جک پارکینگ بیرون بازشو
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
جک پارکینگ خرید
۱۳۹۹/۰۷/۲۴
نمایش همه

جک برقی پشت دب پارکینگ

جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی ، جک برقی پشت دب پارکینگ ، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌ شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار شده است. امروزه بیشتر درب‌ های پارکینگ‌ های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌ های اتوماتیک می باشد. یکی از انواع متنوع درب‌های اتوماتیک، جک درب پارکینگ می باشد که بطور کلی جک پارکینگ وسیله ایست که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می‌آورد. توجه کنید که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان برای بازکردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان مجبورید خودرو خود را ترک و درب را باز کرده و پس از داخل شدن دوباره پیاده شده و آنرا ببندید پس به این فکر کنید که اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید، فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ بدهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که جک درب پارکینگ را مانند سیستم دزدگیر اماکن برای تأمین امنیت و آرامش محل کار و منازل لازم بدانید.

جک برقی پشت دب پارکینگ

جک های برقی درب پارکینگ

 

مکانیزم بیستونی : حرکت این جک ها در اثر چرخش الکتروموتور و یک چرخ دنده بوده که توسط یه میل ماردون کوچک این حرکت دورانی به حرکت خطی ثابت تبدیل می‌شود و یک لوله استیل را در یک راستا به جلو و عقب می کشد برای نگهداری از این مدل باید حتماً به صدای زیاد و غیرعادی توجه نمود و به هیچ وجه لوله استیل بیرون آمده از داخل قلاف روغن کاری نکنیم سیستم های موتور جک نیز چک شود تا دچار پارگی و ساییدگی نگردد محل اتصال جوشکاری ابتدا و انتهای جک آخرین نکته و بازدید از این مورد می باشد.

حرکت ماردونی: حرکت درب توسط یک مهره که یک پیچ در داخل آن به صورت چپ گرد و راست گرد می چرخد جلو و عقب می رود حال این مهره در این نمونه جک ها به نام قرقری شناخته شده است طریقه نگهداری این مدل از جک بازویی نیز مانند جک بیستونی می باشد فقط با این تفاوت که می‌توان به ماردون و یا پیچ بزرگ این نمونه جک برقی پارکینگ گریس و یا روغن جهت روانکاری استفاده کرد.

کرکره برقی در ظفر تهران - خرید کرکره اتومات برقی

مدار کنترل جک برقی پارکینگ

نقشه مدار جک برقی فرمان دادن و برنامه دادن به جک ها به جهت کارکرد دقیق می باشد پس هنگام راه اندازی اولیه باید تمام خواسته هایمان از چگونگی کارکرد جک ها را باید به تکنسین مربوطه گفت یا در مدار تعریف نمایید بعضی از این موارد مانند تایم اتوماتیک و بسته شدن درب اختلاف زمانی بین دو لنگه درب باز شدن تک لنگه درب و فعال کردن فست کلوز قابل اجرا در اکثر مدار ها می باشد گذاشتن یک فیوز در قسمت برق ورودی به مدار تابلوی جک برقی نیز می‌توان از سوختگی مدار جلوگیری به عمل آورد.

ترجیحاً مدار کنترل جک برقی را در یک باکس فلزی و یا در محافظی قرار دهیم تا از دسترس افراد غیر مسئول جلوگیری کرده باشیم نگهداری مدار جک برقی را باید توسط بازدید چشمی انجام پذیرد تا مدار دچار نفوذ آب نگردد و به هیچ وجه از دستکاری در مدار غیر از سرویسکار مجاز انجام نگردد.

جک درب

لوازم جانبی جک برقی پارکینگ

این لوازم از چشمی جک درب پارکینگ، فلاشر درب پارکینگ، آنتن جک درب پارکینگ و ریموت جک برقی می‌باشد که از لحاظ نگهداری بسیار حساس هستند. به دلیل اینکه تمام لوازم ذکر شده به غیر از ریموت جک برقی در محیط داخل نصب نمی شود و در معرض دید و در کوچه می باشد که آسیب رساندن را بسیار ساده می نماید. پس باید برای فتوسل بین درد پارکینگ یک محافظ قرار داد و فلاشر جک برقی را در یک ارتفاع بالا و دور از دسترس نصب نمود و همچنین آنتن جک برقی نیز در کنار فلاشر نصب و راه اندازی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی ایمن صنعت

به ایمن صنعت خوش اومدید 🥇 هر خدماتی نیاز داشتید ما با بیشترین تخفیف در خدمت شما هستیم

09128656707 واتساپ واتساپ سروش سروش ایتا ایتا روبیکا روبیکا
🤳
6707 865 0912