جک بازویی درب مشخصات آنها
مهر ۹, ۱۳۹۹
جک بازویی تک لنگه و قیمت آن
مهر ۹, ۱۳۹۹
نمایش همه

جک بازویی ایرانی و مشخصات آنها

جک بازویی ایرانی و مشخصات آنها

بهترین مارک جک پارکینگی
جک پارکینگی مدل های مختلفی در دنیا و ایران دارد که مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که میدانید دربهای لولایی انواع مختلفی دارند و در ابعاد و اشکال مختلفی در بازار ایران موجود هستند. در انتخاب یک جک پارکینگی و همچنین جک بازویی ایرانی  مناسب که برای اتوماتیک کردن درب لولایی کاربرد دارد باید عوامل زیادی را مد نظر قرار داد مثل وزن هر لنگه درب، میزان تردد خودرو در شبانه روز و عرض هر لنگه درب.

انواع مارک های جک پارکینگی
۱) جک ایرانی سیماران مدل فراز(S4 و S6)
جک پارکینگی سیماران از محبوب ترین جک های پارکینگ در ایران محسوب می شود. محصولات شرکت سیماران به دقت بررسی شده و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. جک پارکینگی فراز مدل S4 برای درب های تا وزن هر لنگه ۳۲۰ کیلوگرم و ارتفاع ۲ متر کاربرد دارد که اگر درب مورد استفاده شما ارتفاع بیش از ۲ متر داشت مدل S6 آن مناسب شما خواهد بود. مدار فرمان این جک دو سرعته است و این جکها دارای ۳۰ ماه گارانتی هستند. همچنین این جک برای ساختمان های کم واحد در حد صد واحد کاربرد دارد و قدرت مناسبی برای جابجایی هر لنگه درب دارد.
۲) جک ایرانی سیماران مدل فراز P4
این جک یکی دیگر از محصولات شرکت سیماران است. این جک پارکینگی قدرت به حرکت درآوردن هر لنگه درب تا وزن ۳۵۰ کیلوگرم و ارتفاع ۲٫۵ متر را دارد. بازوهای این جک ساخت کشور ایتالیا و جزء یکی از پر فروش ترین جکها در بازار ایران میباشد. مدار فرمان این جک مثل مدلهای S4 و S6 دو سرعته بوده و دارای ۳۰ ماه گارانتی میباشد.
۳) جک سوزوکی
جک سوزوکی مناسب درب هایی با وزن و ارتفاع زیاد حدود ۳ متر می باشد. این جک قدرت جابه جایی هر لنگه درب را به وزن ۴۰۰ کیلوگرم دارد که این نشان از قدرت بالای این جک است. جک های این شرکت برای دربهای پارکینگی کشویی هم مورد استفاده قرار می گیرد که می‌توانند هر لنگه درب پارکینگی کشویی را به وزن ۱۵۰۰ کیلوگرم باز و بسته کند. گارانتی این شرکت برای جکها ۲۴ ماه می باشد.۳) جک سوزوکی
جک سوزوکی مناسب درب هایی با وزن و ارتفاع زیاد حدود ۳ متر می باشد. این جک قدرت جابه جایی هر لنگه درب را به وزن ۴۰۰ کیلوگرم دارد که این نشان از قدرت بالای این جک است. جک های این شرکت برای دربهای پارکینگی کشویی هم مورد استفاده قرار می گیرد که می‌توانند هر لنگه درب پارکینگی کشویی را به وزن ۱۵۰۰ کیلوگرم باز و بسته کند. گارانتی این شرکت برای جکها ۲۴ ماه می باشد.

درب اتوماتیک کرکره ای تاشو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨