دوربین مداربسته لامپی
دوربین مداربسته لامپی – نصب دوربین مداربسته لامپی
می 30, 2020
نصب دوربین مداربسته ضد ضربه
دوربین مداربسته ضد ضربه – نصب دوربین مداربسته ضد ضربه
ژوئن 3, 2020
نمایش همه

استارلایت در دوربین مداربسته چیست؟

استارلایت در دوربین مداربسته

استارلایت در دوربین مداربسته

استارلایت در دوربین مداربسته موجب می شود در نور کم محیط بتوانید تصاویر را به صورت رنگی داشته باشید. مجموعه ایمن صنعت در خصوص نصب دوربین مداربسته و استفاده از تکنولوژی های متفاوت و مربوط به دوربین ها تخصص و مهارت دارد. ما در خصوص نصب راه بند، نصب دزدگیر اماکن، نصب جک درب، نصب درب ریلی، نصب کرکره برقی، نصب درب شیشه ای سکوریت هم مهارت و تخصص داریم. کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

دوربین های مداربسته جهت دید در تاریکی مطلق از تکنولوژی مادون قرمز استفاده می کنند. دوربین های مداربسته که به طور معمول دید در شب مادون قرمز نامیده می شوند بوسیله ی سنسور نور خود میزان نور محیط را اندازه گیری می کنند.

هنگامی که نور محیط از حدالاقل لوکس قابل تحمل سنسور تصویر دوربین کمتر شود, فرمان روشن شدن LED های مادون قرمز و سوئیچ تصویر به حالت سیاه و سفید را می دهند و پردازشگر تصویر در مد شب شروع به پردازش تصاویر خواهد کرد. هرچقدر وضوح تصاویر دوربین افزایش می یابد، بخش سنسور به تک پیکسل ها پاسخ کمتری می دهد، در نتیجه ارائه تصاویر در نور کم دشوارتر می شود.

استارلایت در دوربین مداربسته

استارلایت در دوربین مداربسته

تکنولوژی استارلایت چیست؟

تکنولوژی استارلایت یا Starlight در دوربین های دوربین مدار بسته باعث می شود تا یک تصویر رنگی را در شرایط کم نور در اختیار شما قرار دهد. این به این معنی است که در اوایل شب هنگامی که خورشید شروع به تنظیم یک دوربین مدار بسته Starlight می کند، هنوز یک تصویر رنگی تولید می کند در حالی که دوربین های IR آن مادون قرمز را روشن کرده و تصاویری از دید در شب با نور سفید را تولید می کنند.

جک پارکینگی در بندر عباس - نصب جک درب اتوماتیک در بندر عباس و حومه

حتی با نور محیطی بسیار کم (مانند نور از ستارگان) هنوز دوربین کامپوزیت Starlight قادر به تولید یک تصویر رنگی کامل است، اما در عمل این دوربین ها هنگامی که تاریک می شوند، سوئیچ می کنند و از IR استفاده می کنند. به استثنای نور محیطی مانند یک چراغ خیابانی یا یک چراغ پاسیو، دوربین Starlight در نهایت یک تصویر خاکستری را تولید می کند.

تفاوت دوربین Starlight و دوربین مداربسته عادی :

به طور کلی یک دوربین Starlight نام تجاری دوربین انالوگ است که از سنسور Starvis که توسط سونی طراحی شده است استفاده می کند. این سنسور Starvis است که آن را از دیگر دوربین های انالوگ جدا می کند، زیرا حساسیت، کیفیت تصویر و قابلیت اطمینان سنسورها بالا است. اگر برای شما یا صاحب سیستم برای گرفتن عکس های رنگی در شب مهم باشد مهم است که سرمایه گذاری شود. در حال حاضر هزینه یک دوربین که از IR استفاده می کند، به طور قابل توجهی کمتر است بنابراین اگر هزینه مهم باشد، دوربین های IR به عنوان آنها با استفاده از یک تکنولوژی ثابت و در دسترس هستند در نسبتا کم هزینه.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٨٣٧٨ ٦٧٨ ٠٩١٢