نصب کرکره برقی هوشمند
کرکره برقی هوشمند – نصب کرکره برقی هوشمند
تیر ۱۵, ۱۳۹۹
دوربین ضد آب
دوربین ضد آب و نصب انواع دوربین مداربسته
تیر ۱۵, ۱۳۹۹
نمایش همه

دوربین مداربسته رم خور – انواع دوربین مداربسته کوچک و حافظه دار

دوربین مداربسته رم خور کوچک

دوربین مداربسته رم خور و حافظه دار برای کلیه فضاهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار میگیرد. در مجموعه ایمن صنعت انواع دوربین های مداربسته کوچک و رم خور با ارزانترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ها نصب می شوند. کافیست با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید. نصب دوربین مداربسته تخصص ماست به ما اعتماد کنید.

دوربین مخفی وای فای مینی دی وی Q7 کوچک مناسب برای استفاده ورزشی و جاهایی که می خواهید یک دوربین رم خور کوچک و سبک به همراه داشته باشید. دوربین مخفی رم خور Q7 وای فای مناسب برای کلیه فضاهای داخلی و استفاده در فضای باز می باشد. ارتباط بی سیم دوربین رم خور کوچک با مودم برای انتقال تصویر از طریق وایفای داخلی دوربین امکان اتصال مستقیم به موبایل و تبلت از طریق اتصال به وایفای دوربین رم خور کوچک Q7 بدون نیاز به مودم یا hotspot ( ارسال تصاویر بر روی موبایل و نمایش از طریق اپلیکیشن )

انواع دوربین کوچک :

با پیشرفت تکنولوژی و توسعه قطعات الکترونیکی و انواع بردها و چیپست ها، روز به روز سایز تجهیزات و دستگاه های الکترونیکی کوچک تر، ریز تر و پرتابل تر میشود. انواع دوربین های فیلمبرداری، عکاسی و دوربین های مداربسته نیز از این پیشرفت تکنولوژی بی بهره نماده اند. در آغاز دوربین های کوچک و دوربین های بسیار ریز برای کاربردهای بسیار خاص علمی و نظامی مورد استفاده قرار گرفتند. با ارزان تر شدن این نوع از دوربین ها، کاربرهای جدید و عمومی تری برای آنها ایجاد شده است. از دوربین های کوچک در بسیاری از موارد عمومی استفاده میشود.

 • دوربین مخفی بسیار کوچک ارزان و دوربین مداربسته مینیاتوری ATM پین هول بیسیم و قوانین خرید دوربین مخفی و خرید کوچکترین دوربین جاسوسی ریز به عنوان دوربین مخفی بی سیم و دوربین خودکاری نانو بند انگشتی
 • دوربین کوچک و دوربین ریز
 • دوربین کوچک مخفی بی سیم دوربین ریز جاسوسی قیمت خرید دوربین مخفی مدار بسته بسیار کوچک جاسوسی حافظه دار رم خور مینیاتوری پین هول HD ATM دوربین خودکاری نانو بند انگشتی وایرلس
 • دوربین کوچک و دوربین ریز

برخی از کاربردهای مجاز دوربین های کوچک و حافظه دار :

 • استفاده در صنعت
 • استفاده در محیط زیست
 • استفاده در فیلمبرداری ها و عکاسی های ورزشی و طبیعت و محیط وحش
 • استفاده به عنوان دوربین ورزشی و اسپرت کمرا و اکشن کمرا
 • استفاده به عنوان دوربین مداربسته و در سیستم های نظارتی در شرایط خاص
 • استفاده برای ثبت وقایع خاص
 • استفاده در موقعیت های مختلف داخل و خارج از خودرو
 • استفاده به عنوان دوربین دنده عقب ماشین
 • و بسیاری از کاربردهای دیگر

کاربردهای غیر مجاز دوربین های کوچک :

همانگونه که از بسیاری از ابزارهای در دسترس بشریت استفاده مفید و سوء استفاده های مخرب میشود، از این تجهیزات نیز ممکن است افرادی سوء استفاده نمایند. افرادی که از چنین تجهیزاتی استفاده های غیر مجاز می نمایند جدا از مباحث اخلاقی باید نگران برخوردهای شدید قانونی نیز باشند. استفاده از دوربین ها و تجهیزات ریز و کوچک به عنوان تجهیزات جاسوسی و دوربین مخفی بدون مجوز غیر قانونی بوده و پیگردهای قانونی شدیدی را به همراه خواهد داشت.

دوربین مداربسته رم خور

دوربین مداربسته مینیاتوری (دوربین پین هول / دوربین ATM) :

دسته ای از دوربین های کوچک دوربین های مینیاتوری می باشند. دوربین مداربسته مینیاتوری دوربین های کوچکی می باشند که از وضوح و کیفیت تصویر مناسب و حتی در برخی مدل ها، از کیفیت تصویر بالا و اچ دی برخوردارند. انواع دوربین مینیاتوری آنالوگ ، دوربین مینیاتوری AHD و دوربین مینیاتوری تحت شبکه قابل ارائه توسط فروشگاه اینترنتی آرتان به شما مشتریان گرامی می باشند.

دوربین مداربسته برای منزل - نصب دوربین مداربسته برای منزل

به دوربین های مینیاتوری، دوربین پین هول یا دوربین مداربسته پین هول و یا دوربین مداربسته ATM نیز می گویند. دلیل نامگذاری دوربین های پین هول به نام دوربین ATM ، کاربرد خیلی زیاد دوربین های پین هول در دستگاه های خود پرداز ATM می باشد. دوربین های مینیاتوری علاوه بر دستگاه های ATM در بسیاری از موارد دیگر، بسته به موقعیت و شرایط مکان نصب دوربین مداربسته کاربرد دارند.

دوربین های کوچک حرفه ای :

به تازگی و با پیشرفت تکنولوژی دوربین های بسیار کوچک فیلمبرداری و عکاسی وارد بازار شده اند که کاربردهای حرفه ای، تجاری، صنعتی و ورزشی دارند. دسته ای از این دوربین های ورزشی کوچک به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. مزیت این دوربین ها در اندازه بسیار کوچک آنها، کیفیت بسیار بالای آنها، قابل نصب و استفاده در شرایط مختلف و نهایتا مقاومت آنها در برابر ضربه و خرابی و رطوبت می باشد. دوربین های ورزشی GOPRO و دوربین های ورزشی ACTIONCAM سونی از جمله این دوربین های ورزشی می باشند. از آنجایی که از دوربین های ورزشی ذکر شده به عنوان دوربین مداربسته استفاده نمیشوند، برای خرید دوربین های ورزشی می توانید به بخش اسپرت کمرا و اکشن کمرا مراجعه نمایید.

دوربین های ریز و دوربین های بسیار کوچک :

دسته دیگری از دوربین های کوچک می باشند که بسیار ریز و کوچک هستند. کوچکی بسیار زیاد این دوربین ها از آنها ابزاری برای جاسوسی ایجاد کرده است. به دلیل سوء استفاده های ممکنه از این دوربین های جاسوسی به عنوان دوربین مخفی غیر قانونی، باعث شده تا خرید و فروش بسیاری از این دوربین ها غیر قانونی باشد. البته باید توجه داشت که این دوربین های بسیار ریز و کوچک که بسیاری از افراد قصد استفاده از آنها به عنوان دوربین جاسوسی و دوربین مخفی را دارند، از کیفیت تصویر بسیار پائینی برخوردارند.

دسته ای از این دوربین ها به نام دوربین خودکاری (دوربین مداربسته خودکاری) و دوربین قوطی کبریتی (دوربین مداربسته قوطی کبریتی) در بازار به صورت غیر قانونی خرید و فروش می شوند. قبل از هر گونه استفاده ای از این دوربین ها، باید بدانید که خرید و فروش و به همراه داشتن این دوربین ها جرم محسوب می شود. ما نیز بیشتر از اینکه به اطلاع شما برسانیم که این دوربین ها غیر قانونی می باشند، صحبت بیشتری در مورد این نوع دوربین ها نداریم، مگر برای ارگان های ضی صلاح، آن هم با مجوز قانونی.

دوربین های مینی دی وی Mini DV Camera :

این دسته از دوربین های کوچک قانونی می باشند. ابعاد این دوربین ها در حد اندازه چند سانتی متر است و قابلیت نصب رم بر روی خود را دارا می باشند. به این دوربین ها، دوربین های کوچک رم خور، یا دوربین مداربسته کوچک حافظه دار نیز می گویند. دوربین های مینی DV مستقیما می توانند فیلم های تصویر برداری شده را بر روی کارت حافظه خود ذخیره نمایند. مجموعه ما در خصوص نصب درب ریلی، نصب جک درب، نصب درب شیشه ای سکوریت، نصب کرکره برقی و نصب راه بند و نصب دزدگیر اماکن نیز سالها تخصص دارد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید برروی لینک کلیک کنید.

معایب این دوربین ها عبارتند از :

۱) طول عمر شارژ باتری کوتاه و در حد چندین ساعت.

۲) حافظه کوتاه فیلمبرداری در حد چندین ساعت.

۳) کیفیت تصویر نه چندان جالب.

کاربرد دوربین های مینی DV بیشتر در دوربین داخل خودرو های عمومی مسافری برای مقابله با جرم و جنایت می باشد. همچنین در مواردی می توان از این دوربین ها برای مراقب از خودرو در برابر آسیب زدن بیرونی استفاده نمود. با این وجود این دوربین ها برای جلوگیری و یا مقابله با سرقت خودرو کاربرد چندانی ندارند.

کرکره برقی در رشت - خرید کرکره اتومات برقی

دوربین های کوچک بیسیم (دوربین کوچک وایرلس) :

دسته دیگری از دوربین های کوچک، دوربین مدار بسته کوچک بیسیم یا دوربین مدار بسته کوچک وایرلس می باشند. انواع دوربین کوچک وایرلس و دوربین کوچک بیسیم در بازار موجو می باشند. دوربین های وایرلس همانگونه که می توانید در بخش دوربین های وایرلس (دوربین مداربسته وایرلس) و دوربین های بیسیم (دوربین مداربسته بیسیم) مشاهده کنید دارای دو نوع اصلی می باشند :

 1. دوربین های وایرلس که در فرکانس شبکه وای فای کار می کنند (یعنی فرکانس ۲٫۴GHz و ۵GHz) : این دوربین ها از نوع دوربین های وایرلس دیجیتال و دوربین های بیسیم تحت شبکه می باشند و نیاز به رسیور دوربین بیسیم ندارند.
 2. دوربین هایی که از فرکانس های زیر ۱GHz برای ارتباطاتشان استفاده می کنند : این دوربین های وایرلس از نوع آنالوگ و یا اچ دی می باشند. و برای ارتباطاتشان نیاز به رسیور مخصوص خودشان دارند.

دوربین مداربسته رم خور کوچک

دوربین مداربسته کوچک بیسیم :

این نوع از دوربین ها از نوع دوربین وایرلس آنالوگ می باشند. دلیل آنالوگ بودنشان هم این است که برای دوربین مداربسته دیجیتال سیستم پردازش تصویر دیجیتال نیاز است که به فضای بزرگی برای چیپست هایش نیاز دارد. از اینرو در حال حاضر نمی توان دوربین های وایرلس دیجیتال خیلی کوچکی در بازار پیدا کرد. دوربین های مداربسته حافظه دار دسته ای از دوربین های مداربسته شبکه هستند که امکان اتصال یک حافظه SD کارت بر روی انها قرار داده شده است. این دوربین ها را میتوان از روی قابلیت SD Card Slot بر روی کاتالوگ آنها شناسایی کرد.

خصوصیات دوربین مداربسته رم خور :

دوربین های حافظه دار این امکان را دارند که از طریق حافظه نصب شده در دوربین مدار بسته تصاویر را بدون نیاز به NVR یا سرور مرکزی در خود ذخیره کنند. این قابلیت باعث خواهد شد ضرورت نصب تجهیزات ضبط برای دوربین از بین برود. البته این کار تنها در صورت اجرا در پروژه های کوچک توصیه می شود.
SD کارت نصب شده در بیشتر دوربین ها قابلیت ضبط بیش از ۳۲گیگا بایت را ندارد که نسبت به حجم فایل های تصویری دوربین حجم کمی محسوب می شود و بیش از چند روز از فیلم دوربین را در خود جای نمی دهد.

مزایای دوربین مداربسته رم خور :

مزیت اصلی استفاده از دوربین های حافظه دار استقلال انهاست. این دروبین ها این قابلیت را به شما می دهند که بدون اتصال به شبکه تصاویر را ضبط شده داشته باشید. در صورتی که دوربین از تغذیه مناسب و با ثباتی هم برخوردار باشد شما میتوانید در تمامی شرایط تصاویر دوربین ها داشته باشید.
در برخی از پروژه های با حساسیت بالاتر به جز ضبط دوربین در سرور مرکزی از حافظه SD در دوربین ها هم استفاده می شود تا در صورت قطع شبکه دوربین ها به صورت مستقل نیز ضبط تصاویر را داشته باشند.

معایب دوربین مداربسته رم خور کوچک :

بزرگترین عیب حافظه دار بودن دوربین ها خلل امنیتی انهاست. در صورتی که به هر دلیل دوربین مورد سرقت یا اسیب جدی قرار گیرد امکان دسترسی به تصاویر دوربین پیش از وقوع حادثه قابل انجام نخواهد بود. عیب دیگر حفاظه داخلی دوربین ها حجم بسیار کم انهاست. این حجم به سختی امکان ضبط چند روز را به شما خواهد داد و استفاده از آن برای سیستم های امنیتی یا نظارتی کاربردی نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨