب استفاده راحت عموم از افراد جامعه می‌باشد، زیرا یکی از این موارد استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای، بهداشت افراد است. عدم وجود دستگیره در این درب‌ها تأثیر چشمگیری در جلوگیری از انتشار بیماری‌های واگیردار است.

از مزایای درب اتوماتیک شیشه ای می توان گفت:

 •  جلوگیری از اتلاف انرژی
 •  رعایت نظافت محیط به دلیل عدم برخورد افراد با شیشه

 

انواع درب شیشه ای شامل موارد زیر است :

درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

شرکت رامادر نوعی از درب‌ها را به نام درب اتوماتیک تلسکوپی را به مکان‌های پرتردد و عمومی و نیاز به بازشوی بیشتری دارند سفارش می‌کنند. درب اتوماتیک تلسکوپی مکانیزه این درب‌ها مانند درب‌های کشویی به‌صورت خطی است، فقط این‌که درب اتوماتیک شیشه‌ ای تلسکوپی ممکن است به‌صورت دو یا چهار طرفه برروی هم عمل بازشدن را انجام دهند.
از امکانات درب اتوماتیک تلسکوپی می‌توان گفت:

 • مناسب فضاهای کم
 • امکان نصب برای ورودی‌هایی تا ارتفاع ۳.۵ متر
 • دارای حرکتی روان توسط چرخ‌های پلیمری
 • جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گردوغبار
 • با قابلیت قفل شدن درب‌های متحرک

 

درب شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

 

درب شیشه ای اتوماتیک لولایی (سوئینگ)

درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی، ظاهری شبیه به مدل لولایی دارد با این تفاوت که با برق و بصورت اتوماتیک کار می کند که به دو صورت دو لنگه و تک لنگه مورد استفاده قرار می گیرند و بر روی هر لنگه بازوی الکترومکانیک نصب می شود. این نوع درب در مکان هایی که دهانه ی ورودی کمی دارند بسیار مناسب است.

 

درب اتوماتیک لولایی (سوئینگ)

 

 

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی (اسلایدینگ)

درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینک متداول ترین نوع درب شیشه ای است که طرافداران زیادی دارد. درب ها در این مدل با استفاده از حسگرها بصورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. و پانل های شیشه ای این مدل، بصورت کشویی بازو بسته می شوند.

 

 

 

 

درب شیشه ای اتوماتیک نیم گرد یا گرد

این نوع از درب های شیشه ای اتوماتیک بسیار زیبا می باشند و جلوه ای متفاوتی به ساختمان می بخشند. درب اتوماتیک شیشه‌ای قوسی یا کرو برای هتل ها، بیمارستان ها و ساختمان هایی با معماری ویژه و لوکس استفاده می شود.

 

 

درب شیشه ای اتوماتیک نیم گرد یا گرد

 

تعمیر درب شیشه ای سکوریت اتوماتیک

مجموعه ی ایمن صنعت با سالها تلاش و تجربه در زمینه ی طراحی، تولید و اجرای انواع درب های شیشه ای یکی از اولین و مطرح ترین برندهای ایرانی فعال در این عرصه است. مجموعه ی ایمن صنعت تلاش نموده تا با ارائه ی محصولات با کیفیت و زیبا، خدمات پس از فروش گسترده ای را هم ارائه نماید. ما پس از سالها خدمت هم اکنون نیازهای مشتریانمان را هم به خوبی درک کرده ایم. کادری مجرب و حرفه ای از با تجربه ترین و ماهرترین تکنسین های مجموعه ی ما با ساعت ها آموزش و سال ها تجربه آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات به شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن می باشند و با اولین تماس شما سریعاً به محل اعزام می شوند . فراموش نکنید موفقیت یک مجموعه فقط با فروش بالای محصولات ایجاد نمی گردد بلکه با وجود خدمات پس از فروش ایمن صنعت در کنار آن، حاصل می گردد و معنا پیدا می کند.

 

درب شیشه ای کشویی

 

نصب درب شیشه ای سکوریت که یکی از محبوب ترین انواع درب های ورودی می باشد. دارای ویژگی های فوق العاده ای است که این نوع درب را تبدیل به یکی از انواع درب های شیشه ای پرطرفدار کرده است. دارای ویژگی هایی چون ایمنی درب سکوریت شیشه ای، از لحاظ ایمنی بین پنج تا ده برابر بیشتر از شیشه های معمولی عمل می کند. درب شیشه ای سکوریت در طول زمان دچار زنگ زدگی، خوردگی و آسیب های اقلیمی و آب و هوایی نمی شود. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب راه بند، نصب درب ریلی، نصب کرکره برقی، نصب جک درب، نصب دزدگیر اماکن نیز خدمات شایانی را ارائه می دهد.

درب شیشه سکوریت ساختمانی 

قوانین و مقررات بسیاری در مورد استفاده از شیشه وجود دارد و بسیاری از قوانین استفاده از شیشه معمولی را در شرایط خاص ممنوع کرده است. شیشه سکوریت را می توان در تمام نقاط خانه و ساختمان ها مورد استفاده قرار داد. صنایع ساختمانی از جمله صنایعی می باشد که به طور گسترده و فراوانی از شیشه سکوریت در جای جای آن استفاده می شود. دربهای شیشه ای بدون قاب و یا درهای کشویی، برای محافظت بیشتر از شیشه سکوریت استفاده می شود. شیشه سکوریت به طور معمول در پنجره های بیرونی بسیاری از خانه ها، به ویژه در تمام خانه های شیشه ای مدرن، به دلیل دوام آن استفاده می شود. علاوه بر شیشه سکوریت برای درب و پنجره در خانه های امروزی از شیشه برای پوشش بالکن ها، آلاچیق ها و تراس ها استفاده می شود.

 

درب شیشه ای اسپایدری

یکی از انواع پرکاربرد و رایج درب های شیشه ای، درب های شیشه ای اسپایدری است. لازم به ذکر است که این نوع درب شیشه ای اسپایدری از جمله درب های نوظهور است که با توجه به حرکت خطی و افقی که دارد، فضای بسیار کمی را اشغال می کند. درب های شیشه ای اسپایدری غالبا به صورت تک لنگه است و در موارد معدودی به صورت دو لنگه نیز استفاده می شود. شیشه های مورد استفاده در این مدل درب غالبا به صورت ۱۰ میل سکوریت است. البته قابلیت استفاده از شیشه دو لایه ۵ میل سکوریت لمینیت شده، ساتینا و یا رنگی طرحدار است که با توجه به کاربری فضای مورد استفاده از شیشه مناسب استفاده می شود.

 

قیمت درب شیشه ای دستی و اتوماتیک | قیمت درب شیشه‌ای سکوریت

همانطور که اشاره شد درب شیشه ای به وسیله ای که با دست و یا با کمک نیروی موتور باز و بسته می شود که می تواند در انواع مختلف آن را نصب و استفاده نمود.

بیشترین استفاده از درب شیشه ای دستی برای شیشه حمامی و مغازه ها کم تردد می باشد که می توان به راحتی درب را با دست باز و بسته نمود.  نکته مهم تعیین قیمت درب شیشه ای دستی نوع شیشه استفاده شده، طرح استفاده شده برای شیشه، متراژ و ابعاد شیشه می باشد علاوه بر ویژگی های شیشه که در قیمت درب شیشه ای تاثیر می گذارد، اتصالات و یراق استفاده شده برای درب شیشه ای نیز در تعیین قیمت نهایی آن تاثیر زیادی دارد.
قیمت درب شیشه ای سکوریت بر اساس متراژ شیشه مورد استفاده و همچنین فریم و انواع اتصالاتی که در زمان نصب و اجرای آن استفاده می گردد، تاثیر بسیاری دارد. می توانید برای بررسی و اطلاع از قیمت درب شیشه ای مورد نیاز محل پروژه خود با بخش فروش ایمن صنعت تماس بگیرید تا بعد از انجام مشاوره برای تعیین نمودن متراژ پروژه و انتخاب نوع درب قیمت کامل پروژه شما را برآورد نمایند.

 

درب شیشه ای اتوماتیک

درب به عنوان عضو اصلی و جزء لاینفک هر ساختمان، ارتباط دهنده بین یک مکان با مکان دیگر است. به همین دلیل از گذشته مورد توجه معماران و طراحان بوده است. بطوریکه از دیرباز تا امروز روند شکل‌گیری و تحول آن تغییرات گسترده‌ای کرده است. در عصر حاضر با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و یاری آن به جوامع انسانی، دربها نیز شکل سنتی دیرینه خود را از دست داده و با پیشرفت و تکامل فرآیند ساخت و تولید آن به صورت اتوماتیک درآمده است. در واقع درب اتوماتیک شیشه ای دربی است که فرآیند باز و بسته شدن آن به نیروی مکانیکی انسانی نیازی ندارد و به صورت اتوماتیک با سنسور یا زدن یک دکمه و بوسیله قطعات و ابزاری که روی درب سوار شده است انجام می‌پذیرد. دربهای اتوماتیک شیشه ای قابلیت استفاده از ریموت کنترل برای باز و بست شدن را دارند.

 

درب اتوماتیک فروشگاه

 

درب هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتند اغلب فلزی و چوبی و به شکل مستطیل، مربع و دایره ای شکل بود و سایز درب های بزرگ با عرض کم گرفته می شد، در حالی که امروزه عرض درب ها را بین ۸۰ تا ۲۰۰ سانتی متر لحاظ می کنند. از نظر ارتفاعی هم محدودیتی وجود ندارد، البته اکثرا بالای درب ها کتیبه ای در نظر گرفته می شود. درب های شیشه ای دستی از متنوع ترین و پر استفاده ترین درب های سکوریت شیشه ای است که با کمترین فضای اشغال شده بیشترین کاربری را به شما می دهند. در حال حاضر آرشیتکت ها و معماران از درب های شیشه ای دستی به عنوان یکی از المان های طراحی و دیزاین خود استفاده می کنند. معمولا همه درب ها با لولا و چهارچوب به دیوار متصل شده و مورد استفاده قرار می گرفت. متریال اصلی درب ها قاعدتا چوب و آهن بود که معمولا درب های سنگین و ساده ای بودند و کاربرد اصلی آنها ایمنی و حفاظت بود و توجه چندانی به زیبایی و دکوراتیو بودن آن نمی شد.

 

 

شیشه سیکوریت

 

 

 انواع شیشه های ساختمانی :

 • شیشه دو جداره
 • شیشه آینه ای یا شیشه انعکاس دهند (رفلکس)
 • شیشه ضد گلوله
 • شیشه مخصوص میز ناهار خوری
 • شیشه سکوریت
 • شیشه لمینت

انواع درب های شیشه ای :

 • درب شیشه ‌ای ریلی
 • درب شیشه ای اسپایدری
 • درب شیشه ‌ای دستی
 • درب شیشه ‌ای کشویی
 • درب شیشه ‌ای لولایی

در چه مکان هایی می توان از درب شیشه ای سکوریت و درب های شیشه ای دیگر استفاده کرد؟

 • ساختمان های مسکونی و اماکن اداری و تجاری و بیمارستان ها و …
 • سرویس های بهداشتی ، سونا خشک و مرطوب
 • استفاده به عنوان درب ورودی و خروجی پارتیشن ها
 • شیشه فروشگاه ها
 • درب ورودی لابی و دود بند های ساختمان

 

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت هفت برابر از شیشه های معمولی یا خام مقاوم تر است که در مواقع شکستگی به تکه های کوچک بی ضرر و ایمن تبدیل می شود. شیشه سکوریت نوعی از شیشه می باشد که برای مقاومت ، مقاومت در برابر گرما و شکستن ایمنی پروسه گرمایی را طی می کند . شیشه های سکوریت برای درب های ساختمان ، کابین های دوش، شیشه های جلوی شومینه و بخاری و هر جایی که نیاز به شیشه های مقاوم باشد مورد استفاده قرار میگیرد.

فواید استفاده از درب شیشه ای سکوریتی:

 • مقاومت در برابر گرما
 • قابل استفاده در محیط های مختلف
 • هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی می باشد
 • دارای ذرات ایمن بعد از شکستن می باشد

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای می دانیم که دربی است که از ساختار شیشه تولید شده است حال وقتی می گوییم درب شیشه ای سکوریت چیست؟ یعنی دری که از جنس شیشه سکوریت که ۷ برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی است، ساخته شده است. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب درب شیشه ای سکوریت سال ها تخصص و مهارت دارد و انواع درب های شیشه ای را از جنس سکوریت برای شما ساخته و نصب می نماید. کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید.

 

شیشه سکوریت چیست ؟

شما ممکن است قبلا در مورد شیشه سکوریت شنیده باشید چه در تبلیغات و چه در فلت های محافظ تلفن های همراه ، اما شیشه سکوریت دقیقا به چه معنی می باشد ؟ و چه عواملی آن را از شیشه های معمولی متمایز میسازد ؟ شیشه سکوریت هفت برابر از شیشه های معمولی یا خام مقاوم تر است که در مواقع شکستگی به تکه های کوچک بی ضرر و ایمن تبدیل می شود .

تفاوت بین شیشه سکوریت و شیشه معمولی در چیست ؟

فاوت اصلی بین شیشه سکوریت و شیشه های خام نحوه ساخت و تولید آن می باشد که شیشه خام توسط کوره های مخصوص به دمای بالا رسیده و به سرعت توسط فشار هوای بالا خنک می شود و با ساختار متفاوت همان شیشه سکوریت بیرون می آید . شیشه های سکوریت در صورت شکستن به حالت پودری تغییر حالت کرده ولی شیشه های خام درز برداشته و حالت شمشیری به خود میگیرند . شیشه های سکوریت دمای حدود ۳۰۰ درجه را تحمل میکنند ولی شیشه های خام حداکثر تا ۶۰ درجه سانتیگراد را تحمل میکنند .

قیمت شیشه نشکن سکوریت چگونه محاسبه میگردد ؟

عوامل مختلفی در قیمت شیشه سکوریت تاثیر دارد : سایز و ابعاد شیشه – شیشه چه رنگی باشد ؟ ضخامت شیشه چقدر باشد ؟ نوع کاربری شیشه چیست ؟ و …

درب‌ های شیشه ای اتوماتیک چند مدل است ؟

انواع درب اتوماتیک شیشه ای بستگی به رفت و آمدهای شبانه روزی دارد و اندازه و ابعاد در انواع درب اتوماتیک مد نظر است. درب اتوماتیک شیشه در انواع ۱. تلسکوپی ۲. اسلایدی یا کشویی ۳. گرد و نیم گرد قرار دارد. برای خرید انواع درب اتوماتیک شیشه، اول خواسته های خود را جستجو کرده و فاکتورهای وابسته به آن را در سایت رامادُر بررسی کنید. در نصب درب اتوماتیک محیط هایی است با عرض، که بهتر است از درب اتوماتیک تلسکوپی استفاده کنیم. درب های اسلایدی یا کشویی برای محیط های پررفت و آمد توصیه می شوند. درب تاشو هم برای مغازه و بناهایی که در گوشه قرار گرفته کاربردی عالی دارند. درب های نیم گرد برای بیمارستان ها، بانک ها، آزمایشگاه ها و … درخور خواهند بود.

در شیشه ای

نصب درب شیشه ای سکوریت :

نصب درب ‌های سکوریت به دلیل پیچیدگی که در اندازه ‌گیری و جاگیری اتصالات درب شیشه‌ای سکوریت دارد نباید به دست افراد نابلد و نا آشنا به این صنعت انجام شود. زیرا در صورت نصب حتما به مشکل جدی مواجه می ‌شوند که قادر به حل آن نخواهند بود به همین دلیل این افراد باید دوره ‌ها و تجربه آموزش نصب شیشه سکوریت را به‌صورت کاملا تخصصی گذرانده باشند.

درب شیشه سکوریت می تواند هم به صورت دستی و هم درب سکوریت نصب گردد که در هر دو حالت به دلیل استفاده از شیشه سکوریت به عنوان درب شیشه سکوریت نیز شناخته می شود. در هنگام نصب درب شیشه سکوریت باید دقت خیلی زیادی کرد که ترک و حتی یک شکستگی کوچکی رو شیشه رخ ندهد، چون در این صورت شیشه به طور کامل شکسته و به قطعات بسیار ریز تبدیل می گردد.

عوامل مهم در نصب شیشه سکوریت :

 • تراز بودن
 • زدن چسب به واشرهای لولا
 • شاقول کردن

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

قیمت نصب درب شیشه ای سکوریت :

برای تعیین هزینه نصب درب سکوریت، مهم ترین عاملی که تاثیر گذار است می توان به ابعاد دهنه ورودی اشاره کرد که تعیین کننده ابعاد شیشه سکوریت است که بر اساس متراژ و ابعاد شیشه سکوریت و همچنین متعلقات استفاده شده در نصب و ساخت درب شیشه سکوریت تاثیرگذار می باشند. البته لازم به ذکر می باشد که هزینه نصب درب شیشه سکوریت نسبت به درب معمولی بالاتر می باشد و دلیل بالا بودن هزینه می تواند پکیج و فریم باشد که در نصب درب اتوماتیک مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاع بیشتر از هزینه تمام شده نصب درب سکوریتی می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه سکوریتی

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت شیشه سکوریتی :

 1. یکی از فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت، ابعاد شیشه و یا داشتن شکل منتظم (مربع یا مستطیل شکل) بودن یا داشتن شکل غیر منتظم است، رنگ شیشه یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت شیشه سکوریت می باشد، معمولا رنگ‌های این محصول به‌صورت ساده، برنز، مات و… می‌باشد، که هرکدام تأثیر متفاوتی بر قیمت شیشه سکوریت می‌گذارند.
 2. یراق ‌آلات و کیفیت شیشه سکوریت در کارکرد و طول عمر آن تأثیر بسزایی دارد.
 3. افزایش ضخامت شیشه بر قیمت تمام شده پروژه شما تأثیرگذار بوده و باعث افزایش هزینه نهایی آن می ‌شود، شیشه سکوریت از نظر ضخامت دارای میل های مختلفی است که این میل ها می تواند در قیمت شیشه سکوریت تاثیر گذار باشد.
 4. ایجاد طرح سند بلاست زیبایی منحصر به فردی به محصولات شیشه ‌ای شما می ‌بخشد و  ایجاد طرح‌ های زیبا با شیشه سندبلاست باعث زیبایی دوچندان آن‌ها خواهد شد.

 

نکاتی که برای نصب درب شیشه ای سکوریت کشویی باید لحاظ کنید:

 • نصب شیشه سکوریت لزوما باید توسط نصاب شیشه سکوریت انجام شود.
 • شیشه سکوریت، به دلیل ساخت و تولید در ابعاد و اندازه های گوناگون و حتی شیشه جام ویژه که در ابعاد بزرگتر تولید می شود باید برای حمل شیشه سکوریت به محل انجام پروژه به صورت کاملا با احتیاط و استفاده از خودروهای مخصوص انجام شود تا از بروز مشکلات احتمالی و آسیب رسیدن به شیشه جلو گیری شود.
 • در هنگام نصب شیشه سکوریت باید توجه شود که به لبه ها و گوشه های شیشه ضربه ای وارد نگردد و همچنین در زمان نصب شیشه سکوریت، استفاده از ابزارها و یراق آلات روی شیشه خراشی ایجاد نگردد.
 • سرعت، دقت و کیفیت اجرا از مهمترین عواملی است که نصاب شیشه سکوریت باید به آن توجه کند.
 • اندازه های شیشه باید قبل از تولید به صورت دقیق توسط کارشناسان گرفته شود تا دقیقا در همان ابعاد و اندازه برش سپس تولید شود، در غیر این صورت امکان برش بعد از تولید آن وجود ندارد.

انواع رنگ های شیشه سکوریت اتوماتیک :

شیشه سکوریت در رنگ های مختلفی تولید می شد و در بناها مورد استفاده قرار میگرفت، همه به درستی شیشه ها و پنجره های خوش آب و رنگ خانه های قدیمی را به خاطر داریم. بازی رنگ و نور که چشم را خیره میکرد. با گذر زمان، شیشه های مات و بی رنگ جای آن شیشه ها با الوان رنگین را گرفتند و امروزه میبینیم که شیشه ها به صورت بی رنگ، مات و دودی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و به ندرت شیشه های رنگی به چشم می آیند، البته آن هم برای مکانها و مصارف خاصی که اغلب سنتی هستند.

شیشه سکوریت بیشتر در رنگهای مات و البته بطور متداول تر بیرنگ تولید میشود و این نوع شیشه بیشترین متقاضی را در بازار دارند و البته کاملا توانسته اند جای خود را در بازار تثبیت کنند. شیشه سکوریت مات به درستی فضای داخل خود را محصور میکند و در کنار مات بودن به هیچ عنوان از انتشار نور به داخل جلوگیری نمیکند.

رنگ ‌های شیشه سکوریت:

 • سبز
 • آبی
 • برفی
 • سفید
 • دودی

 

از ویژگی‌های درب شیشه لولایی

 • بدون چارچوب، به‌طور کامل جهت نصب تنظیم می‌گردد.
 • انتخاب مناسبی برای درب شیشه‌ای انواع اماکن می‌باشد. از اماکن می توان درب شیشه لولایی دوطرفه که تقریباً برای هر فروشگاه و مکانی ارائه می شود استفاده نمود.
 • بدون محدودیت ارتفاع
 • قابلیت چرخش غیر خودکار
 • درب شیشه لولایی می‌تواند با تعبیه ابزاری, خود قابلیت بسته شدن را دارا شود.

 

درب اتومات

 

قطعات درب شیشه اتوماتیک

قطعات مصرفی درب اتوماتیک شیشه ای سکوریت عبارتند از:

 1. ریل درب شیشه ای: ریل درب شیشه ای از جنس آلومینیوم سخت و از جمله قطعات مهم و اساسی یراق الات درب اتوماتیک شیشه ای است. ریل معمولا با رنگ آنادایز (نقره ای) عرضه می شود ولی برحسب سلیقه کارفرما می توان با تغییر رنگ کوره ای و طلایی و انواع رنگ ها دیگر، آن را با نما و محیط هم سو کرد.
 2. سنسور درب اتوماتیک: سنسور درب های اتوماتیک شیشه ای به دو نوع مختلف با استفاده های متفاوت است: نوع اول (سنسور عقابی) که عملکردی دایره شکل دارد. نوع دوم (سنسور چشم پرده ای) است که قیمت بالا و عملکردی متفاوت دارد. به صورت خطی عمل می کند و جلوگیری از باز شدن بیهوده و کمترین هدر رفت انرژی در درب اتوماتیک می شود.
 3. موتور درب اتوماتیک: از موتور های درب اتوماتیک می توان در دو نوع انکوردار و مدل ساده را نام برد.
 4. کنترل باکس: تمام دستورات به وسیله ریموت و سنسورهای چشمی دریافت و به موتور انتقال می یابد. کنترل باکس دارای یک صفحه کلید دستی یا دیجیتال و یا ولومی است که تنظیماتی مانند میزان بازشو، سرعت بازشدن، سرعت بسته شدن، مدت زمان باز ماندن و . . . را دریافت و در حافظه خود ثبت می کند.
 5. هنگر یا غلتک ها: غلتک ها وظیفه نگه داشتن لت های متحرک شیشه ای را دارند که با توجه به حرکت موتور لت ها را به حرکت در می آورند.
 6. هرزگرد: نقطه مقابل موتور و دیگر طرف ریل بسته می شود. دور رفت و برگشت موتور و هنگرها به وسیله تسمه کامل می شود.
 7. کاور: همه ی قطعات به وسیله یک کاور هم رنگ پوشیده می شوند که این کار خود چند دلیل دارد. حفظ ظاهر و کامل کردن زیبایی درب شیشه ای اتوماتیک از دید بیننده دومین عامل حفاظت ازقطعات درب اتوماتیک در برابر ضربه است.

هرآنچه که باید از ضخامت شیشه سکوریت بدانید :

ضخامت شیشه سکوریت از ۴میل تا ۲۰ میل متغییر می‌باشد، بیشترین ضخامت مورد استفاده از شیشه سکوریت بین ۸ تا ۱۰ میلی‌متر می‌باشد. شیشه سکورتی که ضخامت بالاتری دارد مناسب برای مکان های با حرارت بالا مانند شومینه، بخاری و دیگ های بخارو شیشه های که ضخامت کم تری دارند برای شیشه بالکن، شیشه پارتیشن، درب اتوماتیک و.. می‌باشد. ضخامت شیشه سکوریت همانند شیشه معمولی می‌باشد و تفاوت عمده‌ای که بین شیشه معمولی و سکوریت وجود دارد مقاومت و ایمنی بالای شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی می باشد.

شیشه میرال چیست و نصب آن :

شیشه میرال از پرکاربردترین شیشه های مورد استفاده در صنایع می باشد چرا که این نوع شیشه از مقاومت بالایی برخوردار است و توانایی مقاومت در برابر فشار و ضربه را دارد. اما مهم ترین نکته در نصب شیشه میرال، برش و اندازه های آن است. این شیشه باید قبل از نصب، اندازه های مورد نیاز آن مشخص باشد و سپس به مقداری که نیاز است برش داده شود، چرا که بعد از برش شیشه اگر همان اندازه ای که لازم داریم نباشد، دیگر امکان تغییر در اندازه های آن نیست.

در زمان نصب شیشه میرال باید دقت شود تا به گوشه ها و لبه های آن آسیبی وارد نشود و همچنین از یراق آلات باکیفیت استفاده شود و دقت داشته باشید تا در زمان نصب هیچ گونه خراشی بر روی شیشه وارد نشود. برای نصب سایر شیشه ها نیز باید دقت زیادی داشت و تفاوت آنها با شیشه میرال قابلیت تغییر اندازه در شیشه های دیگر می باشد ولی میرال قابلیت تغییر در سایز و اندازه را ندارد.

نصب شیشه میرال اتوماتیک در مغازه :

شیشه میرال به دلیل مقاومت و  مزایای فراوانی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد به ویژه صاحبان مغازه ها و فرو شگاه ها قرار گرفته است. به همین دلیل می خواهند که اقدام به نصب شیشه میرال مغازه خود نمایند اما باید این نکته فراموش نشود که شیشه یک ماده شکننده می باشد حال هر چقدر که مقاومت آن بالا باشد در صورت بروز مشکلی امکان خرابی و شکستگی در آن وجود دارد به همین دلیل باید حمل و نصب شیشه میرال مغازه توسط افراد حرفه ای و آشنا به مسائل شیشه انجام شود تا از به وجود آمدن خرابی های احتمالی جلوگیری گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا