کرکره برقی چیست ؟
۱۴۰۰/۰۵/۱۳
کرکره اتومات برقی چه ویژگی دارد ؟
۱۴۰۰/۰۵/۱۳
نمایش همه

قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک چقدر است؟

این شرکت سازنده کرکره‌ های برقی تیغه رنگی پنجره ای و درب پارکینگ و همچنین کرکره برای نرده بالکن که این کرکره های آلمینیومی و فولادی در اندازه‌های متنوعی تولید و ساخته میگردند و مورد استفاده قرار می‌گیرند و قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک با هم دیگر متفاوت هستند همچنین کرکره ها هم برای پارکینگ منازل مسکونی مناسب میباشند و هم برای پاساژها، مراکز خرید و سایر مکان‌های مشابه قیمت نصب کرکره برقی بستگی به نوع کرکره برقی دارد زیرا نصب هر گونه از کرکره برقی ها نصب متفاوتی دارند به همین علت قیمت نصب کرکره برقی اتومات با هم متفاوت است.

کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

عموما کرکره های معمولی را از زمان های قدیم برای مغازه ها استفاده می کردند. در عصر جدید با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع کرکره های برقی وارد بازار شده که به وسیله موتور کار می کنند و با استفاده از یک ریموت می توان به آسانی باز و بسته شوند این کرکره های برقی یا اتوماتیک را بیشتر بر روی درب پارکینگ منازل و یا فروشگاه ها نصب می نمایند زیرا که امنیت بالایی دارند و به راحتی نمی توان آن ها خراب کرد.

کرکره برقی اتوماتیک

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی از قیمت کرکره سنتی بالاتر است قیمت کرکره برقی به مواردی چون نوع موتور و تیغه های استفاده شده در آن بستگی دارد. به همین علت قیمت های آن ها با توجه به کیفیتی که دارند متفاوت می باشند. معمولا قیمت کرکره های سفید از کرکره های رنگی ارزان تر میباشند ارزان بودن این کرکره ها به علت بی کیفیت بودن آن ها نیستبله به عوامل متعددی مربوط است اما سعی شده است تا کیفیت آن ها با توجه به پایین بودن قیمت حفظ گردد

اجزای اصلی کرکره برقی جهت نصب و آشنایی با انواع موتور کرکره برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912