نصب دوربین مداربسته برای منزل
دوربین مداربسته برای منزل – نصب دوربین مداربسته برای منزل
ژوئن 10, 2020
نصب دوربین آنالوگ در تهران
نصب دوربین مداربسته آنالوگ در تهران – نصاب دوربین آنالوگ در تهران
ژوئن 13, 2020
نمایش همه

دوربین مداربسته ضد نور چیست؟ مکانیزم wdr و هرآنچه که باید از آن بدانید!

دوربین مداربسته ضد نور

دوربین مداربسته ضد نور درواقع دارای امکانی است جهت جبران اختلاف و کمبود نور، یکی از مشکلات رایج بعد از خرید دوربین مداربسته عدم رضایت کاربران از نور تصاویر می باشد. برای رفع این مشکل کاربران باید برای مکان خود دوربین مداربسته ضد نور استفاده کنند. جهت نصب دوربین مداربسته می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید. مجموعه ایمن صنعت درخصوص راه اندازی و نصب دزدگیر اماکن، نصب راه بند، نصب جک درب، نصب کرکره برقی، نصب درب ریلی، نصب درب شیشه ای سکوریت هم خدمات شایانی را به شما ارائه می کند که کافیست با ما تماس بگیرید.

دوربین مداربسته ضد نور چیست؟

دوربین مدار بسته ضدنور در واقع اصطلاحی عامیانه برای دوربین‌ هایی است که دارای مکانیزهای جبران سازی اختلاف نور هستند. این مکانیزم‌ ها به دوربین‌ مداربسته کمک می‌کنند، در شرایط نامناسب نوری تصویری بهتر به شما تحویل دهد. در واقع مکانیزم های متفاوتی برای رفع مشکل ضدنور دردوربین های مدار بسته وجود دارند که مکانیزم WDR یکی از موثرترین مکانیزم های موجود برای کنترل این مسأله می باشد.

دوربین مداربسته ضد نور

WDR یا دامنه پویای گسترده چیست؟

WDR محدوده دینامیکی تفاوت در سطوح نور در یک تصویر، بین تاریک ترین و درخشان ترین مناطق است. در یک روز ابری با نور خورشید کم و چندین سایه، دامنه دینامیک نسبتا کم وجود دارد، به طوری که هیچ جایی از نقاط روشن و تاریک سیاه و سفید وجود نخواهد داشت. در یک روز آفتابی، در یک صحنه با سایه های متمایز، بین درخشان ترین و تاریک ترین نقاط تفاوت زیادی وجود دارد و این همان چیزی است که ما آن را یک دامنه پویای گسترده یا WDR همچنین به عنوان دامنه دینامیکی بالا یا HDR نامیده می شود.

جک پارکینگی تیتان 600 Titan

مکانیزم ‌های دیگر بهینه ‌سازی تصویر دوربین مدربسته :

مکانیزم DWDR: در واقع نوع دیجیتال از مکانیزم WDR است که البته به مراتب غیرموثرتر از WDR عمل می‌کند. تاکید بر روی وجود این مکانیزم بیشتر با اهداف تبلیغاتی صورت می‌گیرد.

مکانیزم BLC: این مکانیزم با حذف پشت زمینه روشن در تصویر امکان روشن‌تر شدن قسمت‌های کم نور را به وجود می‌آورد. وجود این مکانیزم در دوربین‌ها نقش کمی در هزینه و قیمت آنها دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٨٣٧٨ ٦٧٨ ٠٩١٢