فروش بهترین کرکره برقی در تهران
۱۳۹۹/۱۱/۰۸
مهمترین مزیت نصب درب کرکره ای برقی
۱۳۹۹/۱۱/۰۸
نمایش همه

دزدگیر اماکن چه کاربردی دارد ؟

اجزاء و مکانیسم کارکرد دزدگیر
دستگاه مرکزی دزدگیر

همان مغز سیستم هشدار دهنده دزدگیر می‌باشد وظیفه آن دریافت سیگنال از سنسور و حسگرها و ارسال فرمان به هشدار دهنده‌ها می‌باشد.دستگاه‌های دزدگیر اماکن  از نظر ساختار و استفاده توسط کاربر با روش‌های مختلف روشن و خاموش یا کنترل می‌شوند عموما اغلب دزدگیرها توسط سوئیچ آلفا یا ریموت کنترل یا صفه کلید کنترل می‌شوند.دزدگیرها دارای یک باتری و مدار شارژ باتری هستند تا در زمان قطع برق به کار خود ادامه دهند.

سنسورهای دیواری
عموما در بیشتر دزدگیرهای اماکن مورد استفاده قرار می‌گیرد و به وسیله یک پایه متحرک توسط نصاب به صورت افقی یا عمودی روی دیوار نصب می‌شود.

دزدگیر اماکن قیمت

 

 

چشم‌های باسیم و بی‌سیم

چشم‌های باسیم با ۴ رشته سیم کار می‌کنند دو سیم برای تغذیه مثبت و منفی و دو سیم برای فرمان چشم استفاده می‌شود.
خانه‌هایی که از دزدگیر منزل استفاده نمی‌کنند، طعمه خوبی برای دستبرد هستند. معمولاً ۳۴% سرقت‌ها از درب ورودی شروع می‌شود. پس یکی از زون‌های مهم همین قسمت است. سپس اولین جایی که سارقان به آن ضربه می‌زنند، اتاق خواب است؛ زیرا بیشتر افراد جواهرات، پول و کالاهای باارزش خود را آنجا نگه می‌دارند. بعد به ترتیب اتاق نشیمن و اتاق ناهارخوری قرار دارند. در بعضی از مناطق دزدی‌ها بین ساعت ۶ صبح تا ۶ بعدازظهر اتفاق می‌افتد، یا به‌عبارت‌دیگر، هنگامی که افراد احتمالاً در محل کار هستند. همه‌ی این آمار، حاکی از اهمیت داشتن یک سیستم دزدگیر اماکن قابل اعتماد با قابلیت پشتیبانی از زون‌های سنسور سیمی و به یسیم است که کار محافظت را به خوبی انجام دهند.

دزدگیر اماکن سیم کارتی چیست؟

زون دزدگیر اماکن چیست و داشتن زون بیشتر چه مزیتی دارد؟

زون دزدگیر اماکن کانکتوری است در پنل مرکزی دزدگیر اماکن که قابلیت اتصال یک یا چند سنسور به آن وجود دارد. شما به‌وسیله‌ی سنسورهایی که بر روی زون دزدگیر نصب شده‌اند؛ محوطه تحت نظر را مدیریت و کنترل می‌نمایید. در صورت تحریک شدن هر سنسور دزدگیر اماکن، محل ورود غیرمجاز در زون دزدگیر اماکن مشخص می‌شود. بسته به محلی که زون را در آن قرار می‌دهیم سنسورهای متفاوت متصل می‌شود. زون‌ها می‌توانند به بیش از یک سنسور متصل شوند و عملکرد هر سنسور قابلیت برنامه‌ریزی دارد.

دزدگیر اماکن تجهیزات بسیاری دارد که هر کدام در کاربردهای مخصوص به خود مورد استفاده قرار میگیرند.به عبارت دیگر این دستگاه برای هر بخش متفاوت تجهیزی به خصوص فراهم کرده است که نیاز کلی را برطرف میسازد.به طور مثال یکی از این تجهیزات که به صورت باسیم و هم به صورت بیسیم مورد استفاده قرار میگیرد مگنت میباشد.

مگنت در معنی لغوی به معنای آهن ربا میباشد که دقیقا همانند معنی خود عمل میکند.این تجهیز که به دو صورت باسیم و بیسیم موجود است از دو قسمت تشکیل شده است.یکی از قسمت ها شامل برد و دیگری شامل آهن ربا میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912