حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی را می توان یکی از امن ترین و زیبا ترین حفاظ روی دیوار ساختمان دانست و با ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی که به نرده شاخ گوزنی ، حفاظ سر گوزنی دور ساختمان ، حفاظ کله گوزنی ، حفاظ شاخ گاوی و حفاظ شاخه ای معروف است خیال مالکین و ساکنین از امنیت منزل و آپارتمان کاملا راحت کرد و آرامش خیال مهمان خانه شما عزیزان باشد.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی بر اساس هر متر با توجه به تراکم حفاظ شاخ گوزنی و ارتفاع آن می باشد که این مدل حفاظ شاخه گوزن ترکیبی از پیکان های تیز که علاوه بر حفظ امنیت، یک منظره ­ی زیبا نیز بوجود می آورند. سارقین و افراد غریبه با دیدن این حصارها در اطراف ساختمان، فکر عبور از آن ­را به خود نخواهند داد؛ چرا که مهاجمین و سارقین در هنگام عبور از این فنس ها به شدت آسیب خواهند دید و بنابراین اموال و افراد در فضای داخلی، در امنیت کامل خواهند بود.


لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی دیوار حیاط چه مزایایی نسبت به سایر نرده های روی دیوار دارد؟ نوک های تیز و برنده نرده شاخ گوزنی عبور افراد را کاملا غیر ممکن می سازد. تراکم و در هم تنیدگی شاخک ها علاوه بر جلوه نا منظم زیبا ایجاد امنیت بالایی را به وجود می آورند. به علت طول زیاد(طول 2 متری)بعد از نصب کاملا یکدست و در هم تنیده می شود. نرده شاخ گوزنی که به محافظ شاخ گوزنی نیز معروف است.


در ویدیو زیر چند نمونه حفاظ های شاخ گوزنی روی دیوار نصب شده را مشاهده نمایید.


یکی از بهترین نمونه های حفاظ دیوار است که در حفاظ دیوار حیاط ، نرده فلزی بالکن، و سایر مناطق دیگر کاربرد دارد. همانطور که گفته شده زیبایی خاصی به نمای خارجی ساختمان می بخشد. برای رنگ نرده حفاظ شاخ گوزنی همانطور که گفته شده از رنگهای الکترواستاتیک استفاده می شود. که دربرابر عوامل محیطی ماندگار باشد. جنس نرده شاخ گوزنی نیز از جنس فولاد می باشد. بهتر است تراکم نرده ها بالا باشد تا مانع عبور باشد. استفاده از آهن مرغوب باعث می شود که نرده خم نشود و همچنین امکان برش آن در ارتفاع بالا وجود نداشته باشد. بهتر است برای داشتن ایمنی بیشتر، هزینه های مرتبط با آن را هم متقبل شوید. استفاده از این حفاظ زیباتر و ایمن تر از نصب نرده ساده است .


حفاظ شاخ گوزنی ایمن صنعت
☑️ کیفیت حفاظ شاخ گوزنی سطح کیفیت بالای حفاظ شاخ گوزنی
💲 قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس نوع نرده حفاظ
⏰ زمان نصب نصب حفاظ شاخ گوزنی پس از ثبت سفارش کمتر از 5 روز است
⚙️ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 11 شب : 09127800603
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه‌گیری

09127800603


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی (deer wall spikes) یکی از خوش قیمت ترین حفاظ های موجود در بازار می باشد که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته می شود. این نوع حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین نرده هاست که بالاترین سطح ایمنی را برای دیوار فراهم می کند.
این نرده علاوه بر این که تعداد زیادی نقطه های تیز در دیوار شما ایجاد می کند و نسبت به روش های دیگر قیمت مناسبی دارد، از لحاظ زیبایی جلوه خوبی به ساختمان می دهد و از این رو انتخاب اکثر معماران برای ساختمان ها شده است.


نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال عموم بالایی در بین سایر حفاظ دیوار  برخوردار است . به همین دلیل در این بخش از مقاله سعی کردیم به طور کامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم . در ادامه نیز به طور کلی به طور کلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است . به نابه دلایل مختلف بسیاری از ساختمانها نیاز به حفاظ هستند  و در بازار می توان انواع مختلفی از حفاظ ها را مشاهده کرد که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد . در ابتدای سال 1385 این نوع نرده ها به عنوان یک ایده ی جالب برای حفاظت از ساختمانها در نظر گرفته شد و در همان سال های اولیه نیز توجه کافی را به سمت خود جلب کرد . امروزه می توان در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها حضور پررنگ آنها را مشاهده کرد .


خرید حفاظ شاخ گوزنی

تیز بودن میله های اهنی باعث ایجاد امنیت در حفاظ های شاخ گوزنی میشود. ارتفاع ،تراکم و رنگ حفاظ ها بسته به سلیقه ی مشتری قابل تغییر است. گروه صنعتی حفاظ طهرون ارائه دهنده ی بهترین حفاظ های شاخ گوزنی و بوته ای ست، که از بهترین متریال های روز دنیا برای ساخت این نوع حفاظ ها استفاده میکند. یکی از محاسن شرکت حفاظ آهن سازه ساخت و نصب حفاظ از فولاد با کربن بالا و میلگرد های 10 کششی است که قابلیت این را دارد که روی هر نوع دیواری نصب شود.


فروش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ دیوار بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب می شود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود . تولی و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمی باشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد . با ما همراه باشید تا در این مدت اطلاعات کافی را کسب کنید شاید با شناخت بیشتر شما نیز از آنها به عنوام محافظ مقاوم در منزل یا ویلای خود استفاده کنید .

 قیمت و کیفیت حفاظ شاخ گوزنی به چه پارامترهایی بستگی دارد ؟ همانطور که می دانید حفاظ شاخ گوزنی سازه هایی از میلگرد است که با جوشکاری ،رنگ کاری و طی پروسه ای طولانی و پیچیده به شکل انواع حفاظ ها در می آید..عوامل مهمی که در تعیین قیمت و کیفیت حفاظ نقش دارند نوع و جنس میلگرد ،نحوه رنگکاری و جوشکاری می باشد.درمیان فاکتورهای بالا مهمترین فاکتور میلگرد می باشد .علاوه بر تراکم های مختلف میلگرد ها که تاثیر مستقیم بر قیمت محصول دارد و هرچه تراکم میلگرد بالاتر باشد قیمت بالاتری دارد ،جنس و کیفیت تولید میلگرد نیز تاثیر مستقیم بر قیمت میلگرد دارد.همکاران تولید کننده باید دقت داشته باشند خرید میلگرد را حتما از تولید کنندگان معتبر خریداری کنند.کیفیت رنگکاری و جوشکاری هم در مقالات قبلی به صورت مفصل توضیح داده شده است.اما مسئله دیگری که می تواند تاثیر بسیار در قیمت تمام شده حفاظ داشته باشد نصب حفاظ می باشد. هزینه نصب حفاظ می تواند متغییر باشد برای مثال نصب حفاظ در بالای دیوار ها و سازه های بلند کار سخت تری است و به طبع هزینه نصب بالاتری دارد .شهر و منطقه نصب حفاظ نیز پارامتر دیگری است که می تواند در قیمت حفاظ موثر باشد .نصب حفاظ در مناطق دورتر به دلیل بعد مسافت ،هزینه انتقال حفاظ و رفت و آمد جهت نصب ،در قیمت تمام شده حفاظ موثر است.


تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب می شود ؟

4 روش متداول برای نصب حفاظ شاخ گوزنی:


اجرای حفاظ شاخ گوزنی

انواع بهترین مدل های حفاظ های دیوار شاخ گوزنی

  1. حفاظ سرنیزه ای: حفاظ سرنیزه ای، نوعی حفاظ کلاسیک است که از نمونه های قدیمی حفاظ ها به شمار می رود. حفاظ سرنیزه ای به خوبی راه را بر سارقان و افراد خطرناک می بندد. مزیت حفاظ سرنیزه ای این است که ارتفاع دیوارهای کوتاه را افزایش می دهد و امنیت ساختمان را بیشتر می کند. شاید فکر کنید که حفاظ سرنیزه ای دیگر قدیمی شده است و کاربرد زیادی ندارد؛ اما باید بدانید که این حفاظ ها هنوز هم برای حفاظ کشی دیوارهای ساختمانهای مختلف به کار می رود. بسیاری از مراکز تولید حفاظ و نرده، حفاظ سرنیزه ای را در طرح های مدرن تولید و به بازار عرضه می کنند. حفاظ سرنیزه ای به صورت یک طرفه، دو طرفه یا سه طرفه ساخته می شود. طول هر شاخه این حفاظ ها، حداقل 2 متر است. نوع سرنیزه این مدل حفاظ ها، پرسی است. نسبت به دیگر حفاظ ها، حفاظ سرنیزه ای امنیت پایین تری دارد.
  2. حفاظ آبشاری: حفاظ آبشاری از جمله حفاظ های کلاسیک است. حفاظ آبشاری، ظاهری زیبا دارد و حفاظی ایمن و پرکاربرد است. این مدل حفاظ، ظاهری شبیه به آبشار دارد. پله پله بودن حفاظ آبشاری موجب می شود که احتمال ورود افراد از بالای دیوار به صفر برسد. بسته به شرایط ساختمان، میزان امنیت، شرایط جغرافیایی مکان، می توان تعداد شاخه ها و تراکم شاخه های حفاظ آبشاری را تغییر داد.
  3. حفاظ بوته ای: حفاظ های بوته ای، امنیت بسیار بالایی را برای ساختمان فراهم می کنند. شکل ظاهری این حفاظ، شما را به یاد شکل در هم تنیده بوته های بیابان می اندازد. هرچه تراکم شاخه های این حفاظ بیشتر باشد، امنیت آن بیشتر است. فرم شاخه های حفاظ بوته ای به شکلی است که عبور از بالای آن تقریبا غیرممکن خواهد بود. ارتفاع شاخه های حفاظ بوته ای از 30 سانتی متر شروع می شود و تا 140 سانتی متر هم می رسد. حفاظ بوته ای به حفاظ خاری یا بوته خاری نیز شهرت دارد. این حفاظ به حفاظ شاخ گوزنی شباهت زیادی دارند.
  4. حفاظ شاخ گوزنی: حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ های دیواری است. اگر می خواهید هیچ دزد و سارقی وارد خانه شما نشود، روی دیوارهای خانه خود حفاظ شاخ گوزنی نصب کنید. نوک حفاظ شاخ گوزنی با منطق و الگوی خاصی ساخته شده است. شکل ظاهری این حفاظ، شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد. شاخ های گوزن، مهم ترین وسیله دفاعی این حیوان هستند. سرشاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار تیز است؛ به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است. جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی، رنگ پودری و کوره ای استفاده می شود.
  5. حفاظ لیلیوم: حفاظ لیلیوم، ظاهری جذاب تر و زیباتر از حفاظ شاخ گوزنی دارد. حفاظ لیلیوم حفاظی بسیار زیبا و خاص است. برای ساخت این حفاظ از شکل گل لیلیوم الهام گرفته شده است. حفاظ لیلیوم را می توان در ارتفاع های مختلف ساخت؛ در این حفاظ هرچه قدر که شاخه های حفاظ تراکم بیشتری داشته باشند، ایمنی حفاظ لیلیوم بیشتر می شود. حفاظ لیلیوم ترکیبی از زیبایی و کارایی بوده و مخصوص سخت پسندان است.
  6. حفاظ لاله ای: حفاظ لاله ای ترکیبی از حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی است. حفاظ لاله ای بسیار زیبا و چشم نواز است. حفاظ لاله ای، شاخه های خمیده و تیزی دارد. حفاظ لاله ای بسیار ایمن است و به هیچ سارقی اجازه ورود نمی دهد.

مقایسه حفاظ روی دیوار قدیمی و جدید : اگر که بخواهیم حفاظ های نسل جدید را با قدیم مقایسه کنیم حفاظ های قدیم یا کلاسیک یا سرنیزه ای ارتفاع خوبی داشتند ولی عرض نداشتند و به همین دلیل عبور از آنان به راحتی بود و حتی خیلی وقت ها به سارقان کمک می کرد. که به عنوان جای پا یا دستگیره ار آن ها استفاده کنند. حفاظ های نسل جدید با توجه به تیز بودنشاخک هایشان و عرض بیشترشان عبور را برای سارقان غیر ممکن ساخته و در ضمن قیمت این نوع محصول مقرون به صرفه تر از محصولات دیگر می باشد. در مصاحبه ای که گروه خبر گزاری ایران با معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا داشتند ایشان اعلام کردند: که شهروندان گرامی برای جلوگیری از سرقت منزل باید امنیت ساختمان های خود را بالا ببرند که نصب حفاظ روی دیوار یکی از موارد مهم بود که ایشان تاکید کردند.


حفاظ شاخ گوزنی دیوار

عوامل تاثیرگذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی


حفاظ شاخ گوزنی حیاط

کاربردهای حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی را می توان به عنوان حفاظی برای پنجره های مسکونی یا دفاتر اداری استفاده کرد. این حفاظ برای تمام دیوارها با عرضهای مختلف مناسب است. به همین دلیل، می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد. می توان در اطراف باغ های شخصی و ویلاها نیز حفاظ شاخ گوزنی نصب کرده و از مزایای این حفاظ بهره مند شد.

ما بر این اعتقاد هستیم که حفاظ شاخ گوزنی، بهترین حفاظ در حال حاضر است. چرا؟

• چون زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند.

• بسیار ایمن است و به افراد اجازه عبور نمی دهد.

• ارتفاع مناسبی دارد و برای دیوارهای کوتاه بسیار مناسب است.

• در تمام مکانها می توان از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد.

• حفاظ شاخ گوزنی به عنوان نرده هم کاربرد دارد.

• عرض بلند حفاظ شاخ گوزنی می تواند بیشتری میزان عرض دیوار را پوشش دهد.

• احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزنی بسیار پایین است، زیرا جایی برای قراردادن دست و پا ندارد.

• در شرایط آب و هوایی مختلف این حفاظ با دوام می ماند.

• کیفیت و دوام حفاظ های شاخ گوزنی بسیار بالا است و تا سالها می توانید از این مدل حفاظ استفاده کنید.

آیا در کرج یا کردان زندگی می کنید و در جستجوی تولیدکننده حفاظ شاخ گوزنی هستید؟ اما در شرق تهران یعنی دماوند، گیلاوند، کیلان، جابان، رودهن ما مشتریان زیادی برای حفاظ شاخ گوزنی داریم. همچنین کمی آنطرف تر در استان سرسبز مازندران نیز در شهرهایی همچون نوشهر، چالوس، آمل، کلاردشت، چمستان، نور، عباس آباد و رویان افتخار اعتماد مشتریان برای نرده شاخ گوزنی برای ویلا را داریم. و اما در رشت برای شهرهای انزلی، لاهیجان، لنگرود، آستارا، رودسر، ماسال، کیاشهر، سنگر، کلاچای، لشت نشا و خمام نیز پروژه های حفاظ شاخ گوزنی زیادی داریم. در هر جای ایران که باشید افتخار داریم که به ما اعتماد کردید و یقینا کیفیت و قیمت بدیهی ترین پاسخ ما به لطف و اعتماد شماست.


تراکم حفاظ شاخ گوزنی

رنگ تمامی حفاظ های شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) پوشش فام درجه یک می باشد. -جوش استفاده شده در تمامی حفاظ های شاخ گوزنی جوش CO2 به صورت دوطرفه می باشد. -سایز میلگرد مصرفی در همه مدل ها نمره 10 استاندارد می باشد. – کمترین عرض حفاظ های شاخ گوزنی 50 سانتی متر می باشد. -هزینه حمل و بارگیری و نصب به عهده مشتری می باشد.


نصاب حفاظ شاخ گوزنی

انتخاب ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی برچه اساسی می باشد؟ اصولا برای انتخاب ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی به این صورت عمل می شود که باید دقت کنید اگر کسی بر روی دیوار بایستد  نتواند از روی حفاظ عبور کند پهنا و تراکم حفاظ ها نیز در این مورد تاثیر گذار است .اصولا  حفاظ هایی که بر روی درب نصب می شوند کوتاه تر از حفاظ هایی است که بر روی دیوارها قرار می گیرند  .حفاظ های نصب شده برای روی درب معمولا 60 الی 70 سانتیمتر می باشد.درب منزل به دلیل نداشتن جای پا برای ایستادن و عبور از بالای حفاظ نیاز به حفاظ های بلندتری ندارد .اندازه مناسب برای حفاظ روی دیوار 90 تا 120 سانتیمتر است .استفاده از حفاظ های بالاتر از این اندازه در شرایط خاص و صلاح دید تیم نصاب انجام می شود .در انتخاب اندازه حفاظ حتما نظر نصاب حفاظ را لحاظ بفرمایید . نصاب به دلیل تجربه زیادی که در نصب حفاظ داشته است و مسائل تکنیکی و فنی که با آن اشناست از زوایای مختلف نحوه حفاظ کشی و امنیت محل را بررسی می کند.


حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ های آهنی منازل : یکی از انواع معمول حفاظ امنیتی حفاظ آهنی منازل می باشد .این نوع حفاظ ها بیشتر در مناطق  ویلایی نشین شمال کشور و در ساختمان های ویلایی لوکس استفاده می شود .این نوع حفاظ ها در کشورهای غربی بالاخص در کشورهای اروپایی کاربرد دارد و در این کشور ها با نام فنس های آهنی منازل شناخته می شود.ارتفاع این حفاظ ها حدود 80 الی 150 سانت می باشد .این حفاظ ها دور تا دور خانه های ویلایی و یاغ ها نصب می شوند .این حفاظ ها در انواع کلاسیک و طرح دار موجود می باشند.این حفاظ ها مصرف و استفاده عمومی ندارند ولی همانطور که گفته شد در ساختمان های لوکس مشتریان پرو پا قرصی دارند.


حفاظ شاخ گوزنی ویلا

 حفاظ شاخ گوزنی با توجه به مواد ساخت، تعداد نرده ها، ارتفاع، و اندازه متراژ دارای قیمت های متفاوتی است. هرچه تعداد نرده ها بیشتر باشد قیمت ساخت نیز بالاتر خواهد بود. ارتفاع نرده شاخ گوزنی از 30 سانتی‌متر تا 120 سانتی‌متر متغیر است. عرض نرده با توجه به ارتفاع نرده ، نباید از 50 سانتی متر کمتر باشد. با توجه به بحث قیمت، جوشکاری سنتی و جوشکاری جدید هزینه های بالایی دارند. به همین دلیل در حال حاضر از نرده های رنگ روغنی که قیمت مناسب تر و طول عمر بالاتری دارند استفاده می شود. با این تفاسیر قیمت نرده را به صورت متری حساب می کنند. در هنگام محاسبه باید به وزن هر متر حفاظ توجه کنید، چرا که افراد سودجو با کاهش تراکم تعداد نرده های حفاظ و همچنین استفاده از میلگرد شماره پایین تر می توانند شما را فریب دهند. توجه داشته باید که تعداد نرده های حفاظ باید بین 12 تا 15 عدد باشد.


حفاظ شاخ گوزنی باغ

برای بالا بردن امنیت خانه های ویلایی همیشه از حفاظ روی دیوار استفاده می شود. استفاده از حفاظ های آهنی قدیمی و یا سیم خاردار برای دیوار ویلا اصلا مناسب نیست. حفاظ دیوار حیاط علاوه بر استحکام باید دارای شکل ظاهری مناسبی هم باشد. برای اینکه ساکنین حس محبوس بودن نداشته باشند، انواع حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای با تنوع بالا تولید شده است. این سازه های محکم بخشی از دکوراسیون حیاط هم به حساب می آیند و لطمه ای به زیبایی ساختمان و محوطه وارد نمی کنند. لیست قیمت نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی یکی از  شاخص ترین انواع حفاظ دیوار است. این گونه از نرده حفاظ با استفاده از کمترین طراحی و به شکل ساده ساخته شده است. و هنوز هم به دلیل پایین بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی طرفداران بسیاری دارد . حفاظ شاخ گوزنی در 3ردیف اصلی و 3ردیف فرعی ساخته و تولید میشود . معمولا در تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ و جوش ابتدائی استفاده میشود و وزن آن نیز به خاطر رقابتی بودن پایین است که بر کیفیت نرده تاثیر میگذارد .


هزینه حفاظ شاخ گوزنی

سارقین همیشه در کمین هستند و به منظور افزایش امنیت و آسایش ضروری است از حفاظ روی دیوار استفاده کنید، نرده کشی روی دیوار به سارقین امکان ورود به ساختمان، حیاط، ویلا، بالکن، منزل و… را نمی دهد. با توجه به نیاز سنجی افراد، قدیمی بودن مدل های موجود در بازار، امنیت پایین مدل های قدیمی، نداشتن زیبایی ظاهری و همچنین حرفه ای شدن سارقان، نیاز بر این بود که نسل جدیدتری از حفاظ ها ساخته شود. در راستای همین امر، گروه صنعتی آهن سازه اقدام به تولید انواع حفاظ روی دیوار نسل جدید مانند حفاظ شاخ گوزنی ، بوته ای، آبشاری، لیلیوم، نیزار و کلاسیک نموده است که امکان دسترسی سارقان به حریم شخصی را به شدت کاهش می دهد. حفاظ روی دیوار دارای انواع مختلفی است که با توجه به نوع کاربری و ضخامت دیواری که حفاظ بر روی آن قرار می گیرد، تعیین می گردد.


محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی

از مزایای حفاظ شاخ گوزنی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

می‌توان گفت حفاظ لیلیوم جزو زیباترین حفاظ‌های تولید شده تاکنون است. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می‌شود، یکی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مرکز بوده که امکان تولید در ارتفاع‌های دلخواه را فراهم می‌سازد زیبایی و دکوراسیون مد نظر مهندسین و معماران استانداری را تامین کند. امکان تولید در ارتفاع‌های دلخواه را فراهم می‌سازد. 

دیوارهای بلند را می توان با استفاده از حفاظ بوته ای، غیرقابل نفوذ و ایمن کرد. حفاظ بوته ای (نرده حفاظ شاخ گوزنی بوته ای)، نوعی حفاظ است که ساختار محکمی دارد و اتصالات آن به راحتی از هم و از دیوار جدا نمی شوند. حفاظ بوته ای ضد زنگ و ضد ضربه است و نصب آن خیلی سریع و راحت انجام می شود. حفاظ بوته ای کیفیت بسیار بالایی دارد و یک سپر امنیتی واقعی است که راه را برای ورود بدون اجازه می بندد. حفاظ بوته ای در اندازه های مختلف ساخته می شود و در برابر پوسیدگی و ضربه بسیار مقاوم است. از حفاظ بوته ای می توان به عنوان حفاظ و نرده دیوار در منازل مسکونی، اداره ها، کارخانه ها، مدارس، بیمارستانها، باغ و مراکز نظامی استفاده کرد.


فروشنده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بوته‌ای را می‌توان نسل اولیه نرده حفاظ‌های مدرن دانست که از نظر ظاهری با شاخه‌های بسیار تیز با منطق خاصی در هم تنیده است که در ساخت آن محدودیت ارتفاع وجود ندارد و حتی تراکم بیشتر آن در افزایش امنیت بیشتر, نقش بسزایی دارد. حفاظ بوته خار نه تنها به لحاظ ظاهری بلکه از نظر استحکام نیز شبیه به شاخ‌های قوی گوزن است. حفاظ بوته‌ای از تعداد زیادی شاخه‌های میلگرد ساخته می‌شود. برای اتصال میلگردهای حفاظ نرده بوته خار، از دو نوع جوش الکترود و جوش CO2 استفاده می‌شود که این مورد در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.


بازار خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ نیزار یکی از انواع نرده آهنی روی دیوار و نسل جدید نرده روی دیوار است. این نوع نرده حفاظ علاوه بر ظاهر زیبا حفاظ جان و مال ساکنین ساختمان نیز است. نرده‌های سنتی و کلاسیک بعلت اینکه شکل واحدی داشته و زیبایی خاصی نداشتند از نظر امنیتی نیز دارای ضعف‌هایی بودند لذا تولید کنندگان نرده شروع به تولید مدل‌های جدید حفاظ روی دیوار کردند که نرده نیزار از جمله آنهاست.

‎نرده حفاظ ساده سر نیزه‌ای از جمله مدل حفاظ‌‌های بسیار کاربردی محسوب می‌شود که دارای یک نیزه ایستاده است و در مدل‌های یک و دو نیزه آبشار یا سرخم تولید شده است تا تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود این محصول را تهیه و مورد استفاده قرار دهند. این مدل از حفاظ نسبت به سایر مدل حفاظ‌‌های موجود بیشتر شناخته شده است، زیرا از طراحی ساده‌ای برخوردار است.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار به ترتیب ارزان بودن عبارتند از: حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ نیزار، حفاظ بوته‌ای، حفاظ سرنیزه‌ای ساده، حفاظ شاخ گوزنی آبشار، حفاظ لیلیوم، حفاظت و تأمین ایمنی محیط زندگی و خانه یکی از مواردی است که اکثر افراد در زندگی خود به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهند و علاوه بر توجه کردن به این قضیه مقداری از درآمد خود را صرف تأمین امنیت و آرامش مکان کار و زندگی خود می‌کنند.

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده‌های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال مختلف خم کاری و ساخته شده است. سر این حفاظ‌ها شاخ گوزنی بسیار تیز است که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده می‌شوند که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ‌های گوناگون توسط درخواست کنندگان ساخته می‌شود . حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان‌ها می‌دهد جنبه‌ی امنیت دارد و به دلیل تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد .


نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بوته‌ای

نوعی نرده حفاظ دزدگیر روی دیوار است که ازکنارهم قرارگرفتن میلگردهایی باسایز 10 میلی متر تشکیل شده است و ایده ساخت آن برگرفته از بوته‌های خار دار است که بصورت نامنظم بطور ذاتی محافظت را انجام می‌دهند. در حفاظ بوته خاری یاحفاظ بوته‌ای نیز با قرارگیری میلگردهایی باابعاد مختلف، نقش محافظی در برابر ورود سارقین و حیوانات به داخل منزل را دارند و در صورت تلاش فرد برای عبور، سبب رسیدن آسیب به آن فرد می‌شود.

فرق بین حفاظ بوته‌ای و حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه‌های مرتب الگوی تکرار شونده است درحالی که حفاظ بوته‌ای از الگوی ثابتی پیروی نمی‌کند و دقیقا مانند بوته‌های خار، حالتی تو در تو دارند.

از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی می توان به داشتن شاخه هایی تیز بسیار زیاد و در هم تنیده و قابلیت افزایش شاخه های تیز و تولید در ارتفاع های گوناگون و داشتن عرض مناسب برای پوشش سطح دیوار و غیرممکن ساختن عبور از ان اشاره داشت. اغلب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار و حصار محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها و… مورد استفاده قرار می گیرد. برای نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، آبشاری، نیزاری، حفاظ لیلیوم ، بوته خاری و …) باید با در نظر گرفتن بستر کار و نوع حفاظ مصرفی روش نصب صحیح را انتخاب نمود تا در انتها شاهد استحکام و دوام و زیبایی کار باشیم. روش های متعددی برای نصب حفاظ شاخ گوزنی وجود ذارد که به برخی از رایجترین این روشها در ادامه می پردازیم؛ اما قبل از ان باید انواع حفاظ و انواع بستر کار را بشناسیم.


نرده شاخ گوزنی

همه ما دوست داریم که از هر لحاظ، آرامش و امنیت را در محیط کار و زندگی خود برقرار کنیم. یکی از راه های عالی برای حفظ امنیت یک ساختمان و جلوگیری از ورود افراد ناآشنا و سارقان، نصب انواع حفاظ است. یکی از مکانهای احتمالی برای ورود غریبه ها به ساختمان، دیوارهای ساختمان است و باید با نصب حفاظ دیوار، امنیت را در این قسمت از ساختمان برقرار کرد. نصب کردن حفاظ روی دیوار (Wall protection) مانند حفاظ شاخ گوزنی مزیتهای زیادی دارد که مهم ترینش، برقراری امنیت بیشتر در ساختمان است. علاوه بر موضوع امنیت، استفاده از نرده حفاظ باعث افزایش زیبایی ساختمان نیز می شود.

حفاظ شاخ گوزنی (بوته ای، لاله ای، آبشاری، لیلیوم، نیزاری، بوته خاری و …) از نظر نصب حفاظ روی دیوار به دو دسته کلی تقسیم می شوند.حفاظ هایی با شاسی پروفیل

حفاظ ها که بر روی شاسی پروفیل ساخته می شوند دوام و مقاومت بالایی دارند. پروفیل مورد استفاده متداول در قسمت شاسی حفاظ ها 20*40 بوده و به سفارش مشتری برای بالاتر بردن استحکام از پروفیل های 40*60 و یا پروفیل 40*80 نیز می توان استفاده کرد. برای تولید حفاظ هایی با ارتفاع های بالای 100 سانتی متر استفاده از شاسی 40 *80 و یا 40 *60 مناسب تر می باشد زیرا در هنگام نصب میزان استحکام حفاظ بر روی دیوار بیشتر شده و از صدمات ناشی از تکان های حفاظ بر روی دیوار کاسته می شودو امکان اسیب به دیوار به حداقل ممگن می رسد.

حفاظ با شاسی میلگرد

حفاظ هایی که برای شاسی انها از دو عدد میلگرد نمره 10 به صورت طولی استفاده می شود مقاومت کمتری نسبت به حفاظ هایی که روی شاسی پروفیل کار می شوند دارند. در جنبه های دیگر استفاده از میلگرد طولی به عنوان شاسی می توان به قیمت ارزان تر این مدل حفاظ را نسبت به سایر حفاظ های دیگر در نظر داشت :قیمت نرده سر دیوار

قبل از تشریح روش های نصب بر روی هر کدام از بستر های فوق لازم به ذکر است نکاتی در مورد دیوارهای محوطه خانه مسکونی- ویلا – باغ و … ذکر کنیم. در قسمت های مختلف سرزمین ما ایران هر ساله پروژه های بسیاری در دست احداث می باشد و اکثر غریب به اتفاق این پروژه ها دارای محوطه و دیوار در حیاط هستند؛ اما متاسفانه به دلیل توجه نکردن اکثر معماران به دیتیل دیوارهای محوطه و باغ و اصولی کار نکردن درپوش های فلزی دیوارها و یا حتی درپوش های سنگی شاهد ضعف در دیوار های ذور باغ و یا محوطه بوده ایم. می توانیم با طراحی اصولی درپوش ها فلزی و سنگی دیوار نمای زیبایی از ساخنمان داشته باشیم و هم صدمه های ناشی از هنگام نصب حفاظ و دیگر فعالیت هایی که بر روی محوطه دیوار انجام می شود را بکاهیم. در محوطه و بر روی دیوارها می توانیم از پلیت هایی در فواصل 1 متر از یکدیگر و در تراز درپوش دیوارها کارگزاری کنیم تا در هنگام نصب سایه بان- حفاظ و یا چراغ و…به دیوار صدمه نرسانیم.


نرده حیاط

حفاظ سرنیزه ای، از قدیمی ترین انواع حفاظ روی دیوار است که هنوز هم روی دیوار بسیاری از ساختمانها مشاهده می شود. نرده سرنیزه ای، شبیه به سرنیزه است که در ارتفاع 100 سانتی متر، 120 سانتی متر و 150 سانتی متر ساخته می شود. حفاظ سرنیزه ای بسیار مستحکم و پرکاربرد است. حفاظ سرنیزه ای برای دیوارهای پهن بسیار مناسب است و می تواند این مدل دیوارها را به خوبی پوشش دهد.

نرده روی دیوار، با ایجاد سپری ایمن باعث حذف نگاه سارقان از خانه، ویلا، باغ و… شده و محلی ایمن را برای سکونت و قرار دادن وسایل ایجاد می کند، توجه داشته باشید کاربری آن در فضای باز می باشد، به طور مثال حفاظ دیوار حیاط باید به قدری بلند باشد که کسی نتواند از آن عبور کند، حال این سوال پیش می آید که ارتفاع مناسب برای حفاظ روی دیوار چقدر است؟ چه تراکمی از حفاظ را انتخاب کنم؟ میزان وزن آن چقدر باشد؟ جنس فولادی بهتر است یا آهنی؟ مشاوران و کارشناسان حفاظ با حضور در محل می توانند شما را راهنمایی کنند.


حفاظ روی دیوار

یکی از بهترین انواع حفاظ دیوار حیاط ، نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزن است. شکل ظاهری این حفاظ موجب شده تا به این نام شناخته شود. در هم تنیدگی نرده های حفاظ و شکل ظاهری آن شباهت زیادی به شاخ های گوزن دارد. این سازه قابل نصب روی دیوار، بالکن و حتی پشت پنجره است. از لحاظ امنیتی حفاظ شاخ گوزنی از حفاظ های نیزه ای بسیار بهتر است. در گذشته اغلب خانه ها با این نرده های سرنیزه ای حفاظت میشد ولی به دلیل ضعف هایی که در سازه وجود داشت، تولید کنندگان نرده های شاخ گوزنی را طراحی کرده اند. نوک تیز و برنده میل گردهای حفاظ امکان عبور ازبالای آن رانیز منتفی کرده است. این حفاظ بسیار خطرناک است و برای نرده های راه پله اصلا مناسب نیست. 

یکی از مدلهای حفاظ روی دیوار، حفاظ آبشاری است. حفاظ آبشاری، سرنیزه های تیزی دارد که مانند آبشار به پایین خم شده اند و از عبور سارقان جلوگیری می کنند. اگر قیمت حفاظ روی دیوار برای شما مهم است، باید بدانید که حفاظ آبشاری از ارزان ترین مدلهای حفاظ دیوار است. از حفاظ آبشاری می توان در ساختمانهای مسکونی و اداری استفاده کرد.

مزایای استفاده از حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار دارای انواع گوناگونی بوده و استفاده از هر کدام دارای مزایایی است که در ادامه به بیان آن ها می پردازیم:


حفاظ ویلایی

حفاظ دیوار حیاط

 خانه های ویلایی با دیوارهای کوتاه تر، سوژه خوبی برای سارقین هستند! با نصب حفاظ روی دیوار حیاط می توان ارتفاع دیوار را افزایش داد. دیوار حیاط هم مثل پنجره های ساختمان باید با نرده های حفاظ پوشش داده شود. حفاظ دیوار باید یک سازه فلزی غیر قابل نفوذ است. تراکم نرده های حفاظ اجازه عبور از بین نرده ها را نمی دهد. از طرفی ارتفاع حفاظ می تواند مشکل کوتاه بودن دیوار حیاط را حل کند. حفاظ دیوار حیاط بهترین محافظ در ورودی ساختمان است و مانع ورود سارقین به محوطه داخلی و ساختمان می شود. برخی از پیمانکاران پس از ساخت و ساز، استفاده از حفاظ را بی اهمیت دانسته و در این اندیشه هستند که هزینه های گزافی را بر آنان متحمل کنند، اما توجه داشته باشید که استفاده از حفاظ باعث افزایش ایمنی ساکنین شده و همچنین در مقایسه با کل هزینه هایی که برای بنا انجام می گیرد، هزینه ی بسیار ناچیزی است.Call Now Buttonسفارش محصولات : 09127800603