جک بازویی تک لنگه و قیمت آن
۱۳۹۹/۰۷/۱۲
جک بازویی چیست؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۲
نمایش همه

چگونگی جوشکاری جک بازویی

برای نصب جک درب پارکینگ داخل بازشو، مورد بسیار ضروری که میبایست به آن توجه شود این است که هیچ نصب جکی را نمی توان دقیقا مطابق آنچه که در دفترچه راهنما وجود دارد انجام داد. پس قبل از نصب می بایست چند دقیقه ای درب پارکینگ و دیوارهای کناره و نزدیکترین پریز برق را در نظر گرفت و استراتژی نصب را پیاده سازی کرد جوشکاری جک بازویی نیاز به مهارت خاصی دارد زمان چهار ساعته ای که ما در نظر گرفته ایم برای پروژه ای است که کنده کاری و سیم کشی محدودی دارد و ممکن است این زمان به دلایلی افزایش یابد.

جک پارکینگی تک لنگه
دربهای تک لنگه در ایران کاربرد زیادی دارند و می بایست برای این نوع دربها، جک درب پارکینگ تک لنگه که معمولا دارای شفت بیش از ۵۰ سانتیمتر هستند، استفاده نمود. خوشبختانه در این گروه از درب کنترلی مدلهای داخلی نیز به صورت فعال و کارا وجود دارند و می توان با قیمت مناسب این مدلها را تهیه کرد. قدرت جکهای پارکینگ تک لنگه از ۴۰۰کیلوگرم تا ۱۰۰۰ کیلوگرم میباشند که با توجه به وزن و عرض درب قابل انتخاب می باشند. میزان تردد هم میتواند از تردد پایین تا بدون محدودیت تردد در مدلهای هیدرولیکی قابل خریداری باشند.

چگونگی جوشکاری جک بازویی

موتور های جک درب پارکینگ

یک نوع دیگر از انواع ساختار درب پارکینگی، مدلهای ریلی می باشند که می بایست از موتورهای درب پارکینگ ریلی استفاده نمود. این نوع سیستم کنار درب، روی زمین یا بالا نصب شده و به واسطه دنده شانه ای که بر روی درب پیچ می شود، آن را باز و بسته می کند. در این گروه از محصولات نیز تعداد تردد با توجه به مدل قبل انتخاب است که مدلهای موتور ریلی درب پارکینگ ایرانی دارای تردد محدود و در مدلهای خارجی با تردد بالا و حتی نا محدود قابل خریداری هستند. قدرت این موتور ها از ۴۰۰ کیلوگرم تا چندین تن وجود دارند که باز هم می بایست با توجه به وزن درب آن را تهیه کردبیش از یک دهه است که جک درب پارکینگ خارجی به صورت پک از آن سوی مرزها به ایران وارد می شده و عمدی واردات نیز از کشور ایتالیا بوده است. این سیستمها جزو با کیفیت ترین محصولات ساخته شده جک پارکینگ در جهان هستند که دارای بالاتری استانداردهای حفاظتی می باشند.بسیاری از ساختمانها تردد بسیار بالایی دارند به نحوی که در پیک تردد درب دائم درحال باز و بسته شدن می باشد. در این نوع اماکن جک درب پارکینگ الکترومکانیک جوابگو نخواهد بود و می بایست از مدلهای الکتروهیدرولیک استفاده نمود. جکهای پارکینگ هیدرولیکی نوعی طراحی شده اند که قادرند در شرایط سخت و با تردد بالا، سالهای سال به درستی کار خود را انجام داده و درب را باز و بسته نمایند. این نوع محصولات برای ساختمانهای بالای ۳۰ واحد مناسب است و برچسب قیمتی بالایی دارد و جزو گرانقیمت ترین جک درب پارکینگ محسوب خواهد شد. قدرت جکهای پارکینگ هیدرولیکی از ۲۵۰کیلوگرم تا ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد و برای دربهای ۲ تا ۶ متر قابل انتخاب هستند.

آیا کرکره برقی با ایمنی بالاتر موجود است؟

مزایای استفاده از انواع جک درب پارکینگ :

بسیاری از ساختمانها تردد بسیار بالایی دارند به نحوی که در پیک تردد درب دائم درحال باز و بسته شدن می باشد. در این نوع اماکن جک درب پارکینگ الکترومکانیک جوابگو نخواهد بود و می بایست از مدلهای الکتروهیدرولیک استفاده نمود. جکهای پارکینگ هیدرولیکی نوعی طراحی شده اند که قادرند در شرایط سخت و با تردد بالا، سالهای سال به درستی کار خود را انجام داده و درب را باز و بسته نمایند. این نوع محصولات برای ساختمانهای بالای ۳۰ واحد مناسب است و برچسب قیمتی بالایی دارد و جزو گرانقیمت ترین جک درب پارکینگ محسوب خواهد شد. قدرت جکهای پارکینگ هیدرولیکی از ۲۵۰کیلوگرم تا ۱۰۰۰ کیلوگرم می باشد و برای دربهای ۲ تا ۶ متر قابل انتخاب هستند.

دیدگاه ها بسته شده است

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912