مزیت جک درب پارکینگ
۱۴۰۰/۰۳/۲۲
جک درب اتوماتیک پارکینگی چه مزیتی دارد ؟
۱۴۰۰/۰۳/۲۲
نمایش همه

مزیت جک ریموتی درب پارکینگ

قیمت نصب جک درب پارکینگ ریموت دار
جک درب پارکینگ وسیله مباشد که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کارمان را بطور اتوماتیک (هیدولیکی)و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می آورد. فرض کنید که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان برای باز کردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان مجبورید خودرو خود را ترک و درب را باز کرده و پس از داخل شدن دوباره پیاده شده و آنرا ببندید! به این بیندیشید که اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ دهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که بگوییم جک ریموتی درب پارکینگ را برای تأمین امنیت و آرامش منازل و محل کارمان لازم داریم.

جک درب پارکینگی

چگونه جک آرام بند مناسب انتخاب نماییم؟

بصورت کلی سه نوع درب داریم:

درب دارای قفل برقی
درب سنگین با قفل دستی
درب معمولی با قفل دستی
آرام بند مناسب درب دارای قفل برقی
با توجه به اینکه قفل های برقی با توجه به خاصیت ضد سرقتی که دارند ، فنر بسیار قوی دارند ، بهترین گزینه برای اینکه بتواند این درب ها را ببندد ، آرام بند های سه سرعته است.

جک پارکینگ تهران

 

جک درب چیست ؟

فرض کنید یک درب دارای قفل برقی را بخواهیم با یک جک آرام بند دو سرعته (دو مرحله ای) ببندیم. اگر سرعت دوم را کم کنیم تا درب آهسته و با صدای کم بسته شود ، آرام بند توان غلبه کردن به قدرت فنر قفل را ندارد و درب بسته نمی گردد. و اگر سرعت جک آرام بند را خیلی زیاد کنیم تا درب با شتاب بیاید و قفل جفت شود ، بدلیل سرعت بالای حرکت درب در هنگام بسته شده درب کوبیده می شود و ایجاد صدا می کند.

مشاهده مطلب
جک برقی BENINCA BOB21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا