کرکره برقی در کرج
جک بازویی قیمت
مهر ۲۱, ۱۳۹۹
کاربرد جک پارکینگی روی درب پارکینگ
مهر ۲۱, ۱۳۹۹
نمایش همه

نصب جک درب برای انواع درب

زمانیکه می خواهید جک درب پارکینگ تهیه کنید وزن هر لنگه درب و همچنین طول ان را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین وسیله متناسب با آن ویژگی ها به شما معرفی گردد و قبل از خرید میتوانید توسط کارشناسان ایمن صنعت  به سوالات خود پاسخ دهید .با مشخص بودن وزن درب از هزینه های اضافی جلوگیری می کنید و جک خوبی ر برای درب پارکینگ خود را تهیه می کنید. هرچقدر وزن لنگه های در پایین تر باشد می شود از جک های با قیمت پایین تر به کار برد . در درب های با ورین پایین انتخاب جک های درب پارکینگی داخلی محصول کشوذ خودمان مناسب می باشد و از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است .همچنین نصب جک درب برای درب های آهنی با مقیاس بزرگ و گوچک تر آسان خواهد بود وزن مناسب درب های تولید شده برای پارکینگ معمولا هر لنگه حدود ۱.۸ متر است که در این وزن همه جک ها جهت استفاده مناسب هستند
جک درب پارکینگ شامل دو نوع درب بازویی و ریلی می باشد. مدل بازویی که استفاده متداول تری دارد، دارای فضای اشغالی بازشو زیادی می باشد. لذا در صورت دارا بودن فضای عرضی مناسب در دیوار کناری، استفاده از جک درب پارکینگ ریلی پیشنهاد می شود. در انتخاب جک درب پارکینگ ریلی نیز باید به مواردی همچون عرض درب، اندازه بازشو مورد تقاضا، وزن درب، تعداد تردد در شبانه روز و موقعیت مکانی برای تعیین قرارگیری موتور در بالا یا پایین درب توجه نمود. برای جک درب پارکینگ ریلی چندین برند وارداتی و تولید داخل وجود دارند. از انواع وارداتی میتوان به BFT ,NICE ,LIFE ,TOUSEK ,FAAK ,… اشاره نمود. تولید داخل نیز شامل برند هایی چون BETA , BARZANTE ,ROGER ,… می باشند.
مدل tousek
توان جابجایی هر لنگه تا ۳۵۰ کیلوگرم می‌باشد و عرض آن ۳٫۵ متر است .
کنترل باکس با قابلیت برنامه پذیری هوشمند برای هر بازو را دارد و یک کالای وازداتی است . کشوز سازنده‌ی آن اتریش است .
درب بازوئی
این مدل از درب ورودی که عمومیت بیشتری دارد، میتواند بسته به فضای ساختمان دو لنگه یا تک لنگه باشد.

دزدگیر اماکن آژیر دار - نصب دزدگیر اماکن آژیری با نازلترین قیمت

استفاده از درب بازویی برای درب پارکینگ، حیاط و یا ویلا به علت استفاده از ریموت کنترل در هنگام باز و بسته کردن، باعث رفاه و راحتی افراد می شود.
درب ریلی
این مدل از درب ورودی معمولا برای پارکینگ هایی استفاده می شود که فضایی برای باز و بسته شدن درب لولایی نداشته باشند یا فضایی دقیقاً یا بیشتر از اندازه عرض درب بروی دیوار کناری دارند که درب بتواند بصورت کشویی جابجا شده و هنگام باز شدن به موازات دیوار حرکت کند. حال با تشریح این دو مدل درب پارکینگ میتوانیم جک درب پارکینگ مناسب را بررسی کنیم. برای اطلاع از مدل جک درب پارکینگ بازویی مناسب درب باید وزن هر لنگه، عرض هر لنگه و تهداد تردد در شبانه روز را بدانیم. این موارد روی قیمت جک پارکینگ نیز تاثیر گذار هستند.

موتور جک درب پارکینگ به دو نوع هیدرولیک و الکترومکانیکال تقسیم می شود. در نوع هیدرولیک که برای دربهای با وزن و عرض بالا استفاده می شود. موتور بوسیله فشار روغن (همچون انواع موتورهای هیدرولیک دیگر) بازو را با قدرت بسیار بیشتری نسبت به موتور الکتریکی تنها به حرکت می اندازد.

معمولا باز و بسته شدن این مدل درب کم صدا می باشد. از جمله معایبی که می توان بر شمرد فضایی به اندازه خود درب در سمت چپ یا راست درب نیاز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨