دوربین مداربسته ضد نور
دوربین مداربسته ضد نور چیست؟ مکانیزم wdr و هرآنچه که باید از آن بدانید!
ژوئن 10, 2020
نصب دوربین دیجیتال در تهران
نصب دوربین مداربسته دیجیتال در تهران – نصاب دوربین دیجیتال در تهران
ژوئن 14, 2020
نمایش همه

نصب دوربین مداربسته آنالوگ در تهران – نصاب دوربین آنالوگ در تهران

نصب دوربین آنالوگ در تهران

نصب دوربین آنالوگ در تهران

نصب دوربین مداربسته آنالوگ (Analog CCTV) که یک تجهیز الکترونیکی است که برای دریافت تصاویر و تبدیل آنها به سیگنال های الکترونیکی از آن استفاده می شود. این کار در دوربین های مداربسته به وسیله حسگر الکترونیکی دوربین یا Imaging Sensor صورت میگیرد. مجموعه ایمن صنعت در راه اندازی و نصب دوربین مداربسته، نصب راه بند، نصب کرکره برقی، نصب دزدگیر اماکن، نصب درب ریلی، نصب درب شیشه ای سکوریت و … در تهران و کرج خدمات شایانی را ارائه می دهد.

دوربین مداربسته آنالوگ :

دوربین های مداربسته آنالوگ نسل قدیمی تر از سیستم های مداربسته را تشکیل می دهند که امروزه رفته رفته در حال از رده خارج شدن هستند. این دوربین ها در مقایسه با دوربین های شبکه یا دیجیتال از عیب های بزرگی برخوردارند که یکی از بزرگترین آنها محدود بودن کیفیت تصویر این دوربین هاست. جهت سفارش و نصب انواع دوربین های مداربسته می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید.

در دوربین های مداربسته آنالوگ خروجی دریافت شده توسط حسگر به یک تقویت کننده فرستاده شده و به طور مستقیم به خروجی فرستاده میشود. به همین دلیل این دوربین ها از سادگی زیادی برخوردارند و بسیار کم هزینه هستند. برای کسب اطلاع بیشتر از نصب دوربین مداربسته آنالوگ می توانید برروی لینک کلیک کنید.

دوربین مداربسته آنالوگ داده های دریافتی را به صورت آنالوگ می باید این دستگاه قابلیت تبدیل فرمت ها را ندارد اگر بخواهیم داده های دریافتی را شما کنیم قطعا باید از یک دستگاه تبدیل کننده استفاده کنیم برای این منظور داده های دریافتی به یک دستگاه به اسم DVR ارسال می شود این دستگاه قادر است داده های دریافتی از دوربین های آنالوگ را ذخیره سازی و سپس با تبدیلآنها به فرمت دیجیتال آنها را روی دستگاه های گیرنده ماننده تلویزیون و مانیتور نمایش دهد

جک پارکینگی در خمینی شهر - نصب جک درب اتوماتیک در خمینی شهر و حومه

سیستم آنالوگ چیست ؟

سیستم مداربسته آنالوگ یک سیستم مداربسته است که در مقابل سیستم شبکه قرار میگیرد. امروز سیستمهای کاملا انالوگ دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند و اصطلاح سیستم مداربسته انالوگ معمولا در مورد سیستم های آنالوگ HD (دوربین مداربسته hd) مورد استفاده قرار می گیرد.

رزولوشن تصویر در دوربین مداربسته آنالوگ :

رزولوشن تصویر بزرگترین المان کیفیت تصویر دوربین هاست. در دوربین های انالوگ این المان را با تیوی لاین نمایش میدهند. طبیعتا هر قدر تیوی لاین دوربین بالاتر باشد کیفیت تصویر ان نیز بالاتر است. بزرگترین اشکال دوربین های مداربسته انالوگ محدودیت شدید کیفیت تصویر انهاست.

نصب دوربین مداربسته آنالوگ در تهران

نصب دوربین مداربسته آنالوگ در تهران

تجهیزات مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته آنالوگ در تهران :

 • دوربین مدابسته : (به تعداد دلخواه و مورد نیاز شما)
 • کابل تصویر : به ازای هر دوربین انالوگ باید یک کابل تصویر RG59 کشیده شود. انواع این کابل متفاوت است اما در صورت خاص نبودن شرایط کابل ساده RG59 نیاز شما را برطرف خواهد کرد.
 • دستگاه DVR : (راهنمای انتخاب دستگاه DVR)
 • منبع تغذیه : برای هر دوربین باید یک منبع تغذیه حداقل ۱ امپر در نظر بگیرید. البته مصرف دوربین های از این مقدار کمتر است. در انتخاب منبع تغذیه شما دو انتخاب متفاوت دارید. ابتدا استفاده از یک منبع تغذیه مرکزی و دوم استفاده یک منبع به ازای هر دوربین مدار بسته.
 • کابل برق : برای تغذیه دوربین ها می توان از کابل برق با سیم نایلونی برق استفاده کرد. کابلی با ضخامت ۰٫۷۵ سانتی متر برای تغذیه یک دوربین کافی است. اگر تعداد دوربین های شما زیاد بود باید از کابل با ضخامت بیشتر استفاده کنید.
 • هارد دیسک : (هارد دیسک مناسب برای DVR)
 • متعلقات نصب : متعلقات نصب دستگاه DVR خیلی زیاد هستند. برخی از پرکاربردترین انها عبارتند از: داکت، باکس پلاستیکی، لوله فلکسی و …
 • اتصالات: اصلی ترین فیش مورد نیاز برای نصب سیستم داربسته انالوگ فیش BNC است. این فیش یک فیش بزرگ فلزی است که انواع متفاوتی دارد. (برای توضیحات بیشتر مطلب آموزش زدن فیش BNC را بخوانید)
نصب دوربین مداربسته آنالوگ در سهیلیه - نصاب دوربین آنالوگ در سهیلیه

مراحل نصب دوربین مداربسته آنالوگ :

 • دوربین را از جعبه خارج کرده و ورودی / خروجی های آن را شناسایی کنید. دوربین باید حداقل دارای دو خروجی/ ورودی باشد. یکی برای تغذیه و دیگری برای تصویر دوربین
 • خروجی تصویر دوربین را باید از طریق کابل تصویر RG59 که دو طرف آن با فیش BNC اتصال خورده به دستگاه DVR متصل کنید.
 • خروجی تصویر دوربین به شکل یک فیش مادگی BNC است.  ورودی تغذیه نیز شکلی مشابه فیش های آداپتور یا تغذیه تجهیزات الکترونیکی دارد.
 • در صورتی که میخواهید تنظیماتی بر روی دوربین ها انجام دهید باید این کار را از طریق دستگاه DVR انجام دهید.
 • در صورتی که مراحل بالا را به خوبی انجام داده باشید با روشن شدن دستگاه DVR میتوانید تصویر دوربین را بر روی نمایشگر ببنید.
 • همچنین برای تامین برق دوربین آداپتور دوربین را به برق شهر متصل کرده و خروجی آن را به فیش تغذیه دوربین متصل می کنید.
 • دستگاه DVR را از طریق خروجی های تصویر به نمایشگر متصل کرده و سپس روشن کنید.
 • بقیه دوربین ها را به همین روش به دستگاه متصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٨٣٧٨ ٦٧٨ ٠٩١٢