بهترین دوربین مدار بسته ویلا و دزدگیر ویلا
آذر ۲۹, ۱۳۹۹
کرکره برقی مناسب مغازه
آذر ۲۹, ۱۳۹۹
نمایش همه

دوربین مدار بسته مناسب ویلا باغ

 

دوربین مدار بسته مناسب ویلا باغ

دوربین جاسوسی بند انگشتی
این دوربین مخفی دارای چند جزء است . لنز دوربین در انتهای یک کابل فلت ۱۰ سانتی قرار دارد و وظیفه فیلمبرداری مخفیانه را بر عهده دارد. در سر کابل فلت برد الکترونیکی دوربین مخفی است که باتری , کیت وایرلس و لنز دوربین به آن متصل شده. دوربین های بند انگشتی عموما مموری خور بوده و دارای وای فای هستند.

استفاده از این دوربین مداربسته به عنوان دوربین مخفی یا جاسوسی بسیار شایع است دوربین مدار بسته مناسب ویلا باغ نیز میتواند محسوب گردد و ممکن است شما نیز در دام این دوربین مدار بسته مخفی بسیار کوچک بیفتد. دوربین مخفی بند انگشتی را می توان در هر جایی نصب کرد و به این دلیل ابعاد بسیار کوچک آن, تشخیص وجود دوربین مخفی در محل با این دوربین بسیار مشکل است.

این دوربین در بازار ایران به نام دوربین فلتی FLAT CAMERA نیز شناخته می شود. قیمت دوربین فلتی برای مصرف کننده نهایی بین ۶۵$ تا ۱۳۰$ مشاهده شده.دوربین جاسوسی در کلاه

دوربین مخفی قرار گرفته در کلاه در جایی میان مارک آن پنهان شده که به فرد جاسوس این امکان را می دهد بدون جلب توجه زاویه فیلم برداری دوربین مخفی را بطور نامحسوس تغییر دهد و بر روی سوژه متمرکز شود. این دوربین مدار بسته مخفی می تواند با باتری کار کرده و تصاویر را بصورت زنده بر روی تلفن همراه منتقل کند . دوربین مخفی درون کلاه مموری خور هست و می تواند تصاویر را روی مموری کارت ضبط کند.

می‌گردد شانس کمی هم برای زنده یافتن او داریم. لطفاً یک نفر به دیار باقی پیامک بزند و از او بپرسد: مرد حسابی، چطور می‌شود با نشانه رفتن یک اسلحه به سمت کسی، بدون برانگیختن توجه‌ها از او عکس گرفت؟ بگذریم، به هر حال ایده مخفی کردن یک دوربین در تفنگ الکی، آن هم در قرن نوزدهم واقعاً درخشان است.

انواع دوربین مخفی مدار بسته

دوربین جاسوسی جاسوسی کبوتری!!!

قبل از ساخته شدن هواپیماهای جاسوسی و پهپادها CIA چطور تصاویر هوایی می‌گرفت؟ چرا راه دور برویم، به کمک کبوترها!!! چه چیزی از این پرنده‌های مظلوم و منادی صلح بهتر. کمتر کسی ممکن است سرش را به آسمان بلند کرده و شک کند که یک دوربین زیر شکم این سبک بال‌ها بسته شده.

دوربین مخفی سنگی
تنها چیزی که از یک سنگ خنثی‌تر است، سیب زمینی است. البته که سیب زمینی همه جا پیدا نمی‌شود، ولی سنگ چرا! هیچ کس هم به آن نگاه نخواهد کرد، چه برسد به اینکه از خودش بپرسد: آیا ممکن است این سنگ حریم خصوصی را نقض کند؟ از اینها گذشته، امسال سال ۲۰۱۲ است، آدم باید از همه چیز کمی بیشتر از قبل بترسد.

دوربین جاسوسی یک ایده بسیار جالب و منحصر به فرد برای رهایی پلیس ها از کشیک دادن درب منزل مجرمان بوده . به جای آن یک سنگ قرار می دهند.

دوربین های مداربسته مخفی تخیلی و سینمایی
همه ما در فیلم های سینمایی , صحنه های بسیار هوشمندانه ای را دیده ایم که سیستم های دوربین مخفی و جاسوسی چطور به کمک شخصیت های داستان می آیند و حقایق بسیاری را برای آنها آشکار می کنند . اما در دنیای واقعی کاربرد تکنولوژی دوربین مداربسته مخفی و آشکار به صورت دیگری است.

در زیر نمونه هایی از دوربین مخفی و دوربین مداربسته جاسوسی تخیلی را آورده ایم که با استدلالات علمی و فنی , عملا وجود خارجی ندارند.

 

عکس هایی از انواع دوربین های جاسوسی , مداربسته مخفی و دوربین های پنهان شده که البته خیلی منطقی به نظر نمیرسه!!!
باتری دوربین های مخفی شارژی چند ساعت می تواند دوربین را روشن نگاه دارد؟
باتری های دوربین های مخفی به دلیل ماهیت کوچک دوربین ها , بسیار کوچک هستند و عموما در هنگام شارژ کامل بسته به مدل و اندازه بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه می توانند روشن بوده و فیلم برداری کنند. باتری دوربین مخفی بسته به مدل بین ۲ تا ۸ ساعت برای شارژ کامل زمان نیاز دارد.

مقاوم ترین کرکره های برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨