کرکره برقی و دلایل خرابی کرکره برقی که باید آن را تعمیر کرد!
مارس 30, 2020
درب شیشه ای اتوماتیک گردان چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
آوریل 1, 2020
نمایش همه

درب اتوماتیک تلسکوپی چیست و مزایای استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی

درب های اتوماتیک تلسکوپی بیشتر برای ورودی هایی که نیاز به بازشوی بیشتری می باشد مانند مراکز تجاری و بعضی از اماکن عمومی که در آن تعداد نفرات زیادی عبور می کنند، پیشنهاد می شود. مکانیزم این درب ها مانند درب های کشویی به صورت خطی می باشد با این تفاوت که در این درب ها چهار لنگه متحرک به صورت تلسکوپی عمل باز شدن را انجام می دهند و این باعث افزایش ۳۰ درصدی بازشو نسبت به مدل های درب های کشویی دو لنگه می شود. در خصوص درب های اتوماتیک و انواع درب های اتوماتیک برای شما در مقاله های قبلی به طور مفصل شرح داده ایم. اگر تصمیم به مطالعه آن ها برای کسب اطلاعات بیشتر دارید می توانید برروی لینک کلیک کنید. همچنین شما می توانید به مجموعه ایمن صنعت که دارای سالها تخصص و تجربه درخصوص تولید، نصب و راه اندازی درب های اتوماتیک است، اعتماد کنید و جهت نصب هر مدل درب اتوماتیک با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید. درواقع راه بندها هم نوعی درب اتوماتیک محسوب می شوند که برای کسب اطلاعات بیشتر از آنها برروی لینک کلیک کنید.

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی

مزایای درب اتوماتیک تلسکوپی :

درب اتوماتیک تلسکوپی بر خلاف ظاهر ساده ای که دارد، با عملکرد بازشوی متفاوت نسبت به درب های کشویی اتوماتیک مزایای بیشتری برای مشتریان ایجاد می کند که از جمله می توان به طراحی متفاوت از ۴ لت تا ۶ لت، متناسب بودن برای استفاده در ساختمان ها با کاربردهای متفاوت، بازشوی مفید بیشتر در رنج های مشابه درب های سنسوری کشویی، دوام بالا، بی صدا بودن در تمامی حالات باز شدن درب و هم چنین مصرف انرژی کم خود دستگاه و جلوگیری از اتلاف انرژی سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعال در ساختمان ها ، هزینه راه اندازی کم، راحتی استفاده برای کاربران در ساختمان ها اشاره کرد. می توان ورودی هایی تا عرض ۶ متر با ۲/۳ بازشو مفید و ارتفاع ۳ متر ایجاد نمود این دربها به صورت یک طرفه نیز قابل اجرا می باشند. در این درب ها استفاده از شیشه های ۱۰ میلیمتر و ۲۰ میلیمتر امکان پذیر می باشد.

کرکره اتوماتیک پارکینگ

امروزه درب اتوماتیک تلسکوپی بسیار پر استفاده تر از درب اتوماتیک اسلاید می باشد و دلیل آن هم باز شو بیشتر نسبت به درب اتوماتیک اسلاید می باشد تقریبا دو سوم از عرض کل دهانه را باز شو می دهد.

  • اتوماسیون ساختمان یعنی اتصال و ترکیب با سیستم موجود
  • کنترل دسترسی یعنی توسط یک کلید کنترل می شود و دارای سیستم کنترل تصویری است.
  • قفل سریع یعنی با فشار دادن یک دکمه در فورا بسته می شود و دیگر باز نخواهد شد.
  • جلوگیری از ورود هوا یعنی توسط ۲ درب با سیستم کنترل دسترسی انجام می شود.

وضعیت های متفاوتی که برای درب های اتوماتیک تلسکوپی می توان انتخاب کرد :

وضعیت های متفاوتی که برای این نوع درب ها می توان انتخاب کرد را به مواردی چون ورود ممنوع و یا خروج ممنوع، باز بودن دائم و بسته بودن دائمی، قرار گرفتن در حالت زمستانی یا نیمه باز اشاره کرد و با نصب سیستم های کنترل تردد و یا ریموت کنترل و همچنین برنامه های زمانبندی در بعضی از اپراتورها برای کاربران امکانپذیر می باشد و به آنها این قابلیت را می دهد تا به کنترل ورودها و خروج ها نظارت داشته باشند. امنیت عابرین را در برابر برخورد احتمالی با درب های تلسکوپی وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین درب ها و کنترل کننده های هوشمند با قابلیت ضد برخورد تأمین می کند.

درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی چه ویژگی هایی دارد؟

  • دارای سیستم تشکیل شده از تکنولوژی کاملا الکترونیکی و مکانیکی با کارایی متفاوت
  • مناسب برای فضاهای کم عرض
  • درب های تلسکوپی با توجه به استفاده از چرخ های پلیمری، حرکتی آرام و روان دارند
  • دارای سیستم هوشمند ضد برخورد با افراد
  • جلوگیری از اتلاف انرژی و ورود صدا و گرد و غبار
  • دارای قفل الکترونیکی با قابلیت قفل نمودن درب های متحرک از طریق هنگرها
خرید جک بازویی درب پارکینگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٨٣٧٨ ٦٧٨ ٠٩١٢