جک بازویی درب برقی
اکتبر 7, 2020
جک بازویی قیمت
اکتبر 11, 2020
نمایش همه

شرکت جک بازویی

جک برقی همان طور که از نامش پیداست با به کار گیری از انرژی الکتریکی برای باز و بسته کردن درب استفاده می شود. این روزها درب هایی که به کمک جک های برقی باز و بسته می شوند جای درب های معمولی را گرفته اند و نه فقط در ساختمان های مسکونی، بلکه در ادارات و ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از جک های برقی باز و بسته کردن درب پارکینگ را بسیار آسان کرده است و برای این کار به صرف زمان کمتری نیاز است. در واقع در صورت استفاده از جک های پارکینگی می توان بدون پیاده شدن از ماشین درب را به کمک فشردن دکمه ای باز و بسته کرد. این جک های هم برای درب های تک لنگه و هم برای درب های دو لنگه مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت جک بازویی انواع جک در ب پارکینگ را به مشتریان عزیز ارائه میدهد در این مقاله وبسایت ساختمون در مورد انتخاب جک پارکینگی مناسب برای درب های تک لنگه و دو لنگه ابتدا به معرفی هر کدام از آن ها و مدل های مختلف شان خواهیم پرداخت.
درب اتوماتیک تک لنگه
درب های اتوماتیک تک لنگه به صورت نود درجه باز می شوند. این درب ها برای پارکینگ هایی مورد استفاده قرار می گیرد که فضای لازم برای باز شدن درب از دو طرف وجود نداشته باشد. البته باید برای همان یک لنگه فضای کافی باشد.

 

حک درب اتوماتیک دو لنگه:

از نامش پیداست. این درب ها دارای دو لنگه هستند که از وسط هر کدام نود درجه باز می شوند. این درب ها در فضایی باید مورد استفاده قرار بگیرند که فضای کافی برای باز شدن درب از دو طرف باشد. مثلا ورودی ساختمان هایی که فضای کافی و حیاط و پارکینگ بزرگ دارند و یا مجتمع های تجاری بزرگ و کارخانه ها که دارای فضای مورد نیاز برای این درب ها هستند.

کرکره درب برقی و درهای امنیتی اتومات 

مرکز فروش جک برقی

تعریف ریموت عابر رو:

در این قسمت شما می توانید یکی از دکمه های ریموت را فشرده نگه دارید و با فشار دادن دکمه C بر روی ریسیور بتا ریموت کنترل کد می گیرد.
تعریف ریموت ماشین رو: برای تعریف ریموت ماشین رو یا باز شدن درب ها به صورت دولنگه از این قسمت استفاده می شود در اینجا نیز یکی از دکمه های ریموت را فشرد نگه می داریم و با تایید کردن ریموت توسط دکمه C ریسیور ریموت کنترل تعریف می شود.
پاک کردن تکی ریموت: اگر می خواهید یکی از ریموت ها را پاک کنید در این قسمت با استفاده از شماره ریموت می اوانید این کار را انجام دهید.
پاک کردن همه ریموت ها: برای پاک کردن همه ریموت ها از حافظه دستگاه از این قسمت استفاده می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378