نصب دوربین مداربسته ضد ضربه
دوربین مداربسته ضد ضربه – نصب دوربین مداربسته ضد ضربه
خرداد ۱۴, ۱۳۹۹
نصب دزدگیر اماکن آژیر دار
نصب دزدگیر اماکن آژیری – دزدگیر اماکن آژیر دار
خرداد ۱۴, ۱۳۹۹
نمایش همه

دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زوم دار (سقفی) – نصب دوربین مداربسته ۳۶۰ زومی

دوربین مداربسته 360 درجه زومی سقفی

دوربین مداربسته 360 درجه زومی سقفی

دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زوم دار همان دوربین مداربسته چشم ماهی، گردان یا سقفی می باشد. که مجموعه ما در نصب و راه اندازی دوربین های سقفی ۳۶۰ درجه زومی سال ها تخصص و مهارت دارد. برای سفارش نصب دوربین مداربسته با انواع مدل ها و برندها طبق نیازتان، می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

نام های مختلف دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زوم دار :

  • دوربین مداربسته گردان
  • دوربین مداربسته چشم ماهی
  • دوربین مداربسته فیش آی
  • دوربین مداربسته سقفی

دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زوم دار چیست؟

دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه سیستم امنیتی است که محل نصب آن در سقف است و می تواند از اتاق یا سالن مورد نظر تصویری ۳۶۰ درجه به صورت گرد ضبط کند. به جهت محل نصب ثابت این نوع دوربین ها، به آن ها دوربین مداربسته سقفی نیز گفته می شود. این دوربین ها تصاویر پانورامای گسترده ای ارائه می دهند که برای نظارت بسیار مفید است. زاویه دید دوربین های چشم ماهی با توجه به ثابت بودن لنز آنها همیشه ثابت است.

دوربین مداربسته 360 درجه زوم دار

دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زوم دار

 ویژگی های دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زوم دار:

  • داشتن میکروفن در داخل دوربین
  • قابل کنترل با استفاده از اینترنت در هر کجا دنیا
  • ارسال و دریافت صدا
  • تصویر برداری ۳۶۰ درجه
  • قابلیت نصب به صورت سریع
  • دارای کارت حافظه و بدون نیاز به  دستگاه dvr

شکل ظاهری دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زوم دار :

شکل ظاهری این دوربین ها تقریبا شبیه به دوربین های دام است و هیچ دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه ای را نمی توانید به شکل بولت پیدا کنید. معمولا برجستگی لنز آن ها کوچک است و مانند دام ها حالت گنبدی کامل ندارد.

نصب دزدگیر اماکن در گرگان - دزدگیر منزل و مغازه و فروشگاه

نحوه گردش دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه زومی سقفی چگونه است؟

با استفاده از نصب این مدل دوربین مدار بسته شما می توانید برنامه ریزی کنید که این دوربین به صورت اتوماتیک در زمان های مشخصی حرکت کرده و همچنین نقاطی را تعیین کنید که از آن ها فیلم برداری نماید. برای تعیین نقاط شما از طریق حافظه دوربین اقدام می نمایید و نقاط را در حافظه ثبت می نمایید و سپس تنظیم می کنید که در چه زمان هایی از آن نقاط فیلم برداری نماید.

حتی در بعضی از دوربین های مداربسته گردان که بسیار پیشرفته هستند شما می توانید از شخصی خاصی فیلم برداری نمایید. نصب دوربین مدار بسته گردان همچنین امکان زوم کردن را نیز دارد. قابلیت زوم کردن برای دوربین مدار بسته بسیار مهم است لذا در این دوربین های پیشرفته گنجانده شده است.

چه دوربین های مداربسته ای دارای لنز زوم هستند؟

به صورت کلی دو دسته از دوربین های مداربسته دارای لنزهای زوم هستند. دسته اول و پرکاربرد دوربین های مداربسته گردان یا اسپید دام هستند. این دوربین ها در کنار ایجاد قابلیت زوم بالا امکان چرخش دوربین را در جهات مختلف فراهم می کنند. با این دو قابلیت میتوان یک امکان نظارتی بسیار دقیق را برای یک محیط بسیار بزرگ ایجاد کرد.

لنزهای زوم از طریق قرار دادن یک موتور در لنز امکان زوم کردن دوربین از راه دور به وجود آمده است. این لنزها همچنین برخلاف لنزهای وریفوکال که به صورت دستی فوکوس می شوند معمولا قابلیت فوکوس به صورت خودکار دارد.یعنی پس از هر با زوم کردن لنز باید مجددا فوکوس شود. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب کرکره برقی، نصب راه بند، نصب جک درب، نصب درب ریلی، نصب درب شیشه ای سکوریت هم مهارت و هم تخصص دارد. کافیست با ما به شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

جک برقی درب سوزوکی SZ-600

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨