نصب جک درب برای انواع درب
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
جک پارکینگ بیرون بازشو
۱۳۹۹/۰۷/۲۲
نمایش همه

کاربرد جک پارکینگی روی درب پارکینگ

شکل و نوع پیاده سازی جک برقی پارکینگ با توجه به کاربری آن ها متفاوت است اما در نهایت این تکنولوژی یعنی درب اتوماتیک امروزه مورد استقبال عموم قرار گرفته است. در حال حاضر انواع این درب ها بر اساس نیاز و درخواست مشتریان موجود و قابل ارائه می باشد.کاربرد جک پارکینگی روی درب پارکینگ تقریبا فواید بسیاری دارد که در ادامه مطلب به آنها میپردازیم  برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی  ایمن سنعت درباره درب اتوماتیک تماس بگیرید و مشخصات ساختمان یا محل مورد نظر جهت نصب درب را مطرح نمایید. کارشناسان ما با توجه به تعدد پروژه ها و تجربه و علم کافی در این زمینه بهترین پیشنهاد را به شما تقدیم خواهند کرد.

جک پارکینگ

مزایای جک درب پارکینگ :

جک های پارکینگی و یا موتورهای ریلی بر اساس کارکرد هم به چند دسته تقسیم بندی می شوند که هر یک برای درب هایی خاص استفاده می شوند. به صورت کلی دسته بندی آن ها شامل جک پارکینگی دولنگه بازویی، جک تک لنگه بازویی و موتور درب ریلی مورد استفاده قرار می گیرنداین نوع جک پر کاربردترین نوع سیستم درب اتوماتیک در ایران است. این مدل بر روی درب هایی نصب می شود که یک لنگه در راست و یک لنگه در چپ دارند و به صورت لولایی باز و بسته می شوند. مواردی که می بایست در خرید جک دو لنگه برقی در نظر گرفت یکی تعداد تردد در ساعت و دیگر وزن و عرض درب پارکینگ می باشد. شرکت های متعدد ایرانی و خارجی در ساخت درب کنترلی دو لنگه فعالیت می کنند و تنوع بسیار بالایی برای این گونه سیستم ها وجود دارد. به صورت کلی توصیه ما این است که برای تعداد واحدهای پایین مثلا کمتر از ده واحد با تردد نسبتا پایین می توان با خیال آسوده از جک برقی دو لنگه ایرانی استفاده کرد و در صورت تردد بیشتر از سیستم های خارجی (ایتالیایی، اسپانیایی و آلمانی) بهره برد.

قیمت موتور ساید کرکره برقی سیرون DC

جک درب

جک درب پارکینگی :

یک نوع دیگر از انواع ساختار درب پارکینگی، مدلهای ریلی می باشند که می بایست از موتورهای درب پارکینگ ریلی استفاده نمود. این نوع سیستم کنار درب، روی زمین یا بالا نصب شده و به واسطه دنده شانه ای که بر روی درب پیچ می شود، آن را باز و بسته می کند. در این گروه از محصولات نیز تعداد تردد با توجه به مدل قبل انتخاب است که مدلهای موتور ریلی درب پارکینگ ایرانی دارای تردد محدود و در مدلهای خارجی با تردد بالا و حتی نا محدود قابل خریداری هستند. قدرت این موتور ها از ۴۰۰ کیلوگرم تا چندین تن وجود دارند که باز هم می بایست با توجه به وزن درب آن را تهیه کرد.یکی از اصلی ترین معیارهای انتخاب جک درب پارکینگ مناسب خانه شما، وزن درب ورودی است. باید توجه شود که جک برقی به میزان وزن درب و یا بیشتر از آن قدرت داشته باشد تا هنگام کارکرد به موتور آن فشار وارد نشد. به این ترتیب قادر خواهید بود از حدکثر زمان عمر این جک پارکینگی استفاده نمایید. در بسیاری از ساختمان ها دیده شده با اینکه از درب کنترلی خوب و گرانی استفاده شده اما به دلیل عدم توازن قدرت جک و درب، سیستم خیلی زود با خرابی مواجه شده و در نهایت کار به تعویض کشیده شده است.پس می بایست با توجه به وزت درب بهترین انتخاب را داشت.پیشنهاد ما این است که قدرت جک کمی بیشتر از وزن درب انتخاب شود تا در صورت وزش باد یا سفت شدن لولاها مشکلی برای جک درب پارکینگ ایجاد نگردد. این نکته را نیز در نظر بگیرید که وزن و عرض درب رابطه معکوسی با هم دارند که نمودار پشتیبانی هر جک از هر درب در دفترچه راهنمای جک پارکینگی موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912