کرکره برقی
درب اتوماتیک کرکره ای
دی ۱۳, ۱۳۹۹
نصب انواع کرکره برقی مغازه
دی ۱۳, ۱۳۹۹
نمایش همه

بهترین دوربین مدار بسته فروشگاه

بهترین دوربین مدار بسته فروشگاه

 

دوربین های جاسوسی و دوربین مخفی در کجاها ممکن است نصب شده باشد؟

انواع دوربین جاسوسی در انواع شکل ها و اندازه ها وجود دارند ولی نکته مشترک آن ها یک برد الکترونیکی دوربین مداربسته داخل آنها است .( دوربین مخفی کوچک ) اگر دوربین های مداربسته ی دیجیتالی و بهترین دوربین مدار بسته فروشگاه که در بازار موجود هستند را باز کنید. متوجه خواهید شد که بعد از خارج کردن از بدنه، دوربین ها خیلی حجم کوچکی دارند و می شود آن را مخفیانه در هر جایی نصب کرد. حتی برخی از آنها مجهز به کیت وایرلس می باشند و نیازی به سیم هم ندارند. جدیدا نسل جدیدی از این دوربین ها به بازار آمده که در خود جای مموری میکرو اس دی نیز دارند و نیازی نیست در جای دیگر توسط وایرلس ضبط شوند و با یک باتری کوچک یا سرپیچ لامپ می تواند کار کند.

دوربین مخفی خودکار جاسوسی
متداول ترین وسیله جهت فیلمبرداری مخفیانه در یک جلسه کاری , در جلسه امتحان و هنگام عقد قرارداد , خودکار است. تقریبا خودکار در همه جا می تواند در جیب پیراهن یا دست شما باشد و کسی هم شک نکند! دوربین های مخفی خودکاری عموما توانایی ضبط صدا و تصویر را بصورت همزمان دارند و در کیفیت های تصویر و سخت افزار مختلفی تولید می شوند. باطری دوربین های خودکاری بین ۳۰ تا ۴۰ دقیقه می تواند در حالت فیلم برداری خودکار جاسوسی را روشن نگاه دارد و قیمت آنها بین ۴۵$ تا ۱۱۰$ است.

دوربین جاسوسی ساعت رومیزی
این ساعت رومیزی علاوه بر نمایش ساعت بصورت دیجیتال و تنظیمات زنگ و روشنایی دارای سیستم ذخیره تصاویر و صدا نیز می باشد . ساعت دوربین دار در دو حالت با باتری و با شارژر کار می کند و می تواند تصاویر را بر روی مموری کارت ذخیره کند . نکته جالب این ساعت توانایی ارسال تصاویر بر روی اینترنت و اپلیکیشن است . این دوربین مخفی می تواند تصاویر زنده و ضبط شده را بوسیله ی اینترنت بر روی تلفن همراه منتقل کند.

نصب دزدگیر اماکن در سنندج - دزدگیر منزل و مغازه و فروشگاه

دوربین جاسوسی ساعت دیواری
ساعت دیواری دوربین دار علاوه بر نمایش زمان میتواند تصاویر را ذخیره کند . ساعت دوربین دار در دو حالت با باتری و با شارژر کار می کند و می تواند تصاویر را بر روی مموری کارت ذخیره کند . نکته جالب این ساعت توانایی ارسال تصاویر بر روی اینترنت و اپلیکیشن است . این دوربین مخفی می تواند تصاویر زنده و ضبط شده را بوسیله ی اینترنت بر روی تلفن همراه منتقل کند.

دوربین مخفی دکمه لباس
این محصول عموما به دوربین دکمه ای یا دکمه دوربین دار شناخته می شود. دکمه های دوربین دار فاقد وای فای و توانایی ارسال تصاویر بر روی اپلیکیشن هستند . این دوربین مخفی می تواند تصاویر را بر روی مموری کارت خود ضبط و نگهداری کند و پس از اتمام کار با قرار دادن مموری بر روی کامپیوتر یا لپتاب می توانید تصاویر آن را مرور کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨