درب شیشه ای سکوریت و هرآنچه که باید از این در شیشه ای بدانید!
فروردین ۲۷, ۱۳۹۹
مزایای نصب دزدگیر اماکن چیست؟
فروردین ۲۷, ۱۳۹۹
نمایش همه

نصب درب شیشه ای سکوریت و هر آنچه که باید از آن بدانید!

نصب درب شیشه ای سکوریت از مواردی است که برای انجام آن به تخصص و دانش خاصی نیاز است بنابراین خیلی مهم است که برای نصب درب شیشه ای سکوریت به چه مجموعه ای اعتماد کنید. شما که این مقاله را مطالعه میکنید خیالتان از بابت تجربه و تخصص مجموعه ایمن صنعت راحت باشد و بدانید که درخصوص تولید و نصب درب های شیشه ای سکوریت سال ها تخصص و تحربه دارند برای انجام نصب انواع درب های شیشه ای سکوریت کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

نصب درب شیشه ای سکوریت :

در نظر داشته باشید که شیشه های معمولی مقاومت بسیار کمی در برابر تغییرهای محیطی و حتی ضربه دارند. این شیشه ها ممکن است طی یکسال چندین بار دچار ترک و حتی شکست شوند که شما باید به ناچار آنها را تعویض کنید، بدین صورت هم هزینه شیشه، هم نصب دوباره آن به شما تحمیل خواهد شد. پس به این جمله که گاهی باید بهای کیفیت را بپردازیم تا متضرر نشویم کاملا پی می بریم.

بعد از انتخاب درب شیشه ای سکوریت مناسب با ابعاد مناسب محل مورد نظر بعد از طی مراحل تولید، نوبت به مرحله نصب می رسد که یکی از مهم ترین مراحل اجرای کار است به این دلیل که کارکرد درست و بدون نقص درب شیشه ای سکوریت علاوه بر کیفیت محصولات به صورت کاملا مستقیم با نحوه نصب درب شیشه ای سکوریت بستگی دارد. در زمان نصب درب شیشه ای سکوریت باید دقت شود که حمل شیشه با احتیاط انجام شود تا در زمان حمل و نصب، شیشه درب دچار شکست و آسیب دیدگی نشود.

خرید کرکره درب برقی هزینه نصب آن

نصب درب شیشه ای سکوریت

مزایای نصب درب شیشه ای سکوریت :

امروزه در صنعت ساختمان سازی سعی در استفاده از مواد و مصالح ایمن، مقاوم و عایق می باشد. با استفاده از این مصالح خطرات جانی واتلاف انرژی به حداقل ممکن می رسد. از مزایای نصب شیشه سکوریت می توان به مواردی چون ایمنی، عایق بودن و جلوگیری از اتلاف انرژی اشاره کرد همچنین نصب این محصول علاوه بر زیبایی از لحاظ عملکردی نیز به ساختمان کمک می کند به دلیل داشتن مقاومت ۵ برابری این شیشه نسبت به شیشه معمولی خود از دلایل اصلی استفاده از آن در ساختمان شده است.

نصب شیشه های سکوریت ۴ میل چه ویژگی هایی دارد؟

شیشه‌ های سکوریت ۴ میل دارای چند ویژگی است که او را از دیگر مدل ها متفاوت می کند :

  • ضخامت کمتر هزینه کمتر
  • از نظر وزنی نصب شیشه سکوریت ۴ میل کمتر بوده بنابراین جابه‌ جایی و حمل آن را راحت تر می باشد
  • آسیب‌ رسانی کمتر پس از شکستن به دلیل دانه‌ بندی ریز
  • شفافیت بیشتر به خاطر ضخامت کمتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨