خرید وفروش کرکره برقی 
۱۴۰۰/۰۷/۰۹
خرید کرکره برقی رنگ کرم قهوه ای سوخته
۱۴۰۰/۰۷/۰۹
نمایش همه

مزیت کرکره برقی اتومات پارکینگ و مغازه

کرکره برقی اتوماتیک به نوعی درب کرکره ای اتومات پیشرفته و مدرن بحساب آمده که منبع تغذیه آن موتور بوده و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت میرود . کنترل تمام کرکره های برقی به کمک یک سوئیچ که روی دیوار نصب می گردد و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. کرکره کنترلی را میتوان برای هر شرایط آب و هوایی متنوع استفاده کرد. عایق صدا و حرارت و عایق گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد .

کرکره اتومات پارکینگ

کرکره برقی اتومات 

کرکره برقی از مدل پیشرفته همان کرکره مغازه های قدیمی است. اما به طور ماهرانه ای باید گفت که کرکره برقی نوعی کرکره است که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار می کند. همچنین با استفاده از یک ریموت به راحتی امکان باز و بسته میگردد . برترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از نیروی کمتر است. شما می توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همان طور که می خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.

کرکره اتومات

قیمت تیغه کرکره برقی

یکی از ویژگی هایی تا حد زیادی بر قیمت کرکره‌ برقی تاثیر بگذارد نوع تیغه می باشد . در واقع اندازه ، جنس ، نوع عایق و رنگ در برآورد قیمت نهایی تیغه کرکره برقی تاثیر مستقیمی دارند . توجه داشته باشید که جنس تیغه های کرکره برقی دارای انواع مختلفی است . از جمله پرکاربرد ترین و پر بسامد ترین انواع تیغه کرکره برقی می توان به تیغه های فولادی ، تیغه های آلومینیوم و تیغه های پلی‌کربنات اشاره کرد .تیغه های فولادی را در شمار برترین تیغه ها قرار داده ‌اند که معمولاً برای درب های کرکره برقی مورد استفاده قرار می گیرد . به لحاظ ظاهری تیغه های مربوط به کرکره برقی با جنس فولادی در مقایسه با سایر تیغه ها متفاوت می باشد . این نوع از تیغه مزیت و ویژگی های زیادی دارد که مهمترین آن استحکام منحصر به فرد و زیاد آن در مقایسه با سایر تیغه های عادی می باشد .

حفاظ و محصولات خدماتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912