انواع موتورهای درب اتوماتیک
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
درب اتوماتیک کرکره ای
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
نمایش همه

کرکره برقی خانگی دستی و اتوماتیک

موتور های تیوبلار بدون شک پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره برقی ها می باشد و دارای محبوبیت زیادی بین نصابان کرکره است. علت نام گذاری آن به این نام ، شکل لوله ای آن است. یکی از دلایل محبوبیت این نوع موتورهای  کرکره برقی خانگی دستی و اتوماتیک، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره برقی ، موتور مناسب را استفاده کرد. این موتور ها در وزن های ۳۰، ، ۸۰، ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۴۰، ۲۳۰ و ۳۰۰ کیلوگرم موجود است.که پیشنهاد می شود در مواردی خاص به توصیه فروشنده چنانچه ابعاد و وزن کرکره برقی به حدی باشد که موتور ۳۰۰ نیوتن قابل استفاده باشد از موتور ساید ۳۰۰ بهره گیریم. باید توجه داشت که تاج و آداپتور در موتور های مختلف با هم متفاوت است با استفاده از یک شافت گرد یا هشت ضلعی (بسته به تاج آداپتور و موتور) به راحتی قابل نصب می باشد.

انواع کرکره برقی

مقایسه قیمت انواع تیغه

مقایسه قیمت انواع تیغه کرکرههمانطور که در نمودار بالا می بینید ، تیغه فولادی ( گالوانیزه ) کمترین قیمت را دارد و تیغه کرکره آلومینیوم اندکی گرانتر است. ولی تیغه پلی کربنات شفاف خیلی گرانتر از دو مورد دیگر است.

همانگونه که در بالا مشاهده می نمایید ، قیمت ها خیلی متفاوت است. مثلاً یک متر تیغه پلی کربنات شفاف عالی نسبت به تیغه معمولی تر ، قیمتی دو برابری دارد. دلیل این اختلاف قیمت ها چیست؟ معمولاً اختلاف قیمت تیغه های کرکره برقی دو دلیل اصلی دارد.

وزن و ضخامت تیغه
آلیاژ و مواد اولیه
مثلاً اگر ضخامت تیغه پلی کربنات ۴.۴ میلیمتر باشد ، مواد مصرفی استفاده شده ۲ برابر ضخامت ۲.۲ میلیمتر است و بر همین اساس قیمت متفاوت است.

مثلاً در خصوص تیغه پلی کربنات شفاف اگر جنس مواد اولیه از پلی کربن آلمانی و نوع اتصال استیل باشد قیمت خیلی بالاتر از پلی کربنات تولید ایران بهمراه اتصال آلومینیوم می باشد.

حتماً با خود فکر می کنید تیغه فولادی ارزان قیمت پر مصرف ترین نوع تیغه کرکره است. ولی باید بگویم که در اشتباه هستید و تیغه کرکره آلومینیوم پر مصرف ترین نوع تیغه کرکره برقی است. به نمودار پایین توجه نمایید.

نمایندگی کرکره برقی - خرید کرکره اتومات برقی

سهم بازار هریک از تیغه ها
پرکاربرد ترین تیغه های کرکرهدرست است که قیمت خیلی مهم است و معمولاً مشتریان به دنبال خرید کالای ارزان قیمت تر هستند. ولی کرکره برقی محصولی است که عملکرد فنی آن نیز مورد توجه قرار می گیرد.

به همین دلیل کرکره آلومینیوم که کمترین میزان خرابی و بیشترین دوام را دارد ، سهم عمده بازار کرکره اتوماتیک را در اختیار دارد. بعد از کرکره آلومینیوم ، کرکره پلی کربنات شفاف با وجود قیمت بسیار بالا ، در رتبه دوم فروش قرار دارد.

انواع کرکره برقی

قیمت کرکره برقی پنجره

کرکره برقی پنجره و بالکن ، یکی از انواع تکامل یافته و امروزی از حفاظ ضد سرقت پنجره می باشد و کاربردهای فراوانی دارد . کرکره پنجره این روزها در اغلب ویلاها و منازل روبه رشد است و تقاضا برای آن هر روز بیشترمی شود . دلیل این امر زیبایی و نیز صرفه جویی در هدر رفتن انرژی است.کرکره اتوماتیک برقی برای محافظت از پنجره ها و راه های عدم نفوذ برای سارقان ساخته شده و دارای امنیت بسیار بالایی می باشد .

کرکره برقی پنجره و بالکنکرکره اتوماتیک پنجره ای ، عایق مناسب برای جلوگیری از صدا ، حرارت و گرد و غبار محسوب می شود و علاوه بر امنیت می تواند منطبق با نمای ساختمان باشد و به زیبایی ساختمان شما بیفزاید

در شهر های کلان و پر جمعیت و به خصوص صنعتی مانند تهران ، بهتر است از کرکره های برقی پنجره برای پوشش پنجره های منزل و یا ساختمان محل کارمان بهره ببریم زیرا در این گونه محیط ها دو عامل وجود دارد که موجب آزار و اذیت می شود . اول آلودگی صوتی و دوم گرد و خاک زیاد در هوا ، که به وسیله کرکره برقی پنجره به راحتی می توان میزان ورود گرد و خاک و یا آلودگی شدید صوتی را تا حد بسیار زیادی کم کنیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912