درب های اتوماتیک پارکینگ – جک های درب پارکینگ
جولای 19, 2021
کرکره برقی – فروش انواع کرکره برقی در تهران
جولای 21, 2021
نمایش همه

جک درب پارکینگ – قیمت جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ میلان ۴۰۰

جک درب پارکینگ میلان ۴۰۰ ساخت ایران است و ظاهری شبیه به جک درب پارکینگ پروتکو ایتالیا را دارد.موتور ۲۲۰ ولت این جک قدرت خوبی را به ان داده و توان کشش هر لنگه درب تا ۳۵۰ کیلوگرم را با طول هر لنگه ۲٫۵ متر را داراست .خلاص کن جک اتوماتیک پارکینگ متشابه پروتکو کلیدی بوده وامنیت بالاتری نصبت به خلاص کن های اچاری دارد.سر موتور این جک درب پارکینگ رو به بالا بوده وبرای همین مناسب برای محیط های گرمسیر میباشد, زیرا گریس ان وارد موتور نمیشود.مدار فرمان جک پارکینگ میلان رامانا و یا MS1 میباشد که هر دو از مدارهای خوب به شمار میروند.

جک درب پارکینگی

جک درب پارکینگ ریلی

در انتخاب جک درب پارکینگ ریلی علاوه برقیمت جک درب پارکینگ نیز باید به مواردی همچون عرض درب، اندازه بازشو مورد تقاضا، وزن درب، تعداد تردد در شبانه روز و موقعیت مکانی برای تعیین قرارگیری موتور در بالا یا پایین درب توجه نمود. برای جک درب پارکینگ ریلی چندین برند وارداتی و تولید داخل وجود دارند. از انواع وارداتی میتوان به BFT ,NICE ,LIFE ,TOUSEK ,FAAK ,… اشاره نمود. تولید داخل نیز شامل برند هایی چون BETA , BARZANTE ,ROGER ,… می باشند.

جک پارکینگ

موتور جک درب پارکینگ :

موتور جک درب پارکینگ به دو نوع هیدرولیک و الکترومکانیکال تقسیم می شود. در نوع هیدرولیک که برای دربهای با وزن و عرض بالا استفاده می شود. موتور بوسیله فشار روغن (همچون انواع موتورهای هیدرولیک دیگر) بازو را با قدرت بسیار بیشتری نسبت به موتور الکتریکی تنها به حرکت می اندازد.معمولا باز و بسته شدن این مدل درب کم صدا می باشد. از جمله معایبی که می توان بر شمرد فضایی به اندازه خود درب در سمت چپ یا راست درب نیاز می باشد.در نوع الکترومکانیکال که معمولا برای دربهای تا عرض هر لنگه ۴ متر و وزن هر لنگه ۴۰۰ کیلوگرم استفاده می شوند، موتور در دو نوع AC (220 ولت) و DC (24 ولت) موجود می باشد. تفاوت استفاده از ۲۲۰ ولت و ۲۴ ولت برای درب در قدرت مورد نیاز می باشند.

جک درب اتوماتیک پارکینگ محک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات :  09126788378