بروزترین طرح کرکره برقی کدام است ؟
۱۴۰۰/۰۵/۱۲
قیمت نصب کرکره برقی اتوماتیک چقدر است؟
۱۴۰۰/۰۵/۱۲
نمایش همه

کرکره برقی چیست ؟

یکی از معایب کرکره برقی

ساخت و تولی و نصب کرکره اتوماتیک مقداری از سایر درب ها پر هزینه تر میباشد اما این هزینه اضافی بسیار مقرون به صرفه است. .از آنجا که ساخت و نصب کرکره برقی یک کار بسیار تخصصی میباشد هر گاه کرکره برقی شما دچار مشکل شود حتما می بایست با تعمیرکار کرکره برقی تماس بگیرید. از طرفی اگر درب کرکره برقی در پارکینگ تعبیه شده باشد و احتمالا کرکره شما دچار خرابی شود، رفت و آمد شما مختل خواهد شد.

اجرای کرکره برقی

کرکره برقی چیست؟

کرکره‌های برقی به صورت نوارهای عایق به هم تنیده معمولا از جنس آلومینیوم ساخته شده که در قسمت درب یا پنجره منزل نصب میگردد تا نه تنها امنیت منزل را تامین کنند بلکه به آسانی و به وسیله یک ریموت یا گوشی موبایل باز و بسته گردد و تردد را برای ساکنین آسان کنند.کرکره‌های برقی با سر خوردن به سمت بالا و پایین کار می‌کنند و بزو بست کرکره میشوند و زمانی که کرکره به بالا جمع می‌شود تیغه در یک جعبه کوچک بالای درب قرار میگیردو جمع میگردند . هنگامی که کرکره‌ها به پایین حرکت کنند، تا کف پارکینگ پایین می‌آیند و محکم کف پارکینگ شما قرار می‌گیرند و میتئان گفت یه مزیت به حسلب می آید چرا که از ورود هر جنبنده ای جلوگیری میکند .

کرکره برقی

باز شدن کرکره برقی در موقع نبود برق:

وقتی که با شرکتهای فروشنده کرکره اتوماتیک تماس گرفته گردد متوجه آن می شوید که فروش کرکره برقی یا با موتور بدون برق اضطراری انجام میگردد از این موتور ها به یک UPS تجهیز شده اند که در نبود برق نیز به کار خود ادامه دهند. هر چند موتور های با برق اضطراری کمی گرانتر از موتور کرکره برقی ساده هستند اما این قابلیت وجود دارد. اما برق اضطراری دراکثر جک پارکینگ حتی به صورت آپشن نیز وجود نداشته و تنها در برخی از جکهای ۲۴ که کمیاب هم هستند، برق اضطراری به صورت قابلیت که اضافه می شود وجود دارد.این هم یک مزیت کرکره برقی نسبت به جک پارکینگ است

مشاهده مطلب
جک بازویی بلند و مشخصات انواع جک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما در خدمت شما هستیم

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال در ایتا