تفاوت انواع کرکره برقی
12 ژوئن 2022
کاربرد جک درب پارکینگ
25 ژوئن 2022
نمایش همه

کاربرد کرکره اتومات برقی

تفاوت اصلی کرکره های برقی را می توان از دو مورد موتور و تیغه های آن هاست انواع تیغه کرکره برقی که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات می باشند،به صورت کلی پر فروش ترین تیغه های کرکره برقی از نوع آلومینیوم ۸۰ میلیمتری است که در کیفیت های متنوع در بازار عرضه موجود است تفاوت دیگر در موتور کرکره اتوماتیک است که در آن سه نوع ساختار وجود دارد. بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده قرار میگیرد از نوع توبلار میبشاد که بیشتر برای فروشگاه ها با تعداد تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده می گردد.

 

کرکره برقی درب

کرکره برقی مغازه :

از انواع کرکره اتومات برای درب اتوماتیک مغازه و فروشگاه استفاده میشود . برای جهت کرکره اتومات مغازه از تیغه کرکره آلومینیوم استفاده می گردد ، نکته ای که درهنگام گزینش تیغه آلومینیوم جهت کرکره برقی فروشگاه مورد اهمیت میباشد این است که تیغه کرکره برقی از بیلت ۶۰۶۳ آلومینیوم ساخته شده باشد تا دارای دوام بیشتری باشد و در هنگام چرخش سر و صدای کمتری را ایجاد کند .

 

کرکره برقی مغازه

مزایای کرکره اتومات :

یکی از اجزای مهم ساختمان که امروزه استفاده زیادی دارد کرکره برقی میباشد کرکره برقی کاربرد ویژه ای دارد و به مروز زمان دچار تغییرات و پیشرفت هایی شده .کرکره برقی با نیروی الکتریکی کنترل می گردند و با استفاده از یک ریموت از فاصله دور باز یا بسته کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

سلام خیلی خوش اومدید.

برای مشاوره تلفنی میتونید با شماره زیر تماس بگیرید یا تو پیام رسان های زیر پیام بدید.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا