نصب دزدگیر اماکن آژیر دار
نصب دزدگیر اماکن آژیری – دزدگیر اماکن آژیر دار
خرداد ۱۷, ۱۳۹۹
نصب کرکره برقی
انواع کرکره برقی و نصب انواع کرکره برقی را بیشتر بشناسید!
خرداد ۱۷, ۱۳۹۹
نمایش همه

نصب راه بند زنجیری و هرآنچه که باید راه بند زنجیری بدانید!

راه بند زنجیری

راه بند زنجیری

 

نصب راه بند زنجیری و نصب راه بند های متفاوت دیگر از خدمات تخصصی مجموعه ایمن صنعت می باشد. درواقع علت نام زنجیری آن به دلیل وجود زنجیر از دو طرف ستون راه بند می باشد که باعث بستن مسیر می شود. مجموعه ایمن صنعت علاوه برآن در راه اندازی و نصب کرکره برقی، نصب جک درب، نصب درب شیشه ای سکوریت، نصب دزدگیر اماکن، نصب درب ریلی و … نیز سالها تخصص و مهارت دارد و برای نصب هرکدام کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

نصب راه بند زنجیری

راه بند زنجیری چیست؟

راه بند اتوماتیک زنجیری (هم در نوع اتوماتیک آن هم در نوع معمولی آن) به نوعی از راهبندها گفته می شود که زنجیر از دو طرف بین دو ستون راه بند بالا و پایین می شود و موجب انسداد مسیر میگردد. برخی از راه بند های زنجیری ساخته شده از پلی اتیلن سبک و قوی با چگالی بالا این زنجیره پیوند پلاستیکی برای شکل گیری خطوط، هدایت جمعیت یا محدود کردن دسترسی برای محافظت از مردم و اموال مناسب است.

نصب راه بند زنجیری :

در مرحله اول محل قرار گیری و نصب راه بند را گود برداری کنید. گود برداری باید تا به اندازه ای باشد که زنجیر راهبند زنجیری در زمان جمع شدن کانال به داخل زمین برود و مانع عبور وسایل نقلیه نشود. در مرحله بعد فقط نیاز است دو ستون در هر طرف از مسیر راه بند ها به زمین متصل و سفت شود.

در این بخش ستونی قطعات محرکه و مواد اصلی راه بند زنجیری قرار دارد. سپس زنجیر متحرک راه بند را به ستون ثابت متصل می کنیم. دقت داشته باشید که موقع نصب حتما باید زنجیر در محل نصب ، موقع باز شدن راه وسایل نقلیه زنجیر به داخل زمین رفته تا مزاحمتی برای عبور و مرور وسایل نقلیه نداشته باشد.

کرکره برقی در اهواز - خرید کرکره اتومات برقی

در کدام مکان ها از راه بند زنجیری استفاده می شود؟

با توجه به عدم محدودیت تردد این مدل راهبند ، سرعت بالا و کیفیت و رتبه ایمنی بالا ، امکان استفاده از راهبند برای اماکن پرترددی مانند بیمارستان ها ،مراکز و پارکینگ های پرتردد ، هتل ها و مراکز تفریحی می باشد.

مزایای راهبند زنجیری :

  • حذف عامل انسانی
  • قابلیت افزایش زنجیر از ۴ تا ۱۶ متر
  • نصب ساده و تنظیم سریع
  • تردد بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨