قیمت راهبند ( راه بند )

راهبند وسیله ای برای کنترل ورود و خروج ماشین در ورودی درب های آهنی است که در این راستا ایمن صنعت مرکز فروش راهبند برقی برند های ایرانی و خارجی به همراه نصب در تمام نقاط کشور می باشد. راهبند Barrier که بعنوان مانع تردد ایست خودرو در ورودی درب پارکینگ بصورت ریموت دار بوم بازو بالا و پایین می گردد.

راهبند برقی یا راه بند بازویی عبور ماشین با نام های بولارد، راه بند اتوماتیک، راهبند ریموتی، سیستم کنترل تردد و راهبند خورویی با بوم ساده در اندازه ۳، ۵، ۶ و ۸ متری در گروه ایمن صنعت با قیمت های مناسب قابل انجام می باشد . نصب انواع راهبند اتوماتیک در تهران و کرج و ارسال به تمام نقاط کشور امکان پذیر است .

 

 

فروش راهبند پارکینگی

به طور کلی سیستم مدیریت و نگهداری ایمنی پارکینگ در تمامی فضا ها بسیار مهم می باشد و به منظور دسترسی یافتن به مدیریت و امنیت بالا عمدتاً استفاده از سیستم‌ های امنیتی و همچنین حفاظتی پارکینگ را در راستای کار خویش قرار می دهند . از جمله آن می ‌توان به راهبند و غیره اشاره نمود .
در واقع راهبند به عنوان یک سد در خروجی و ورودی پارکینگ واقع می شود و موجب می گردد تا برای تردد ها یک محدودیتی ایجاد کند ؛ بنابراین انجام این کار سبب می شود تا هر شخصی قادر نباشد از پارکینگ ‌ها استفاده نماید و تنها آن دسته از افرادی می ‌توانند وارد شوند که مجاز به ورود باشند .
در فضا ها و محیط های متفاوتی می توان از راه بند ها استفاده کرد ؛ به عنوان مثال می توان در هتل ها ، بزرگراه ها ، پارکینگ های عمومی ، فروشگاه ها ، پارکینگ های اختصاصی و غیره از راه بند به عنوان سد عوارضی استفاده کرد .
بهتر است بدانید معمولاً از راهبند جهت استفاده در مکان های سر پوشیده نیز مطرح شده و هم اکنون در حال اجرا می باشد . به کارگیری راهبند های نو اتومات در حال حاضر مقرون به صرفه تر در مقایسه با حفاظ ها و دروازه های سنتی است .

 

نصب حفاظ گارد راه بند

هنگامی که خودرو ها به سمت راهبند نزدیک می ‌شوند به طور معمول به شکل افقی ورودی را در بر می گیرد و آنگاه که نگهبان متوجه شود شخص اجازه ورود به محوطه را دارد یک دکمه دستی وجود دارد که آن را فشار می دهد و در واقع بوم به شکل عمودی بالا می ‌رود ، در اینجا خودرو قادر خواهد بود تا وارد شود .
دقت داشته باشید که همه راهبند ها سنسور های تشخیص مانع دارند تا اگر خودرو به صورت کامل از قسمت زیر بازویی خارج نشده باشد به سمت پایین نیاید و یا هنگامی که اتومبیل و فردی در قسمت زیرین بازویی گیر افتاده باشند در حقیقت به آن ها صدمه ای وارد نمی کند .
هنگامی که شما قصد دارید از راه بند برقی و یا هرگونه سیستم حفاظتی دیگر برای اماکن موجود استفاده نمایید ، این فرضیه را در ذهن خویش تداعی می کنید که تا حد زیادی توانسته اید به آسایش و رفاه خود اهمیت قائل شوید ، بنابراین هر شخصی قادر نیست تا به فضا و محیط مورد نظر شما ورود پیدا کند ؛ در نتیجه ایجاد یک راهبند یا هر ابزار حفاظتی دیگری که برای ملک خود استفاده می کنید در حقیقت موجب افزایش ارزش ملکی فضای مورد نظر می گردد . افزون بر ایجاد و افزایش امنیت در ملک شما از دیگر مزایای مربوط به راهبند می توان کنترل ترافیک در محدوده را بیان کرد . وقتی که خودرو ها می‌ خواهند به یک محیطی وارد شوند پیش از همه بایستی کاملاً منظم در کنار یکدیگر قرار بگیرند که همین مسئله موجب می‌شود تا ترافیک به حد زیادی کاهش پیدا کند و پس از آن راهبند خیلی زود باز می شود .
در حال حاضر مدار راه بند ها طوری طراحی شده است که از طریق آن می توانید ، آنان را مجهز به نواع کنترل تردد هوشمند درب پارکینگ سازید ، به عنوان مثال سیستم های تک خوان پلاک ها و غیره از این نوع هستند .
به کارگیری این نوع از سیستم ها در اماکن شلوغ همچون برخی از مجتمع ها به منظور ایجاد ایمنی بیشتر و همچنین مدیریت هرچه بهتر پارکینگ بسیار حائز اهمیت می باشد ، تا جایی که می توانید از طریق راهبند که به سیستم RFID مجهز شده است به ثبت تردد ها بپردازید تا در برخی از مواقع بتوانید خیلی راحت رفت و آمد ها را زیر نظر قرار داده و آن ها را چک نمایید .
به طور کلی یک راهبند کنترلی از یک بوم افقی با جنس آلومینیوم محکم برخوردار است که عمدتاً به عنوان یک سد یا مانع برای آن دسته از خودرو هایی که اجازه ورود ندارند عمل می کند . در حقیقت این بوم به یک پایه ثابت اتصال یافته که در آن پایه موتور اصلی ac و گیربکس و پیستون های قفل کننده موجود می باشد .
موتور ac به منظور بلند نمودن بوم کارایی دارند که دارای قدرت زیادی است و معمولاً بوم را به سمت عمودی بلند می کند . گیر بکس درون موتور از مقاومت زیادی در برابر گرما و فشار برخوردار است ؛ در نتیجه شما می توانید در هر منطقه با هر نوع اقلیمی از آن استفاده کنید .
انواع متنوعی برای بازویی موجود است که شما با توجه به نیاز خویش قادر خواهید بود تا هر یک را که می خواهید برگزینید ، مثلاً از جمله آن می توان بازوی تاشو ، بازوی مستقیم و غیره را عنوان کرد .

 

راهبند

 

جدول انواع مدل راه بند برقی پارکینگ

راهبند ها می توانند دارای بوم تا ۶ متر باشند و قابلیت نصب چشمی و فلاشر را هم دارند، راهبند هایی پر سرعت با سرعت باز و بسته شدن بسیار کوتاه در حد ۳ ثانیه جهت سهولت در ورود و خروج . LED های هوشمند به روی بدنه این راهبند امکان دیده شدن آن در شب را فراهم می آورد .

برخی از مارک های راهبند بر روی بوم یا حتی بر روی بازویی در قسمت پشت یا بر روی نوار های ال ای دی موجود است که در حقیقت در شب به عنوان یک راهنما برای شما عمل می کند و در حقیقت به رانندگان این قابلیت را خواهد داد تا سد یا مانع مقابل خود را تشخیص دهند .
یکی از مزیت های مهمی که راهبند دارد در حقیقت این است که می توان به آن اعتماد کرد بدین منظور که شما قادر خواهید بود با خیالی آسوده اماکن شلوغ و یا پارکینگ ها را مورد کنترل و مدیریت خویش قرار دهید و تا حد زیادی از برخی اتفاقات و مشکلاتی همچون تجاوز به حریم خصوصی و سرقت پیشگیری نمود ؛ چرا که از طریق آن تنها اشخاصی می توانند به محدوده شما ورود پیدا کنند که این عمل امنیت و آرامش را مهیا سازد بهتر است بدانید راهبند ها در برابر ساییدگی و ضربات بسیار مقاوم و با استحکام هستند .
در حال حاضر شرکت ‌های تولید کننده راهبند به تولید انواع متنوعی از آن پرداخته اند . شما می توانید به منظور دستیابی به این نوع از راهبند ها به شرکت های خرید راهبند برقی بروید تا بتوانید از آن ها اجناسی با کیفیت و همچنین با هزینه مناسب خریداری کنید .

انواع راهبند اتوماتیک پارکینگ کاربرد راه بند ورود و خروج وسیله نقلیه مدل راهبند
راهبند لایف LIFE  سرعت عملکرد نسبتا بالا میزان تردد بالا گارانتی ۱۸ ماهه راهبند لایف LIFE
راهبند بام بین Bam Bin  مطابق با نیاز مشتریان دارای دوام و کیفیت بالا گارنتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله
راهبند بارزانته Barzante نامحدود بودن امکان تردد آن، رفت و آمد را ساده تر راهبند بام بین Bam Bin
راهبند نایس Nice  طراحی زیبا به همراه سطح امنیت بالا رعایت تمام استاندارد های جهانی به همراه بوم مقاوم و با دوام گارانتی ۱٫۵ ساله راهبند نایس Nice
راهبند فک Faac  تولید راهبند های هیدرولیکی با امکان تردد نامحدود دارای موتور هایی با دوام بالا گارانتی ۴ ساله راهبند فک Faac
راهبند بنینکا Beninca  موجود در انواع اهرمی و پارکبند امکان کارکرد در شرایط سخت آب و هوایی گارانتی ۴ ساله راهبند بنینکا Beninca
راهبند فادینی Fadini  امنیت، کیفیت و سطح دوام بالای محصولات دارای دو مکانیزم عملکرد الکترومکانیکی، الکتروهیدرولیکی گارانتی ۴ ساله راهبند فادینی Fadini
راهبند ارکا Erreka  دارای قیمت مناسب نسبت به نمونه های خارجی مناسب اماکن پر تردد گارانتی یک ساله راهبند ارکا Erreka
راهبند جنیوس Genius تولید در دو نوع الکترومکانیکی و الکترو هیدرولیکی قابلیت باز شدن نسبتا سریع با امکان تردد بالا گارانتی ۴ ساله راهبند جنیوس Genius
راهبند وی تو V2 برای ورودی هایی با اندازه های مختلف ، مناسب برای استفاده های مسکونی، صنعتی و… با قابلیت های مناسب و انعطاف بالا برای تطبیق با شرایط گوناگون سخت بدنه بسیار مقاوم با طول عمر بالا راهبند وی تو V2
راهبند گلدن گیت ظرفیت تردد: ۱۰۰ بار در ساعت راهبند گلدن گیت
راهبند بی اف تی BFT دارای دو نوع ستونی و اهرمی اتصال به سیستم کنترل تردد خودرویی گارانتی دو ساله محصولات راهبند بی اف تی BFT
راهبند زومر Sommer دارای قابلیت اتصال به سیستم کنترل تردد خودرویی بدنه آلومینیومی مقاوم با رعایت استاندارد های جهانی گارانتی دو ساله راهبند زومر Sommer
راهبند اوژن ojan گیربکس اختصاصی و کارکرد بدون صدا مدار فرمان میکرو کنترلی و پیشرفته گارانتی دو ساله(تعویض موتور، برد، گیربکس) تردد نامحدود با موتور asautomatic بلژیک راهبند اوژن ojan
راهبند کانه گیتس kone gates همگام با تکنولوژی روز دنیا دارای تنوع جهت رفع نیاز کاربران گارانتی دو ساله راهبند کانه گیتس kone gates
راهبند سیماران قیمت مناسب نسبت به نمونه های خارجی مکانیزم عملکرد الکترومکانیک ۳۰ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش راهبند سیماران
راهبند بتا Beta دارای بوم تاشو و تلسکوپی قابلیت تردد بالا گارانتی یک ساله راهبند بتا Beta

 

کنترل حرکت در راهبند پارکینگی بصورت سیستم محرک نیز از طریق یک مدار فرمان الکتریکی انجام می شود. همچنین به منظور کاهش نیروی اعمال شده به موتور در هنگام حرکت میله و افزایش سرعت حرکت، از یک فنر برای متعادل کردن وزن میله استفاده می شود. راه بند پارکینگ وسیله ای است پر فروش در بازار که برای ورود و خروج ، وسیله نقلیه را کنترل می کند و نصب راه بند برای مکان هایی که تردد زیادی دارند بسیار مناسب است . ایمن صنعت با داشتن سال ها تجربه در خصوص راه اندازی و نصب انواع راهبند با نازلترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد که در صورت لزوم می توانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید . کاری که راهبند بر عهده دارد را معمولا نمی توان از جک پارکینگی انتظار داشت چرا که در صورت استفاده از جک درب اتوماتیک تردد به کندی انجام می پذیرد و در صورت تردد بالا عمر جک پارکینگ بسیار پایین می آید.

نصب راهبند ریموت دار اتوماتیک | قیمت راهبند درب اتوماتیک پارکینگی | راه بند برقی ریموت | نصب راه بند برقی | سیستم راهبند اتوماتیک

راهبند نقش مهمی در حفظ جان عابرین پیاده نیز دارند زمانی که ترمز اتومبیل بریده شود که این یک اتفاق تصادفی است و یا از روی عمد کسی بخواهد با سرعت وارد محدوده حفاظتی که پر از تردد عابرین پیاده است، بشود، راه بند مانند سد از ورود آن اتومبیل جلوگیری می کند. بسته به  محلی که قرار است از آن محافظت شود باید راهبند مورد نیاز خود را تهیه کنید به طور مثال اگر یک مجتمع مسکونی عادی هستید می‌توانید از راهبندهای ساده مانند راهبند اتومات و بوم دار استفاده کنید، این گونه راهبند ها متشکل از یک پایه فلزی و بوم با عرض های متنوع می باشند که در حالت بسته به صورت افقی جلوی راه را می‌گیرند و به حالت عمودی باز می شوند واکثرا جنس بوم ها از آلومینیوم می باشد.

قیمت راهبند بر اساس نوع عملکرد و میزان کارکرد تعریف می گردد. قیمت انواع هیدرولیکی نسبت به مدل های الکترومکانیک بیشتر است. همچنین تعداد تردد نا محدود نیز می تواند در قیمت راهبند پارکینگ تغییر ایجاد نماید. البته برند و کشور سازنده نیز در قیمت گذاری تاثیر گذار است. به طور مثال برند های ایتالیایی یا آلمانی تولیداتی با قیمت بالا عرضه می کنند. از معروفترین برند های تولید کننده آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: راهبند بتا ، راهبند سیماران ، راهبند بی اف تی ، راه بند فک ، راهبند نایس ، زاه بند فادینی و..

راهبند راه بند قیمت راهبند راهبند پارکینگ راه بند برقی راهبند پارکینگی راه بند پارکینگ راهبند اتوماتیک قیمت راه بند راهبند مانع عبور ماشین راهبند بازویی ودرو راهبند برقی قیمت راهبند پارکینگ خرید راهبند راهبند درب پارکینگ قیمت بوم راهبند راه بند پارکینگ شخصی قیمت راه بند برقی راهبند اتوماتیک پارکینگ راهبند بتا b400 فروش راهبند راهبند الکترونیکی راهبند فادینی قیمت راهبند برقی انواع راه بند بوم راهبند راهبند هیدرولیک خرید راه بند قیمت راهبند سیماران قیمت راهبند پارکینگ راه بند اتوماتیک نصب راه بند راه بند تردد راه بند برقی راه بند زمینی قیمت راه بند راه بند پارکینگ راه بند پارکینگ خودرو قیمت راه بند برقی انواع راه بند قیمت راه بند تردد خودرو خرید راه بند راه بند هیدرولیکی راه بند اتوماتیک

راهبند

 

نصب راهبند برقی

برای نصب راه بند باید دو نکته کلی را مد نظر قرار داد. اول آنکه محل نصب دارای شرایط مطلوب باشد و نکته دوم آن که روش آن به درستی انجام شود. به طور مثال برای محل نصب راهبند باید نکات زیر به طور کامل رعایت شود:

 • در نظر گرفتن محل تردد عابر پیاده (محل نصب باید طوری باشد که عابر از پشت راهبند تردد کند نه از سمت نوک تیرک که احتمال برخورد تیرک با عابر به حداقل برسد.)
 • محل نصب باید تا حد امکان به اتاق نگهبانی نزدیک باشد
 • در صورت عبور کابل های هوایی و یا شاخه درخت از فضای بالای دستگاه یا تیرک باید محل نصب تغییر کند و یا موانع برطرف شوند، تا تیرک هنگام عمود شدن با آنها برخورد نکند.
 • محل نصب نباید در محل عبور آب یا باغچه باشد.

بطور کلی راه بند به تجهیزاتی گفته میشود که مانند حصار یا حفاظ مانع طبیعی از ورود و خروج کلیه ماشین آلات ممانعت بعمل آورده و تردد آنها را منوط به اجازه نگهبان ، ریموت راهبند و یا تجهیزات الصاقی بر روی راهبند کرده و با ساماندهی ، کلیه رفت و آمدها کنترل مینماید  . راه بند اتوماتیک امروزه در سطح شهر و در ورودی پارکینگ مراکز خرید، سازمان های دولتی، شرکت ها و پارکینگ های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. راهبند میله ای دارای یک میله متحرک و سبک وزن می باشد که به کمک یک سیستم محرک هیدرولیک یا الکترومکانیک حرکت می کند.

 

راه بند

 

راهبند چیست ؟

راهبند وسیله ای است که با به کار بردن آن می توان ورود و خروج وسیله نقلیه را کنترل کرد. راهبند اتوماتیک که بیشترین کاربرد را برای پارکینگ های عمومی پرتردد دارد می تواند به دستگاه های کنترل تردد نیز متصل گردد. البته راهبند از لحاظ کارکرد به چند گونه تقسیم بندی می شود که می توان مدل بوم دار را پر کاربردترین آن دانست و در رده بعدی مدلهای بولارد و زنجیری قرار دارد.

راه بند معمولا برای گودال های بوم در سطوح عبور، جابجایی، پارکینگ، ایستگاه های بازرسی و ورود به مناطق محدود شده وجود دارد. آنها همچنین روش معمول برای کنترل گذر از طریق غرفه های توزیع می باشند و همچنین می توانند در برخی از رمپ های ورودی آزادراه وجود داشته باشند که به صورت اتوماتیک کنترل می شوند تا ترافیک را در صورت تصفیه تصادف یا توقف جاده بدون نیاز به اعزام کارگران جاده یا قانون استفاده از وسیله نقلیه برای جلوگیری از راه مورد استفاده قرار گیرد. بعضی از دروازه ها دارای بوم اتوماتیک و مجهز هستند، دیگران به صورت دستی عمل می کنند اما گیت های دستی گاهی اوقات به شیوه ی دروازه ی معمولی آویزان می شوند. در بعضی از نقاط، دروازه های بوم در خیابان های حومه ای به عنوان یک وسیله تسکین دهنده ترافیک نصب شده و از طریق ترافیک جلوگیری می شود، در حالی که اجازه می دهد وسایل نقلیه مجاز مانند خدمات اورژانسی و اتوبوس بتوانند از مسیر کوتاه تر و مستقیم تر استفاده کنند .

راهبند

راهبند کنترلی تردد خودرو

بوم یا اهرم راه بند در حقیقت همان آهن و به اصطلاح لوله دراز شکلی که همواره روزی چندین بار بالا و پائین میرود بوم نامیده میشود که میتوان از آن به عنوان مهمترین بخش راهبند اهرمی اتوماتیک اشاره کرد.قسمت دوم و مهم دیگر این دستگاه موتور آن است که کار به حرکت در آوردن اهرم را دارد خب به قدری باید قوی و قدرتمند باشد که بتواند لوله به این بلندی و به این سنگینی را جابجا کند موتور با کمک جک های بازویی نیز این عمل را انجام میدهد تا پروسه حرکت و انتقال نیز کامل شود. هر چه قدر که طول بوم راهبند اتوماتیک بلندتر باشد باید موتور و جک آن هم قوی تر باشد تا بتواند آنرا جابجا کند مسلما وقتی که طول بوم بلندتر میشود وزن آن هم بیشتر میشود و بایستی موتور قوی تری نیز آنرا هدایت کند. بوم از جنس فلز و آهن میباشد و برخی از بوم ها از پلاستیک فشرده و کائوچو ساخته شده اند اما اغلب بوم ها فلزی هستند تا خودروها بر اثر برخورد موجب خرابی بوم و راهبند نشوند و نتوانند به راحتی هم از آن عبور کنند.

مسئله دیگر و مهم در مورد راهبند برند آن میباشد همیشه سعی کنید که برای حمایت داخلی و تولید ملی از نوع ایرانی خرداری کنید چون واقعا راهبندهای ایرانی هیچ تفاوتی با انواع خارجی ندارد و حتی برخی از آنها از نمونه های خراجی هم بهتر هستند پس توصیه ما به شما عزیزان این است که راهبند ایرانی بخرید.اما راهبندها بر دو نوع میباشند یکی راهبند هیدرولیکی و یکی هم راهبند مکانیکی.

معمولا اکثر مکان هایی که نیاز به کنترل تردد دارند مانند پارکینگ و… از مدل اهرمی استفاده میکنند این مدل یکی از پر مصرف ترین های مورد استفاده در بازار دسته بندی میشود این مدل از دسته ارزان ترین و متداول ترین های بازار میباشد . سهولت نصب و راه اندازی راه بند نسبت به مدل های دیگر ویژگی دیگر این نوع به حساب می آید و نحوه کار به صورت زیر میباشد:

یک دکل که معمولا ارتفاع آن به یک متر میرسد بر روی زمین ایستاده در کنار مسیر تردد نصب شده و یک اهرم که بسته به اندازه طول کار قابل اندازه گیری و انتخاب میباشد به دکل متصل میشود طول اهرم از ۱٫۵ متر الی ۸ متر متفاوت میباشد که این مقدار بسته به پوشش کامل مسیر قابل انتخاب میباشد مدل اهرمی معمولا به دلیل استهلاک پایین و عملکرد سریع از محبوب ترین انتخاب های راهبند میباشد در بعضی از مدل ها اهرم دارای چراغ یا ال ای دی میباشد که اینکار باعث دیده شدن بهتر اهرم در شب میشود .

 

راهبند اهرمی

 

برای تهیه راهبند عرض و ارتفاع جایی که می خواهید راهبند را در آن قرار دهید بسیار مهم است حتی اندازه ا ارتفاع ماشین هایی که قرار است در آن محل تردد کنند هم مهم است. به طور مثال در جایی که سقف دار هستند نمی توانید راهبند بومی ساده استفاده کنید. بسته به ارتفاع سقف باید از راهبند های تاشو استفاده شود و یا اگر ماشینهای سنگین با ارتفاع بالا در محدوده شما تردد دارند از گونه هایی که ۱۸۰ درجه باز می شوند باید استفاده کنید.

راهبند هم مانند دیگر انواع ابزار های حفاظتی دارای مقدار مشخصی گارانتی است. این میزان گارانتی بسته به برند سازنده، عددی متفاوت می باشد. می توان راهبند هایی با گارانتی ۱ تا ۴ سال از بین برند های ایرانی و خارجی یافت. نکته مهمی که باید در رابطه با این موضوع در نظر داشته باشید این است که شرکت های فروشنده راهبند، ضمانت آن را بر عهده ندارند. بلکه در صورت بروز هر گونه ایراد در روند کارکرد محصول خود، باید با شرکت سازنده و یا وارد کننده آن تماس بگیرید. شماره تماس را می توانید از روی کارت گارانتی خود ببینید.

راه بند ها شامل دو قسمت هستند: یک ستون عمودی به طول یک متر که در زمین نصب شده است و یک اهرم به طول ۸-۲ متر که به صورت افقی روی ستون نصب می گردد. مدل های اهرمی معمول ترین و متداول ترین در نوع خود بوده و این قیمت راهبند مناسب تر است. نکته قابل توجه اینکه به دلیل بلند بودن طول اهرم یا بوم، ممکن است در برابر باد های شدید دچار تنش پیچشی (سخت ترین نوع تنش) در قسمت پایه شود، بنابراین نصب آن باید با دقت فراوان انجام گردد.

مدل اهرمی در دو نوع الکترومکانیک و هیدرولیکی موجود هستند که مدل هیدرولیکی آن برای مسیر هایی با تردد سنگین بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد بر روی هر دستگاه تعداد ۲ ریموت وجود دارد که بسته به مدل تا تعداد محدودی قابل افزایش میباشد و برای تعداد بالای ریموت (مثلا ورودی ساختمان با واحد بالا) باید از یک مدار افزایش ریموت استفاده کرد .

راهبند بوم تاشو

پارکینگ یا مکانی که قرار است راهبند نصب شود را در نظر بگیرید ارتفاع از کف تا سقف مثلا چهار متر میباشد در این صورت نمیتوانیم از مدل اهرمی استفاده کنیم چون فقط حدود یک متر خود بدنه میباشد که به زمین متصل میشود و ارتفاع در حال باز شو فقط ۳ متر است و ما یک متر از ارتفاع کم داریم و باید برویم سراغ مدل تاشو که بهترین انتخاب برای ما میباشد این مدل همانند نوع اهرمی میباشد با این تفاوت که بوم یا اهرم متحرک بعد از باز شدن کامل خم میشود تا فضای کمتری را اشغال کند در اصطلاح بوم را بوم شکسته نیز مینامند مدل تاشو برای مکان هایی که دارای سقف کوتاه تری هستند توصیه میشود و از نظر عملکرد هیچ تفاوتی با اهرمی ندارد به کمک متخصصین نصب این حرفه میتوان با تنظیماتی در بوم  اندازه ی ارتفاع بوم را کوتاه تر کرد تا بتوان در پارکینگها و یا محل هایی که سقف کوتاه دارند استفاده کرد. بوم این مدل از راهبندها معمولا پنج متری میباشند که هنگام باز شدن و جمع شدن به نصف کاهش مییابد .

راهبند تلسکوپی

 

راهبند تلسکوپی

مدل تلسکوپی نوعی از مدل اهرمی میباشد فقط با این تفاوت که اهرم راهبند بالا نمیرود و به صورت افقی تغییر اندازه میدهد یعنی با زدن ریموت اهرم به جلو رفته تا مسیر را مسدود کند .

راهبند فنس دار

راهبند فنس دار برای مکان هایی که نیاز میباشد که پایین راهبند به صورت بسته باشد استفاده میشود معمولا حصاری در پایین میله طراحی شده است که جدای دید بهتر میله بتواند محیط بسته شده را کامل تر پوشش دهد .

فناوری های مختلف برای یک راهبند مانع اتوماتیکی وجود دارد. یکی از آنها الکترومکانیکی است که به دلیل قابلیت اطمینان آن به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. فناوری های دیگراغلب تولید کنندگان خاص است. این دستگاه های الکترومکانیکی با واحدهای درایو ۲۴ وات DC که می توانند به طور مداوم بدون گرما تولید شوند، به وجود می آیند، بنابراین موانع الکترومکانیکی می توانند به صورت مداوم مورد استفاده قرار گیرند .معمولا یک راهبند اتوماتیک دارای یک دوربین مدار بسته است که به صورت مداوم در حال ثبت تصویر بوده و یکی از اجزا سیستم کنترل تردد می باشد. مزیت وجود دوربین مدار بسته ثبت پلاک تمامی خودروها است که علاوه برآن تصویر صورت راننده و سرنشینان به طور واضح ثبت میگردد. راهبند اتوماتیککه توسط شرکت ایمن صنعت در به بازار وارد می‌شود مجهز به سنسورهای حرکتی بوده در نتیجه بصورت اتوماتیک بالا و پایین می‌رود؛ همچنین بر روی بدنه این راهبند یک فلاشر نصب می‌شود تا از برخورد و تصادف وسیله نقلیه با آن در طول شب ممانعت شود. بالغ بر این، در این نوع از راهبندهای بازویی این امکان برای شما مهیا شده است که سرعت و قدرت را تنظیم کرده تا در صورت ایجاد ترافیک، ماشین‌ها دچار مشکل در تردد نشوند.

راهبند سازی, راهبند پارکینگ, راهبند سیماران, راهبند تشریفاتی, راهبند بتا b400, راهبند بازویی, راهبند برقی اتوماتیک, راهبند بولارد, راهبند بلانکو, برد راهبند, کاتالوگ راهبند بی اف تی, راهبند بارزانته, راهبند پارکینگ, راهبند پارکینگ قیمت, راهبند پلاک خوان, راهبند پیاده رو, راهبند پارکینگی, راهبند پارکینگ شیراز, راهبند پارکینگ در اصفهان, راهبند پارکینگ کرمان, راهبند تشریفاتی, راهبند تشریفات, راهبند ترافیکی, راهبند تسمه ای, راهبند تلسکوپی, راهبند تشریفاتی قیمت, راهبند تشریفاتی استیل, راهبند تشريفاتي, راهبند ترافیکی بتنی, راهبند تلسکوپی بتا, جک راهبند, نمایندگی راهبند جنیوس, راهبند مسدود کننده جاده ای, راهبند چیست, barrier چیست, راه بند یعنی چه, چشمی راهبند, چراغ راه بند, چشم راهبند, راهبند اتوماتیک چیست؟, راهبند حراست, راهبند خودرویی, راهبند خرید, راهبند خودرو, خرید راهبند تشریفاتی, خرید راهبند هتلی, خرید راهبند نگهبانی, خرید راهبند اکاردئونی, راهبند در ساری, راهبند در مشهد, راهبند در اصفهان, راهبند دلتا, راهبند دژبان, راهبند دیا, راهبند دیتک, راهبند ریلی, راهبند راه آهن, راهبند ریموت دار, راهبند ریموتی, ریموت راهبند, راهبند زمینی, راهبند زومر, راهبند زرهی, راهبند زیر سطحی, زنجیر راهبند, نمایندگی راهبند زومر, راهبند قطار, راهبند قیمت, قیمت راهبند ستونی, قیمت راهبند سیماران, قیمت راهبند پارکینگ, قیمت راهبند تشریفاتی, قیمت راهبند ایرانی, قیمت راهبند ۶ متری, راهبند کرج, راهبند کنترل تردد, راهبند کرکره ای, راهبند کنترل تردد خودرو, راهبند کوچه, راهبند با بوم تاشو, راهبند بازویی

 

راهبند فنس

خرید راهبند اتوماتیک کنترلی

راهبند یکی از محصولاتی است که جزو درب های اتوماتیک محسوب می شود. راهبند به عنوان ابزاری برای کنترل عبور و مرور ساختمان ها استفاده می شود. راهبند وسیله ای است که با به کار بردن آن می توان ورود و خروج وسایل نقلیه را کنترل نمود. این نکته را خاطر نشان کنیم که راه بند ها انواع مختلفی دارند و راه بند اتوماتیک که بیشترین کاربرد را برای پارکینگ های عمومی پرتردد دارد می تواند به دستگاه های کنترل تردد نیز متصل شود.

البته راه بند از لحاظ کارکرد به چند گونه تقسیم بندی می شود که می توان مدل بوم دار را پر کاربردترین آن دانست و در رده بعدی مدل های بولارد و زنجیری قرار دارد. ایمن صنعت با سال ها تخصص درخصوص تولید، راه اندازی و نصب انواع راه بند ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

به تجهیزاتی که به صورت افقی بر روی یک پایه قرار داشته و یک ارتفاع مشخصی از زمین دارد راه بند گفته می شود از آن برای مسیر ورودی مکان های مختلف استفاده می شود. راهبند ها تجهیزاتی هستند که در مکان های پر تردد مثل مسیر های ورودی کارخانجات، مجتمع های مسکونی، پالایشگاه ها، عوارضی ها و پارکینگ های عمومی کاربرد دارند. شما می توانید جهت سفارش و یا نصب راه بند می توانید برروی لینک کلیک کنید یا با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس بگیرید. تقسیم بندی کلی راه بند به دو صورت زیر می باشد:

 • از نظر نوع کارکرد و قابلیت
 • سیستم محرکه داخلی

 

راهبند اتوماتیک

 

انواع راه بند :

 • راهبند اهرمی یا بازویی
 • راهبند ستونی (بولارد)
 • راهبند تاشو
 • راهبند تلسکوپی
 • راه بند زنجیری
 • راهبند الکترومکانیک
 • راهبند الکتروهیدرولیکی

 

موانع اتوماتیک ما، موانع پارکینگ خودرو و موانع ترافیکی باعث نگرانی در مورد پارکینگ خودرو، در اطراف هر توسعه شهری مدرن می شود که به شیوه ای امن و با هزینه ای مواجه می شود. تمام موانع پارکینگ ما به عنوان استاندارد، با جعبه دنده سنگین و موتور نصب شده است، شما را قادر به مقابله با هزاران چرخه عملیاتی روزانه است. موانع همچنان زمان باز و بسته شدن سریع را حفظ خواهند کرد، که به صورت هدفمند طراحی شده است تا جریان ترافیک را افزایش دهد و در عین حال جلوگیری از گود برداری است. تمام موانع اتوماتیک ما با هر دو دستگاه ایمنی (شامل حلقه های ایمنی یا عینک های ایمنی و بعضی موارد هر دو) می باشد و “Stop ” به طور استاندارد به روی آن نشانه گذاری می شود و به طور کامل IP رتبه بندی می شود و به شما آرامش می دهد مانع از شما شده و کاملا امن است.

 

راهبند چیست

 

قیمت خرید و نصب راه بند چگونه است؟

راهبند ابزاری کاربردی برای کنترل تردد است که عموما در مکان های شلوغ و پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار کاربرد فراوانی در ورودی پارکینگ عمومی، مجتمع های مسکونی یا غیر مسکونی و غیره دارد. از نظر کاربردی، این ابزار باعث کنترل ترافیک می شود و رفت و آمدها را تحت کنترل می گیرد. بنابراین برای ایجاد امنیت گزینه بسیار مناسبی است بنا به نیاز و کاربری محل، از  مدلهای هیدرولیک و الکترو مکانیک، پر تردد و کم تردد، استفاده می شود یکی از این انواع راهبند استفاده می شود که فروشگاه دکاشاپ لیست قیمت آنها را در جدول زیر به نمایش گذاشته است.

 

 

نصب راه بند چگونه است؟

برای نصب تجهیزات راهبند فضای مورد نیاز برای نصب دستگاه و لوازم جانبی بسته به ابعاد کار متفاوت است. بنابراین نصاب های راهبند خود بهترین راه را انتخاب می کنند. برای نصب راهبند باید دو نکته کلی را در نظر قرار داد. اول محل نصب راهبند دارای شرایط مطلوب باشد و نکته دوم آن که طریقه نصب راهبند به درستی انجام شود. به طور مثال برای محل نصب راهبند باید نکات زیر به طور کامل رعایت شود:

 • محل نصب نباید در محل عبور آب یا باغچه باشد.
 • در صورت عبور کابل های هوایی و یا شاخه درخت از فضای بالای دستگاه یا تیرک باید محل نصب تغییر کند و یا موانع برطرف شوند، تا تیرک هنگام عمود شدن با آنها برخورد نکند.
 • در نظر گرفتن محل تردد عابر پیاده (محل نصب باید طوری باشد که عابر از پشت راهبند تردد کند نه از سمت نوک تیرک که احتمال برخورد تیرک با عابر به حداقل برسد.)
 • محل نصب باید تا حد امکان به اتاق نگهبانی نزدیک باشد

 

نصب راه بند

 

راه بند اهرمی یا بازویی چیست؟

راه بند اهرمی یا بازویی یک ستون عمودی به طول یک متر که در زمین نصب شده است و یک اهرم به طول ۸-۲ متر که به صورت افقی روی ستون نصب می گردد. مدل های اهرمی معمول ترین و متداول ترین در نوع خود بوده و این قیمت راهبند مناسب تر است. نکته قابل توجه اینکه به دلیل بلند بودن طول اهرم یا بوم، ممکن است در برابر باد های شدید دچار تنش پیچشی (سخت ترین نوع تنش) در قسمت پایه شود، بنابراین نصب راه بند باید با دقت فراوان انجام گردد. در انتهای کار آموزش کلی در مورد نصب راهبند خواهیم گذاشت که بررسی آن را پیشنهاد می کنیم. یکی از بهترین ویژگی های راهبند اهرمی سرعت بالای آن است که میتوان آن را از پارکینگهای عمومی گرفته تا عوارضی های پر تردد نصب کرد.

 

 

راه بند تاشو

 

راه بند تاشو و نصب آن:

راهبند تاشو (folding boom barrier) برای مکان هایی که دارای محدودیت ارتفاعی دارند بیشتر استفاده می شود که از این نوع راه بند به نام های راهبندهای زیر سقفی یا راهبند تاشو و گاهی راهبند مفصلی یاد می شود . بوم راهبند تاشو یکی از پرطرفدارترین راهبندهای موجود در بازار است. همان طور که می دانید از این نوع راه بند به دلیل بوم بلندی که دارد در مکان هایی که دارای محدودیت ارتفاعی هستند استفاده می شود.

راه بند تاشو با فرمان حرکت از سوی مرکز کنترل خود بر روی خود تا شده و مشکلی را برای باز و بسته شدن ایجاد نمی کند. تا شدن روی خود کمتر از ۶ ثانیه زمان می برد .راهبندهای تاشو دارای استانداردهای حفاظتی بوده و از خصوصیات مهم بوم راهبند تاشو محسوب می شود.

 

راهبند چه کاربردی دارد ؟

جهت مدیریت کنترل تردد وسایل نقلیه و عابر پیاده

راه بند تاشو در مکان هایی با ارتفاع کم کاربرد دارد

کاربردی در ساختمان هایی با سقف کوتاه

برقراری امنیت

راهبند چیست ؟

راهبند‌ ها دستگاه هایی هستند که در اماکنی همچون ورودی پارکینگ ها، ورودی مراکز اداری، ایستگاه های مترو و… برای مسدود کردن مسیر و کنترل عبور خودرو و یا اشخاص مورد استفاده قرار می‌گیرند و در دو نوع راه بند خودرویی و راهبند نفر رو هستند. راهبند به وسیله ای گفته می شود که معمولا شامل یک بدنه، میله، سیستم محرک، فنر تعادل و مرکز کنترل می باشد.

عملکرد راه بند چگونه است ؟

راهبند پارکینگ به عنوان ابزاری برای کنترل عبور و مرور ساختمان ها استفاده می گردد. عملکرد انواع آن ها به سادگی امکان پذیر می باشد. به این ترتیب که با بالا و پایین رفتن آن مسیر حرکت برای رفت و آمد باز خواهد شد. راه بند ها به صورت کلی در مدل های دستی و اتوماتیک ساخته شده اند. در اینجا سعی می کنیم انواع اتوماتیک آن را معرفی و مقایسه کنیم تا در نهایت امکان خرید آن به سادگی برای شما فراهم آید. ترکیب این سیستم با دیگر محصولات کنترل تردد می تواند برای افزایش امنیت و سهولت ثبت و کنترل رفت و آمد ها استفاده گردد. اصلی ترین وظیفه این ابزار، کنترل تردد وسیله نقلیه می باشد. برخی از راهبند ها امنیت بالایی را برای ورودی ها به ارمغان می آورند که می توان انواع بولارد یا ستونی را در زمره آنها دانست. کاری را که این محصول بر عهده دارد معمولا نمی توان از جک پارکینگی انتظار داشت؛ چرا که در صورت استفاده از جک درب اتوماتیک تردد به کندی انجام می پذیرد و در صورت تردد بالا عمر دستگاه بسیار پایین می آید.

انواع راهبند به چند دسته تقسیم میشوند ؟

بسته به عرض ورودی پارکینگ یا محوطه می توان از نوع تک اهرم یا دو اهرمی استفاده نمود. در شرایطی که دو بازوی متحرک برای مجموعه به کار رود طبیعتا شما به دو موتور و گیربکس نیاز خواهید داشت. این دو بازو در دو طرف ورودی قرار می گیرند. به علاوه می توانید از راهبند ستونی برای شرایطی که نیاز به امنیت بالا دارند، استفاده کنید. بر اساس چگونگی عملکرد، می توان این محصولات را به چند دسته اهرمی، ستونی و زنجیری تقسیم کرد .

قیمت راهبند چگونه محاسبه میگردد ؟

قیمت راه بند بر اساس نوع عملکرد و میزان کارکرد تعریف می گردد. قیمت انواع هیدرولیکی نسبت به مدل های الکترومکانیک بیشتر است. همچنین تعداد تردد نا محدود نیز می تواند در قیمت راهبند پارکینگ تغییر ایجاد نماید. البته برند و کشور سازنده نیز در قیمت گذاری تاثیر گذار است. به طور مثال برند های ایتالیایی یا آلمانی تولیداتی با قیمت بالا عرضه می کنند. از معروفترین برند های تولید کننده آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: بتا – سیماران – بی اف تی BFT – فک – نایس – فادینی و …

 

راه بند

 

راه بند تاشو چه ویژگی هایی دارد؟

 • ساختمان هایی که دارای سقف کوتاه و کم ارتفاعی هستند.
 • برای ورودی پارکینگ، تقاطع ریل راه آهن ، عوارضی جاده  و مکان های صنعتی و مسکونی، ساختمان های اداری و تجاری و پمپ بنزین ها و … از این راه بند استفاده کرد.
 • امکان تاشو بودن بازو در هنگام باز شدن راه بند
 • قابلیت نصب فلاشر و چشمی را بر روی خود دارند.

 

 

راه بند تلسکوپی

 

راه بند تلسکوپی و نصب آن:

راهبند تلسکوپی به طور معمول در محل های پارکینگ ، پاسگاه ها و ورودی های مناطق محدود مشاهده می شود. راه بند فوق  همچنین یک روش معمول برای کنترل گذر از غرفه های عوارض هستند. این مانع قابل توسعه برای تأمین امنیت پارکینگ ، بسیار سبک وزن اما پایدار می تواند برای محیط های داخلی و خارجی استفاده شود. قابلیت نصب سریع و آسان دارند. مناسب برای بستن راه های دسترسی خروجی ها و ورودی ها هستند.

راهبند تلسکوپی از یک یا چند مؤلفه برای ایجاد یک راه حل خودکار بررسی ترافیک استفاده می کنند. این اطمینان را می دهد که فقط وسایل نقلیه مجاز قادر به ورود به منطقه ای هستند که راه حل دسترسی را کنترل می کند. هنگامی که به طور صحیح و توسط یک متخصص نصب شود ، یک راه حل کنترل دسترسی مناسب  در مقایسه با سایر اقدامات امنیتی محل تجاری ، صرفه جویی در وقت و هزینه کند.

 

قیمت راهبند

 

 

ویژگی راه بند های تلسکوپی :

قابلیت نصب سریع و آسان دارند

مناسب برای بستن راه های دسترسی

مناسب جهت بستن خروجی ها و ورودی ها

صرفه جویی در وقت و هزینه میکند

راهبند تلسکوپی از یک یا چند مؤلفه برای ایجاد یک راه حل خودکار بررسی ترافیک استفاده می کنند

هنگامی که به طور صحیح و توسط یک متخصص نصب شود یک راه حل کنترل دسترسی مناسب است

موتور های الکترو مکانیکی از قدرت پایین تری نسبت به موتور های هیدرولیکی برخوردار است بدین ترتیب اغلب از این موتور برای مکان های مسکونی استفاده میشود و موتور های هیدرولیکی قیمت بالاتری در مقابل موتور های الکترومکانیکی دارند و از لحاظ اقتصادی موتور های الکترو مکانیکی شرایط بسیار بهتری دارند.

نصب راهبند

راه بند الکترومکانیک و نصب آن:

راه بند الکترومکانیک دارای یک موتور و یک گیربکس و چند فنر در درون بدنه می باشد که نیروی گردش را با قدرتی فراهم می کند که بوم ۲ تا ۸ متری را در چند ثانیه به بالا و پایین حرکت دهد. ولتاژ موتور این دستگاهها ۲۴ ولت یا ۲۲۰ هستند. فرق این دو نوع در میزان تردد در مدل الکترومکانیک است به این صورت که مدل ۲۴ ولت برای تردد بالا و مدل ۲۲۰ ولت برای تردد کمتر استفاده می شود. البته یکی از مزایای مدل ۲۴ ولت اتصال به سیستم برق اضطراری با هزینه پایین است که در صورت قطعی برق راهبند همچنان به کار خود ادامه دهد.

 

راه بند الکتروهیدرولیکی

 

راه بند الکتروهیدرولیکی و نصب آن:

راه بند هیدرولیکی برای تردد های بالا و یا نامحدود ساخته شده اند. سیستم کارکرد این نوع راه بندها شباهت بسیاری با راهبندهای الکترومکانیکی دارند با این تفاوت که موتور این دستگاه از روغن برای بالا و پایین بردن بوم استفاده می کند که هم استهلاک دستگاه بسیار پایین می آید و هم سرعت کارکرد می تواند بسیار بالا رود. راهبند هیدرولیکی را می توان برای عوارضی و پارکینگ هایی با تردد بسیار بالا مورد استفاده قرار داد، جایی که مدلهای الکترومکانیکی شاید نتوانند بیش از چند روز دوام آورند. ولتاژ کارکرد موتور راهبند های هیدرولیکی نیز ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت ساخته شده که مدل ۲۴ ولت مزیت تردد بیشتر و کارکرد با برق اضطراری را دارا هستند.

 

اجرای راهبند

 

انواع راه بند, انواع راهبند, خرید راه بند تاشو, خرید راهبند, خرید راهبند تاشو, خرید راهبند تاشو پارکینگ, راه بند, راه بند ۹۰ درجه, راه بند ارزان, راه بند اهرمی, راه بند بارزانته, راه بند بازویی, راه بند بتا, راه بند پارکینگ, راه بند تاشو, راه بند ساخت ایتالیا, راهبند, راهبند ۹۰ درجه, راهبند ارزان, راهبند اهرمی, راهبند بارزانته, راهبند بازویی, راهبند بایسن, راهبند بتا, راهبند پارکینگ, راهبند تاشو, راهبند تاشو خرید, راهبند دستی, راهبند ساخت ایتالیا, قیمت انواع راه بند, قیمت انواع راهبند, قیمت راه بند, قیمت راهبند, قیمت راهبند ارزان, قیمت راهبند بارزانته, قیمت راهبند بتا, قیمت راهبند تاشو یونیورسال, قیمت راهبند دستی, قیمت راهبند سیماران, قیمت راهبند یونیورسال, لیست قیمت راه بند, لیست قیمت راهبند, نصاب راهبند, نصب راهبند, نمایندگی راهبند, نمایندگی فروش راهبند, هزینه نصب راهبند

مجموعه ایمن صنعت در خصوص نصب دوربین مداربسته، نصب دزدگیر اماکن، نصب کرکره برقی، نصب جک درب، نصب درب شیشه ای سکوریت و نصب درب ریلی تخصص و سال ها تجربه دارد و به شما در این خصوص خدمات شایانی را ارائه می دهد برای کسب اطلاع بیشتر کافیست برروی لینک کلیک کنید.

سفارش محصولات ← 09126788378