کرکره برقی چیست ؟
ژانویه 8, 2022
انواع جک درب الکتروهیدرولیک
ژانویه 14, 2022
نمایش همه

کرکره های برقی اتوماتیک

انواع کرکره برقی اتوماتیک و مقرون به صرفه برای تأمین امنیت و عایق کاری ساختمان های مسکونی و تجاری وجود دارد. کرکره های برقی اتوماتیک از صفحات افقی پیوسته و متصل به هم تولید شده که توسط مکانیزم الکتروموتور، باز و بسته می گردد. کرکره برقی کاربری آسان آن برای همگان بوده و تنها با یک کلید روشن و خاموش می تواند درب ورودی را باز و بسته نماید.

کرکره های برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

با گذشت زمان کرکره های دستی به دلیل جنس آهنی آن ها در برابر باد و باران ظاهر زیبای خود را از دست می دادند و نیاز به رنگ آمیزی دوباره داشتند. گاهی زنگ می زدند و صاحبان خود را به زحمت می انداختند. کرکره های سنتی پس از چند سال خدمت به کاسبان و بازاریان آرام آرام جای خود را حفاظ های آکاردئونی می دادند.

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره اتومات مغازه و پارکینگ

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می کردد خصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند.در هنگام خرید کرکره برقی به تیغه های و نوع آنها دقت کنید که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام بازو بست می شود.پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می گردد.

فروش و نصب جک برقی درب پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378