درب ریلی چیست و هرآنچه که باید از آن بدانید!
فروردین ۳, ۱۳۹۹
درب شیشه ای سکوریت چه مزایا و معایبی دارد؟
فروردین ۳, ۱۳۹۹
نمایش همه

درب شیشه ای سکوریت چیست؟

تا به کنون از درب به‌ عنوان وسیله‌ ای برای ورود و خروج از ساختمان استفاده ‌شده و درب شیشه‌ای از متنوع‌ ترین و پرکاربردترین درب‌های شیشه‌ای است که با حرکتی خطی و زاویه‌ای در کمترین فضا به‌ عنوان گزینه‌ای استاندارد و پرمصرف که در گذشته و حال برای فروشگاه‌ها، منازل و ادارات استفاده می‌شده محسوب می‌شوند، درب شیشه‌ای قابلیت اجرا به دو حالت ثابت و متحرک را دارند. هر ساختمانی از درب برای ورودی و خروجی استفاده می‌نماید.

جدیداً از درب‌ شیشه‌ای به‌عنوان اجزای اصلی هر نوع فضایی استفاده می‌کنند. معماران و طراحان کاملاً موافق استفاده از درب شیشه‌ای به‌عنوان یکی از المان‌های اصلی طراحی خود در نظر می‌گیرند. در حال حاضر انواع درب‌ شیشه‌ای مختلف در جهان تولید می‌شود که یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین آن‌ها درب‌های شیشه‌ای دستی است. درب شیشه ای دارای تنوع در اندازه، رنگ و نوع بازشوی درب ها بوده و مورد استفاده فراوان قرار می گیرند. می توانید برای سفارش یا نصب درب شیشه ای سکوریت با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید.

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت، یکی از محبوبترین انواع درب های ورودی می باشد که زیبایی شناسی مدرن در دکوراسیون روز بر استفاده از درب شیشه سکوریت تاکید می کند. زیبایی و هارمونی که درب شیشه ای در فضا مورد استفاده ایجاد می کند چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. شیشه سکوریت یا همان شیشه میرال از شیشه خام و طی فرایند سکوریت سازی داخل کوره های هوریزنتال تا دمای ۷۰۰ درجه گرما دیده و سپس به طور همگن خنک میشود این امر سبب اختلاف دمای انبساط و انقباض در هسته شیشه شده و موجبات استحکام و تبدیل شیشه خام به شیشه سکوریت را فراهم می آورد.

درب شیشه ای سکوریت و هرآنچه که باید از این در شیشه ای بدانید!

شیشه سکوریت در مکان‌هایی که مسئله ایمنی انسان در اولویت قرار دارد، همانند نماهای خارجی ساختمان‌ها و فضاهای داخلی اماکن عمومی و مکان‌هایی که شیشه در مساحت زیاد مورداستفاده قرار می‌گیرد به‌صورت تک جداره و یا در ساختار شیشه‌های لمینت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تفاوت شیشه سکوریت با شیشه معمولی در چیست؟

تفاوت اصلی بین شیشه سکوریت و شیشه های خام نحوه ساخت و تولید آن می باشد که شیشه خام توسط کوره های مخصوص به دمای بالا رسیده و به سرعت توسط فشار هوای بالا خنک می شود و با ساختار متفاوت همان شیشه سکوریت بیرون می آید. شیشه های سکوریت در صورت شکستن به حالت پودری تغییر حالت کرده ولی شیشه های خام درز برداشته و حالت شمشیری به خود میگیرند. شیشه های سکوریت دمای حدود ۳۰۰ درجه را تحمل میکنند ولی شیشه های خام حداکثر تا ۶۰ درجه سانتیگراد را تحمل میکنند.

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

مزایای شیشه سکوریت :

  • قابل استفاده در محیط های مختلف
  • مقاومت در برابر گرما
  • هفت برابر مقاوم تر از شیشه های معمولی می باشد.
  • دارای ذرات ایمن بعد از شکستن می باشد.
  • در مقایسه با شیشه خام با ضخامت‌ های یکسان، شیشه سکوریت در مقابل شکستگی مقاومت بیشتری دارد، به صورتی که می‌توان گفت مقاومت مکانیکی آن بیش از ۵ برابر می شود.

درب شیشه ای سکوریت یکی از انواع درب هاست که به خاطر متریالی که برای تولید آن استفاده می شود کاربرد و مزایای خاص خود را دارد. شما می توانید جهت آشنایی بیشتر با درب های اتوماتیک، راه بند، درب ریلی و جک درب که از انواع درب های اتوماتیک هستند می توانید برروی لینک کلیک کنید..

قیمت کرکره اتوماتیک پارکینگ

 

درب شیشه ای سکوریت

درب شیشه ای سکوریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨