جک درب پارکینگ
اکتبر 26, 2020
جک در پارکینگ و انواع آن
اکتبر 28, 2020
نمایش همه

جک درب پارکینگ ورودی

در نظر بگیرید که در گرمای تابستان یا سرمای زمستان برای بازکردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان مجبورید خودرو خود را ترک و درب را باز کرده و پس از داخل شدن دوباره پیاده شده و آنرا ببندید! به این بیندیشید که اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید، فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ دهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که جک درب پارکینگ ورودی را مانند سیستم دزدگیر اماکن برای تأمین امنیت و آرامش منازل و محل کار لازم بدانید.
تاریخچه نصب جک‌های درب پارکینگی در ایران:
جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی، جک برقی درب، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته می‌شود، یکی از محصولاتی است که در حدود ۱۵ تا ۲۰ سال است، وارد بازار کشورمان شده است.

جک درب پارکینگ ورودی

انواع جک‌های پارکینگ:

جک‌های الکترومکانیکی:
این جک‌ها اغلب برای ساختمان‌های مسکونی و کم تردد (نسبت به اماکن عمومی) استفاده می‌شود. همچنین جک‌های الکترومکانیکی برای درب‌های سبک مناسب‌تر است.

جک‌های هیدرولیکی:
این نوع از جک‌ها برای درب‌های سنگین و همچینین اماکن پرتردد مانند ادارات استفاده می‌شود. در درب‌های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه‌ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می‌شود.

 

جک درب

جک پارکینگی :

جک پارکینگی فادینی با ولتاژ ورودی ۲۳۰ ولت و توان مصرفی ۲۵۰ وات کار می کند. موتور این درب اتوماتیک محصول فادینی قادر است درب هایی به طول حداکثر ۴ متر که وزن آن ها تا ۴۰۰ کیلوگرم می رسد را به حرکت دربیاورد. نحوه ی کارکرد این نوع سیستم الکتروهیدرولیک بر خلاف سیستم های الکترومکانیکی که حرکت میل پیستون بر اساس چرخ دنده و گیربکس از طریق موتور می باشد به این صورت است که نیرویی فراوان از طریق موتور به روغن وارد می شود و طی چند مرحله این فشار وارده باعث به حرکت در آمدن پیستون ها و در نهایت درب ها می شود.

کرکره برقی شیشه ای چیست - نصب کرکره برقی شیشه ای (پلی کربنات)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش محصولات ← 09126788378