اجزای کرکره برقی
اجزای اصلی کرکره برقی جهت نصب و آشنایی با انواع موتور کرکره برقی
ژوئن 21, 2020
نصب کرکره برقی
تعمیر کرکره برقی چه تفاوتی با نصب کرکره دارد؟
ژوئن 24, 2020
نمایش همه

نصب انواع راه بند – نصب راه بند تاشو، زنجیری، تلسکوپی

نصب راه بند

نصب راه بند

 

نصب انواع راه بند در مجموعه ایمن صنعت اعم از نصب راه بند تاشو، نصب راه بند زنجیری و نصب راه بند تلسکوپی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام می شود. علاوه بر نصب راه بند، نصب کرکره برقی، نصب دزدگیر اماکن، نصب جک درب، نصب درب ریلی، نصب درب شیشه ای سکوریت هم قابل انجام است.

نصب راه بند تلسکوپی :

راهبند تلسکوپی به طور معمول در محل های پارکینگ ، پاسگاه ها و ورودی های مناطق محدود مشاهده می شود. راه بند فوق  همچنین یک روش معمول برای کنترل گذر از غرفه های عوارض هستند. این مانع قابل توسعه برای تأمین امنیت پارکینگ ، بسیار سبک وزن اما پایدار می تواند برای محیط های داخلی و خارجی استفاده شود. قابلیت نصب سریع و آسان دارند. مناسب برای بستن راه های دسترسی خروجی ها و ورودی ها هستند.

راهبند تلسکوپی از یک یا چند مؤلفه برای ایجاد یک راه حل خودکار بررسی ترافیک استفاده می کنند. این اطمینان را می دهد که فقط وسایل نقلیه مجاز قادر به ورود به منطقه ای هستند که راه حل دسترسی را کنترل می کند. هنگامی که به طور صحیح و توسط یک متخصص نصب شود ، یک راه حل کنترل دسترسی مناسب  در مقایسه با سایر اقدامات امنیتی محل تجاری ، صرفه جویی در وقت و هزینه کند.

نصب انواع راه بند

نصب راه بند زنجیری :

راه بند اتوماتیک زنجیری (هم در نوع اتوماتیک آن هم در نوع معمولی آن) به نوعی از راهبندها گفته می شود که زنجیر از دو طرف بین دو ستون راه بند بالا و پایین می شود و موجب انسداد مسیر میگردد. برخی از راه بند های زنجیری ساخته شده از پلی اتیلن سبک و قوی با چگالی بالا این زنجیره پیوند پلاستیکی برای شکل گیری خطوط، هدایت جمعیت یا محدود کردن دسترسی برای محافظت از مردم و اموال مناسب است. برای کسب اطلاعات بیشتر و نصب انواع راه بند می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

قابلیت های نصب راه بند زنجیری :

  • دارای ۱۵ متر زنجیر همراه
  • قابلیت نصب به دو طرف
  • کاملا ضد آب و گرد غبار
  • طول عمر بالا
  • سرعت حرکت بسار بالا
دوربین مداربسته همراه با نصب در هشتگرد

نصب راه بند تاشو :

نصب راهبند تاشو برای مکان هایی که دارای سقف کوتاهی می باشند بسیار مناسب است و مطمئن باشید از نظر نوع عملکرد هیچ تفاوتی با راهبند اهرمی نخواهد داشت. به یاد داشته باشید که برای نصب راهبند پارکینگ حتما به یک متخصص مراجعه نمایید، در این صورت می توان اندازه ی ارتفاع بوم را تنظیم نمود. در نهایت می توانید برای مکان هایی مانند پارکینگ که دارای سقف کوتاهی می باشند راهبند تاشو را نصب نمایید.

به منظور نصب راهبند پارکینگ در ابتدا باید مکان یا پارکینگی که قصد نصب راه بند، در ورودی آن را دارید در نظر بگیرید. در صوتی که ارتفاع کف تا سقف سالن به اندازه ۴ متر باشد نمی توانید راهبند پارکینگ اهرمی را نصب نمایید. زیرا بدنه آن به تنهایی یک متر می باشد که باید به زمین متصل شود . در این صورت تنها به اندازه ۳ متر باز خواهد شد و در نهایت ۱ متر از ارتفا کم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378