استارلایت در دوربین مداربسته
استارلایت در دوربین مداربسته چیست؟
خرداد ۱۴, ۱۳۹۹
نصب دزدگیر اماکن آژیر دار
نصب دزدگیر اماکن آژیری – دزدگیر اماکن آژیر دار
خرداد ۱۴, ۱۳۹۹
نمایش همه

دوربین مداربسته ضد ضربه – نصب دوربین مداربسته ضد ضربه

نصب دوربین مداربسته ضد ضربه

نصب دوربین مداربسته ضد ضربه

دوربین های مداربسته ضد ضربه یکی از انواع دوربین های مداربسته می باشد که در مجموعه ایمن صنعت با نازلترین قیمت نصب می شود. دوربین ضد ضربه در برابر ضربه و باد های شدید و … مقاوم است اما دربرابر گلوله مقاومت بالایی ندارد که جهت بالا رفتن این مقاومت هم راهکاری وجود دارد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم. برای نصب دوربین مداربسته ضد ضربه می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

مجموعه ایمن صنعت علاوه نصب دوربین مداربسته با داشتن سالها تجربه و تخصص می تواند درخصوص نصب راه بند، نصب کرکره برقی، نصب دزدگیر اماکن، نصب جک درب، نصب درب ریلی، نصب درب شیشه ای سکوریت و … خدمات شایانی را به شما با نازلترین قیمت ارائه دهد. کافیست با ما تماس بگیرید و مشاوره رایگان بگیرید.

در ایران این اصطلاح (Vandal Proof) بعضا در مورد بسیاری از دوربین هایی که با بدنه فلزی سخته می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. اما در واقعا این دوربین ها شاخه ای از دوربین ها امنیتی هستند که مقاومت بسیار بالایی را در مقابل ضربات فیزیکی مستقیم دارند. توجه داشته باشید که دوربین های ضد ضربه معمولا نمیتوانند مقاومتی در مقابل گلوله داشته باشند و به شدت توسط ان اسیب می بینند. برای محافظ از دوربین ها در مقابل گلوله باید از پوشش های ضد گلوله (Bullet Proof) استفاده کرد.

دوربین مداربسته ضد ضربه

دوربین مداربسته ضد ضربه

دوربین مدار بسته ضد آب چیست ؟

اصطلاح ضد آب به صورت کلی معنایی بسیار گسترده دارد. این اصطلاح میتواند در مورد طیف وسیعی از محصولات مورد استفاده قرار گیرد . در واقع نمی توان هیچ پوششی را به طور مطلق ضد آب فرض کرد. اما میتوان درجه مقاومت آنها در مقابل نفوذ آب را بررسی کرد. این مقاومت از طریق استاندارد IP مورد بررسی قرار میگیرد . این استاندارد مشخص میکند هر پوشش تا چه اندازه ای میتواند در مقابل نفوذ آب از خود مقاومت نشان دهد.
دوربین های ضد آب به طور عمومی IP بالاتر از ۶۵ دارند. پوششی با این درجه از مقاومت می تواند از نفوذ آب باران از دوربین محافظت کند. در صورتی که به دنبال پوششی باشید که بتواند از دوربین در داخل آب محافظت کند باید از پوشش های با IP بالاتر از ۸۹ استفاده کنید که البته دارای مشخصات و خصوصیات خاصی هستند.

مزایای درب اتوماتیک چیست؟

سنجش میزان مقاومت و ضد ضربه بودن دوربین را چه مواردی مشخص می کند؟

برای سنجش میزان مقاومت دوربین مداربسته و سایر تجهیزات الکتریکی از دو استاندارد جهانی استفاده می شود. یکی از آنها استاندارد IP است که میزان مقاومت دوربین در برابر نفوذ آب، گرد و غبار را مشخص میکند و استاندارد دیگر میزان مقامت دوربین مداربسته در برابر ضربه های فیزیکی را مشحص می کند.

مقاومت یک سیستم امنیتی از نظر فیزیکی به خاطر حفاظت از ویدئو ها و تصاویر امنیتی ضبط شده است که اهمیت دارد. وقتی دوربین مداربسته در مقابل ضربه مقاومت لازم را نداشته باشد و صدمه ببیند امکان از بین رفتن اطلاعاتتصاویر ضبط شده دوربین مداربستهوجود دارد. بنابراین، مقاومت بالای دوربین مدار بسته از نظر فیزیکی به نوعی، تضمین حفاظت از اطلاعات ضبط شده توسط دوربین و ایجاد امنیت برای حفظ حریم خصوصی کاربران محسوب می شود.

برای مشخص کردن میزان مقاومت دوربین مداربسته و تجهیزات الکتریکی در برابر ضربه فیزیکی مستقیم از استاندارد IK یا وندال پروف استفاده می شود. این کد تعریفی از استاندارد اروپایی EN62262 و استاندارد جهانی IEC62262 می باشد که در سال ۲۰۰۲ وضع شد.

نصب دوربین مداربسته ضد ضربه :

جهت نصب دوربین مداربسته در فضای باز بهتر است تا دوربین مدار بسته مقاوم در برابر ضربه، رطوبت و گرد و غبار و ضد آب باشد تا در محیط بیرون یا Outdoor که در معرض گرد و غبار، برف و باران هست دچار مشکل نشود و به بهترین نحو عملکرد خود را انجام بدهد. با توجه به توضیحات ذکر شده، عبارت وندال پروف یا Vandal Proof بدنه دوربین مداربسته به معنای دارا بودن کد استاندارد IK محصول و عدد درج شده بیانگر میزان مقاومت دوربین مدار بسته در مقابل ضربه است.

دوربین ضد آب و نصب انواع دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨