دزدگیر اماکن چه کاربردی دارد ؟
بهمن ۹, ۱۳۹۹
راهبند چیست
راه بند چیست و نحوه عملکرد آنها
بهمن ۹, ۱۳۹۹
نمایش همه

مهمترین مزیت نصب درب کرکره ای برقی

کرکره برقی اتومات شرق تهران

کرکره برقی

تنوع در رنگ بندی
یکی از مزایای نصب درب کرکره ای برقی رنگ بندی ، مدل های مختلف ، تیغه های گوناگون میباشد که علاقه مندان میتوانند باتوجه به ظاهر ساختمان و یا سلیقه میتوانید رنگ دلخواه ، مدل و جنس مورد نظر را انتخاب کنید .

باز بسته شدن اتوماتیک
مورد دیگر به اتوماتیک بالا و پایین رفتن درب میتوان اشاره نمود ، همانطور که میدانیم و یادمان هست ، درب های قدیمی برای اینکه میخواستیم درب را باز کنیم تا ماشین وارد پارکینگ شود باید از ماشین پیاده میشدیم و درب را دستی باز میکردیم ، ولی درب های امروزه مانند درب کرکره برقی با زدن یک دکمه از ریموت درب را باز و سپس ببندید که این یکی از بزرگترین مزیت کرکره برقی میباشد .

عایق حرارتی
از دیگر مزایای درب کرکره برقی عایق سرما و گرما میباشد ، بطوریکه با توجه به جنس این درب ها از هدر رفتن سرما و گرما تا اندازه قابل توجهی جلوگیری میکند که خود باعث صرفه جویی در هزینه ها میشود .
حرکت عمودی درب
مزیت دیگر کرکره برقی در این میباشد که باتوجه به اینکه درب به صورت عمودی بالا و پایین میرود ، مانند درب های دیگر که به بیرون و داخل باز و بسته میشود مشکلی که اگر مانعی جلوی آن باشد را ندارد ، به عنوان مثال اگر برف سنگین آمده باشد ، درب های معمولی و یا درب جک پارکینگی با مشکل مواجه میشود ولی درب کرکره برقی براحتی به بالا پایین میرود و مشکلی از این بابت برای آن نیست .

قیمت کرکره برقی مغازه

امنیت بالا
مزیت دیگر کرکره برقی امنیت بالای این نوع درب ها میباشد که از مهمترین عوامل موثر برای انتخاب این درب ها میباشد . باتوجه به تیغه های محکم و ضد ضربه و همچنین مقاوم در برابر حرارت و قفل شدن و بالا نرفتن بصورت دستی باعث شده تا امنیت را دو چندان کند .

مقاوم در برابر باد
باتوجه به استحکام بالای درب های کرکره برقی باعث شده تا دربرابر باد مقاوم باشد و بر خلاف درب های معمولی براحتی با وزش باد های سنگین دچار مشکل نشود که از مزایای درب کرکره برقی به حساب می آید .

اشغال کم فضا
از مزیت کرکره برقی دیگر که متیوان به آن اشاره کرد فضای خیلی کمی است که اشغال میکند و شما میتوانید فضای بیشتری را به پارکینگ اختصاص بدهید و از فضای پارکینگ خود استفاده کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨