نصب کرکره برقی
نصب کرکره برقی چرا ضروری است ؟ (نصب کرکره برقی با نازلترین قیمت)
ژوئن 20, 2020
اجزای کرکره برقی
اجزای اصلی کرکره برقی جهت نصب و آشنایی با انواع موتور کرکره برقی
ژوئن 21, 2020
نمایش همه

نصب شفت کرکره برقی اتوماتیک – نصب پروفیل کرکره برقی

نصب شفت کرکره برقی

نصب شفت کرکره برقی اتوماتیک و پروفیل کرکره یکی از مراحل نصب کرکره برقی می باشد که در مجموعه ایمن صنعت با تخصصی ترین نصاب ها و نازلترین قیمت ها به انجام می رسد. برای نصب کرکره از صفر تا صد می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید.

یکی از پرکاربرد ترین سیستم های درب اتوماتیک، کرکره برقی می باشد. نصب در کرکره برقی بدلیل تنوع در رنگ و طرح های مختلف، زیبایی و آراستگی را برای ساختمان به ارمغان می آورد. درب کرکره ای برقی مناسب با شرایط مختلف آب و هوایی می باشد و در صورت قطع برق امکان باز و بسته شدن توسط دست را دارند.
نصب صحیح از طرف نصاب کاردان تاثیر بسزایی در افزایش طول عمر موتور و تیغه دارد. به طوری که این امر میتواند طول عمر یک جنس درجه سه را با یک نصب درست و اصولی، حتی بیشتر از طول عمر یک جنس درجه یک اما با نصب غیر اصولی نماید. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در طول عمر محصول، تناسب بین کار درخواستی و محصول انتخابی می باشد.

شفت در کرکره برقی چیست؟

برای نصب شفت کرکره برقی، اول بین دو خورشیدی را دقیق اندازه گیری میکنیم و لوله را برش میدهیم. بعد موتور توبولار را یک طرف لوله جا میزنیم که در مراحل بعدی آموزش تصویر نصب کرکره برقی توضیح بیشتر را ارائه خواهیم نمود. حدود ۴٠ سانتی متر موتور توبولار را وارد لوله میکنیم. سپس آدابتور را هم داخل لوله جا میزنیم تا بوسیله ی میخ  پرچ به لوله اتصال داده شود و چهار یا پنچ سوراخ ایجاد میکنیم تا کار پرچ کردن را انجام دهیم و توجه کنید برروی شیار ها این سوراخ ها را ایجاد نکنید.

انواع کرکره برقی و نصب انواع کرکره برقی را بیشتر بشناسید!

اگر از سیستم توبولار استفاده می کنیم ابزاری به نام ستاره ای همراه پک وجود دارد که آن را روی صفحه پلیت پیچ می کنیم ، سپس انتهای موتور را وارد ستاره ای کرده و خار آن را متصل می کنیم در سمت دیگر پیچ های یاتاقان را روی صفحه پلیت می بندیم در سیستم ساید به جای یاتاقان از بلبرینگ استفاده می شود که جای آن روی صفحه پلیت تعبیه شده است

در واقع شفت یک لوله ی آهنی است که بسته به انتخاب نوع موتور قطر آن تعیین می شود. برای موتور ساید از لوله با قطر ۱۱ سانتی متر و برای موتور توبلار از لوله با قطر ۸ سانتی متر استفاده می شود. اگر موتور ساید باشد یک طرف لوله از طریق پولکی و گیربکس موتور به صفحه پلیت متصل میشود و طرف دیگر بوسیله ی اندکپ و بلبرینگ به صفحه پلیت متصل میشود.و اگر موتور توبلار باشد در یک طرف لوله موتور قرار میگیرد و طرف دیگر بوسیله ی اندکپ و بلبرینگ به صفحه پلیت متصل میشود.

نصب شفت کرکره برقی

نصب شفت کرکره برقی اتوماتیک :

 معمولا شفت توسط ٢ عد پیچ بلند به پلیت قدیمی متصل شده است. بنابراین با باز کردن دو پیچ متصله به آن شفت را باز کرده و رو به بالا می کشیم تا شفت آزاد بشود. البته گاهی اوقات شفت  به کمک جوش متصل شده است. در این حالت باید با سنگ فرزجوش را برش بدهیم تا شفت رو ازاد كنیم.
ر انتها باید ریل های قدیمی را در صورت امكان در از بدنه محل نصب کرکره برقی جدا کنیم. یعنی اگر بوسیله شاخك متصل شده اند شاخك ها را برش دهیم و یا اگر توسط جوش به ستون های دیوار متصل شده اند، به کمک سنگ فرز جوش را برش داده و ریل ها را آزاد كنیم. در آموزش توصویری نصب کرکره برقی تمام این مراحل به صورت قدم به قدم نمایش داده شده است.

نصب پروفیل کرکره برقی :

ابتدا پروفیل را جای ریل قبلی قرار می دهیم و با استفاده از تراز آن را شاغول میكنیم. توجه داشته باشید كه این مرحله بسیار مهم است و باید با دقت كامل انجام شود. صورت پروفیل دقیقا باید به سمته پروفیل روبه رویی باشد. در این مجموعه نصب راه بند، نصب دزدگیر اماکن، نصب جک درب، نصب درب شیشه ای سکوریت، نصب دوربین مداربسته و نصب درب ریلی هم به صورت تخصصی انجام می شود کافیست کلیک کنید.

کرکره ریموتی درب پارکینگ

بعد از جاگذاری دقیق پروفیل و شاغول كردن آن، یك نفر پروفیل را باید سفت نگه دارد و نفر دیگر پروفیل را به ستون جوش دهد. وقتی ستون آهنی باشد ما پروفیل را راحت جوش میدهیم، و وقتی ستون بتونی باشد اول باید با استفاده از هیلتی یك سوراخ روی ستون ایجاد نماییم. بعد از ایجاد سوارخ یک میلگرد ٢٠ سانتی داخل سوارخ ها بكوبیم تا بتوانیم پروفیل را به میلگردها جوش بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٨٣٧٨ ٦٧٨ ٠٩١٢