جک بازویی روی درب حیاط
مهر ۴, ۱۳۹۹
جک بازویی بلند و مشخصات انواع جک
مهر ۴, ۱۳۹۹
نمایش همه

جک بازویی پشت درب

 

سیستم عملکرد درب اتوماتیک پارکینگ یا بصورت الکترومکانیک می باشد یا بصورت الکتروهیدرولیک: در سیستم الکترومکانیک که عموم سیستم های داخل بازار را شامل میشوند عملکرد سیستم با استفاده از چرخ دندها می باشد و قیمت مناسب ، و هزینه پایین سرویس و نگه داری از مزیت های استفاده از جک های الکترومکانیک می باشد، ولی در مقابل سیستم هیدرولیک از فشار روغن استفاده میگردد و هیچ گونه اصطکاکی را شاهد نیستم این جک بازویی برای مکان هایی با تردد بالا پیشنهاد می گردد قیمت بالا و هزینه های سرویس و نگه داری نسبتا بالا از تفاوت های جک هیدرولیک با الکترومکانیک می باشد.
جک درب پارکینگ سیماران فراز ۴S

جک درب پارکینگ سیماران مدل فراز ۴S، یکی از بهترین جک های پارکینگی موجود در بازار است. محصولات شرکت سیماران به دقت بررسی شده و از کنترل کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند. قیمت جک در سیماران با توجه به کیفیت و گارانتی معتبر آن، بسیار مناسب می باشد. این شرکت از سال ۱۳۵۰ تا کنون مشغول به فعالیت است.
جک پارکینگ فراز ۴S برای درب هایی تا وزن هرلنگه ۳۲۰ کیلو گرم و طول ۲ متر مناسب است. در صورتی که طول درب پارکینگ شما بیشتر از مقدار ذکر شده است، نگران نباشید، شرکت سیماران با تولید جک درب پارکینگ فراز ۶S این مشکل را رفع کرده است.

این جک در قادر به جابه جایی درب هایی تا وزن ۳۲۰ کیلوگرم و طول ۴٫۵ متر می باشد. در واقع فراز ۶S برای درب های با طول بیشتر استفاده می شود تا گشتاور بیشتری ایجاد کرده و به راحتی بتواند درب را باز و بسته کند. جک پارکینگ فراز ۴S و فراز ۶S دارای موتور یکسان و با قدرت ۳۲۰W هستند.
مدار فرمان این جک درب پارکینگ دو سرعته بوده و تمام قابلیت های یک مدار فرمان خوب و به روز را دارد. جک پارکینگ فراز ۴S و فراز ۶S مانند سایر محصولات سیماران دارای ۳۰ ماه گارانتی هستند، همچنین این شرکت برای جک های پارکینگی سیماران، خدمات در محل نیز ارائه می دهد.

کرکره برقی و دلایل خرابی کرکره برقی که باید آن را تعمیر کرد!

 

جک یال X1
جک پارکینگ یال مدل X1

جک پارکینگ یال مدل X1 نسبت به مدل X2 شفت بلندتری دارد و همین امر باعث میشود تا گشتاور بیشتری تولید کند و برای درب هایی با طول بیشتر مناسب باشد.این جک در مناسب برای هرلنگه درب تا ۴۰۰کیلو و طول ۴ متر میباشد.قدرت موتور جک یال X1 با مدل X2 فرقی ندارد و تنها فرق آنها در طول بازوِ انها است.

قدرت ۴۰۰ کیلو گرم برای هر لنگه
قابلیت توقف در برابر مانع دارد
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار
قابلیت باز شدن بیش از ۹۰ درجه

جک پارکینگی یال
جک پارکینگ یال مدل X2

جک پارکینگ شرکت یال از جمله بهترین جک های پارکینگ بازار است که قدرت وکیفیت بالایی دارد.موتور جک پارکینگ یال توان کشش ۳۵۰ کیلوگرم برای هر لنگه درب تا ۲ متر دارد.به علت افقی بودن موتور ان نیاز به کنده کاری کمتری برای نصب دارد همچنین این جک پارکینگی از مدار قدرتمند و با کیفیتی بهره میبرد.گارانتی جک پارکینگ یال ۳ سال است و یک سال نیز کارانتی تعویض دارد.

این جک در دو مدل یال X1 و X2 تولید میشود.محل کلید خلاص کن در جک برقی یال بر روی جک و با فاصله نسبت به انتهای جک قرار گرفته تا خلاص کردن جک به راحتی امکان پذیر باشد. با باز نمودن درپوش محل خلاص کن می توان کلید سوئیچی هر جک را جهت آزاد کردن جک استفاده نمود.فرم این محصول به گونه ای است که برای نصب نیاز به فضای کمتری جهت کنده کاری نیاز است.

خرید دوربین مداربسته لامپی - دوربین لامپی را بیشتر بشناسید!

قدرت مناسب تا ۳۵۰ کیلو گرم
تعداد کارکرد روزانه ۶۰ بار در ۲۴ ساعت
قابلیت توقف در برابر مانع دارد
قابلیت ترمزگیری دارد
قابلیت ضد آب و گردوغبار
قابلیت باز شدن بیش از ۹۰ درجه

اصل اول در کارکرد صحیح یک سیستم و به روز نگه داشتن آن را باید در چگونگی تعمیر و نگهداری جستجو نمود بر همین اصل بازدید میدانی که با چشم و گوش می باشد بسیار موثر و تاثیرگذار است. جک برقی درب پارکینگ هم اکنون و در سال ۱۳۹۸ دارای تنوع بسیار بالا و انواع مختلف ایرانی و وارداتی می باشد که در همه این تولیدات اجزای جک درب پارکینگ یکی می باشد و اختلاف جزئی با هم دارند در این مقاله می‌خواهیم چگونگی نگهداری از جک درب پارکینگ الکترومکانیکی را مورد ارزیابی قرار دهید

لوازم بکار رفته در سیستم جک برقی درب پارکینگ الکترومکانیک
از سیستم الکترونیک به صورت دو مدل در جک های برقی استفاده شده که مدل اول بیستونی و مدل دوم ماردونی می باشد که در قسمت نگهداری کمی با هم متفاوت می باشد دو عدد جک الکترومکانیک و یک مدار فرمان جک و یک عدد فلاشگر سر در و یک جفت چشمی بین درب و دو عدد ریموت یک پک کامل جک برقی درب پارکینگو تشکیل شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨