دوربین مداربسته لامپی
دوربین مداربسته لامپی – نصب دوربین مداربسته لامپی
خرداد ۱۰, ۱۳۹۹
استارلایت در دوربین مداربسته
استارلایت در دوربین مداربسته چیست؟
خرداد ۱۰, ۱۳۹۹
نمایش همه

نصب راه بند ستونی – راه بند ستونی و هرآنچه که باید از آن بدانید!

راه بند ستونی

راه بند ستونی

نصب راه بند ستونی را به مجموعه ایمن صنعت بسپارید. می دانیم که راه بند وسیله ای است که برای ورود و خروج وسیله نقلیه را کنترل می کند و نصب آن برای مکان هایی که تردد زیادی دارند بسیار مناسب می باشند. مجموعه ما علاوه بر راه بند، راه اندازی و نصب دزدگیر اماکن، نصب کرکره برقی، نصب درب شیشه ای سکوریت، نصب درب ریلی، نصب جک درب را با عالی ترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام می دهد با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

راه بند ستونی چیست؟

راهبندهای ستونی ( بولارد) متفاوت هستند. راه بندهای بازویی فقط نقش شماتیکی داشته و به افراد نشان می دهند که اجازه تردد از معبر را فقط با داشتن مجوز خواهند داشت. حال تکلیف با افرادی که به هر دلیلی میخواهند وارد یک پارکینگ یا محوطه امنیتی بشوند چیست؟ وقتی شخصی بخواهد به هر طریقی وارد یک مجموعه شود آیا راه بندها ازلحاظ امنیتی مناسب هستند؟ پاسخ خیر است. در واقع در هر نقطه ای که از لحاظ امنیتی مهم می باشد، اجازه استفاده از راه بندهای معمول داده نمی شود و بایستی از راه بندهای ستونی با بولارد استفاده نمود.

راهبندهای ستونی دارای دو دسته بندی اصلی می باشند که راهبندهای دسته اول بیشتر برای محیطهای مسکونی، اداری و تجاری که از لحاظ امنیتی زیاد مهم نیستند استفاده می شوند و راهبندهای دسته دوم برای محیطهای نظامی و محیطهایی که از لحاظ امنیتی بسیار مهم می باشند مورد استفاده قرار می گیرند. بطور مثال در دسته راهبندهای ضد تررویست ، بولاردهایی هستند که توانایی برخورد با کامیونی به وزن ۶٫۵ تن با سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت را دارا بوده و اجازه عبور از معبر را نخواهند داد. شایان ذکر است در دسته راهبندهای ضد تروریست اکثرا کمپانی های سازنده از بولاردها و راهبندهای ستونی هیدرولیک استفاده می کنند.

نصب راه بند ستونی

نصب راه بند ستونی

نصب راه بند ستونی یا بولارد :

این نوع راهبند شامل یک استوانه فولادی می باشد که به کمک یک سیستم محرک خطی به سمت بالا و پایین حرکت می کند. کل مجموعه استوانه متحرک و سیستم محرک درون یک گودال در داخل زمین قرار داده می شود و عملکرد سیستم محرک از طریق مدار فرمان که در اتاق کنترل نصب شده هدایت می شود. به طور کلی نصب راه بند نیاز به دانش و تخصص و تجربه کافی دارد که مجموعه ما این موارد را به حد عالی داراست کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

جک درب پارکینگ ایرانی

در هنگامی که قصد بستن گذرگاه را داشته باشیم با صدور فرمان از مرکز کنترل، استوانه فولادی بولارد به سمت بالا حرکت کرده و به صورت یک مانع در برابر تردد خودروها عمل خواهد کرد. راهبند ستونی مقاومت بالایی در برابر برخورد داشته و قادر است مانع از عبور خودروهای غیرمجاز شود.

مراحل نصب راه بند ستونی یا بولارد :

  • ایجاد گودال به منظور قرار دادن بولارد داخل زمین
  • قرار دادن پیت بولارد در گودال
  • جاگذاری اپراتور بولارد در پیت
  • قراردادن بولارد

در هنگام نصب راه بند باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

محل عبور عابر پیاده از جمله مواردی مهمی است که در باید در هنگام انتخاب محل فونداسیون به آن توجه شود. در مواردی که عابر پیاده از اتاقک نگهبان عبور نمی کند باید دستگاه را به گونه­ای نصب کرد که احتمال برخورد عابر با آن به حداقل برسد برای این منظور اشخاص باید از پشت دستگاه رفت و آمد کنند. چرا که در صورت تردد از سمت نوک دستگاه ممکن است با آن برخورد کنند.

فونداسیون را باید تا جایی که ممکن است نزدیک به اتاق نگهبان نصب کرد. در مواردی که اتاق نگهبانی دارای پیشانی است فاصله مرکز فونداسیون تا لبه پیشانی باید حداقل ۴۰ سانتیمتر باشد تا در هنگام عمود شدن میله با هم برخورد نکنند. علاوه بر این فاصله پشت دستگاه تا دیوار یا موانع پشت دستگاه باید بیش از ۳۰ سانتی متر باشد.

فونداسیون نباید در محلی نصب شو که بالای آن شاخه درخت یا تیرک برق وجود داشته باشد. در چنین صورتی موانع بالای تیرک باید برداشته شده یا محل فونداسیون تغییر داده شود تا هنگام بالا رفتن با آن­ها برخورد نکند. همچنین فونداسیون نباید در محلی ساخته شود که باغچه یا آب وجود دارد.

مشخصات کرکره برقی انواع آنها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨