مزیت و ویژگی کرکره برقی اتومات
آگوست 18, 2021
مزیت کرکره ها و درهای برقی
آگوست 21, 2021
نمایش همه

کرکره های برقی یا اتوماتیک پارکینگ چیست؟

کرکره برقی چیست؟
عموما کرکره های معمولی را از زمان های قدیم برای مغازه ها استفاده می کردند. در عصر جدید با پیشرفت علم و تکنولوژی انواع کرکره ها وارد بازار شده که به وسیله موتور کار می کنند و با استفاده از یک ریموت می توان به آسانی باز و بسته شوند این کرکره های برقی یا اتوماتیک را بیشتر بر روی درب پارکینگ منازل و یا فروشگاه ها نصب می نمایند زیرا که امنیت بالایی دارند و به راحتی نمی توان آن ها خراب کرد.

انواع کرکره برقی تهران

قیمت کرکره برقی

قیمت کرکره برقی از قیمت کرکره سنتی بالاتر است قیمت کرکره برقی به مواردی چون نوع موتور و تیغه های استفاده شده در آن بستگی دارد. به همین علت قیمت های آن ها با توجه به کیفیتی که دارند متفاوت می باشند. معمولا قیمت کرکره های سفید از کرکره های رنگی ارزان تر میباشند ارزان بودن این کرکره ها به علت بی کیفیت بودن آن ها نیستبله به عوامل متعددی مربوط است اما سعی شده است تا کیفیت آن ها با توجه به پایین بودن قیمت حفظ گردد

شیک ترین حفاظ دیواری

کاربردهای کرکره برقی

این کرکره ها کاربردهای فراوانی دارند. که بیشتر برای درب گاراژها، آشپرخانه ها، زندان ها، انبارها و … مورد استفاده قرار می گیرند. این کرکره ها در برابر بادهای شدید و بارندگی ها عایق قوی هستند. به همین علت باعث آسیب دیدگی شدید ساختمان ها نمی گردد کرکره های اتوماتیک در قیاس با سایر درب های امنیت بالایی داشته و نیاز به استفاده از قفل و کلید نمیباشد هرچند در هنگام دریافت خدمات ساخت و نصب می توانید روی کرکره برقی جا قفلی نیز تعبیه نمایید.

دزدگیر اماکن آژیر دار - نصب دزدگیر اماکن آژیری با نازلترین قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش محصولات ← 09126788378