جک درب
قیمت نصب انواع جک درب اتوماتیکی پارکینگ
بهمن ۲۲, ۱۳۹۹
کرکره برقی اتومات شرق تهران
درب اتوماتیک کرکره ای تاشو
بهمن ۲۲, ۱۳۹۹
نمایش همه

برآورد قیمت خرید انواع راهبند

راهبند و انواع آنها

انواع راهبند

 

اگر به دنبال یک  راهبند خودرویی خوب و قابل اعتماد هستید قطعا راهبند بتا را مد نظر داشته باشید.راهبند بتا B-400 یکی از پر فروشترین محصولات راه بند در ایران است که از جهت تردد، می تواند اعتماد کاملی روی این محصول داشت. این راهبند از یک بوم تلسکوپی بهره می برد که می توان بوم را از ۴ متر تا ۶ متر افزایش داد. این مدل راهبند از سیستم الکترومکانیکی فشار فنری بهره می برد.

به همین علت سرعت بالا و پایین رفت بوم بسیار قابل قول و سریع می باشد. راهبند خودررویی بتا بدون نیاز به سرویس و نگه داری است و روزانه تا ۵۰۰ بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد. در ضمن این مدل راهبند خودرویی به علت راندمان فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسب و خدمات مناسب تبدیل یه یکی از پرفروش ترین راهبندهای موجود در بازار شده است.

موتور راهبند برقی بتا سری B-400 دارای توان مصرفی ۹۰ وات بوده که قادر است بوم ۶ متری را در ۶ ثانیه و تا حداکثر زاویه ۹۰ درجه باز و بسته نماید. مدار الکترونیکی این محصول با ولتاژ ۲۲۰ کار می کند که با کلاس حفاظتی IP44 قادر به تحمل برودت ۲۰- و حرارت ۵۰ درجه سانتیگراد می باشد. اختصارا لازم به توضیح است کلاس یا استاندارد حفاظتی یا IP به بیان ساده بیانگر میزان مقاومت و دوام محفظه الکترونیکی یک دستگاه در برابر شرایط محیطی من جمله نفوذ رطوبت و گرد و غبار است.

راهبند بازویی
این تیپ راهبند که در تصویر راهبند مدل جیوتو برند bft را مشاهده می کنید، شامل یک بدنه اصلی و بازو متصل به آن می باشد که بصورت اتوماتیک و موتورایز بازو را ۹۰ درجه باز و بسته می کنند. این تیپ راهبندها امنیتی نبوده و برای عرضهایی تا ۸ متر نیز مورد استفاده قرار می گیرند و فقط برای کنترل عبور و مرور مورد استفاده قرار می گیرند. راهبندهای بازویی نیز در بازار به چند تیپ اصلی تقسیم بندی می شوند، که در ادامه این راهبندها توضیح داده می شود.

نصب جک درب، خرید جک در

راهبند زنجیری
تیپ دیگر راهبندهای راهبندهای زنجیری می باشند که این راهبندها زنجیری را در مسیر تردد بصورت اتوماتیک بالا و پایین می برند، تیپهای موتوری مختلفی در این نوع راهبندها استفاده می شوند که در این راهبندها نیز موتوری ۲۴ ولت دی سی از مقبولیت بیشتری برخوردار بوده و حجم تردد انبوه را پشتیبانی می کنند. راهبندهای زنجیری شامل دو استوانه در دو طرفین مسیر می شوند که درهر کدام از این راهبندها موتور و گیربکسی قرار دارد که به کمک این مکانیزم زنجیر در راهبند زنجیری بالا و پایین می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات : ٠٩١٢٦٧٨٨٣٧٨