درب آكاردئونی


درب آکاردئونی جهت تقویت در منزل و حفاظتی که به حفاظ آکاردئونی ، حفاظ درب آپارتمان مدل جدید ، حفاظ کشویی کرکره ای ، نرده درب ورودی و حفاظ پشت درب ضد سرقت معروف است برای ایجاد امنیت در ساختمان و ورودی ها طراحی شده که برخی پیچیده و برخی ساختار ساده تری دارند. درب آکاردئونی از ساده ترین و مستحکم ترین سازه های جلوی درب حفاظتی میباشد .

با نصب درب آکاردئونی می توان از ورود سارقین به داخل ساختمان جلوگیری کرد و قیمت درب آکاردئون با توجه به طرح حفاظ ها متفاوت است و بر اساس متر مربع می باشد. در واقع حفاظ آکاردئونی از درب های ضد سرقت محسوب می شود که قابل نصب در هر فضایی است.


درب آکاردئونی
درب آکاردئونی ایمن صنعت
☑️ کیفیت درب آکاردئونی سطح کیفیت بالای درب آکاردئونی
💲 قیمت درب آکاردئونی بر اساس نوع حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت
⏰ زمان نصب نصب درب آکاردئونی پس از ثبت سفارش کمتر از 5 روز است
⚙️ پشتیبانی فروش از 8 صبح الی 11 شب : 09127800603
🛒 نحوه ثبت سفارش سفارش تلفنی و ارسال کارشناس اندازه‌گیری

در ویدیو زیر چند نمونه حفاظ های درب آکاردئونی کشویی نصب شده را مشاهده نمایید.حفاظ آکاردئونی به لحاظ جمع شدن شباهت زیادی به ساز آکاردئون دارد. کل سازه را می توان در یک طرف به صورت فشرده جمع کرد و موقع استفاده به شکل اولیه برگرداند. زندگی آپارتمان نشینی قوانین و چالش‌های بسیاری دارد. زیستن در کنار خانواده‌هایی که شاید هرگز به اندازه کافی آن‌ها را نشناسیم یا کار کردن در ساختمانی که به جز ما مجموعه‌های دیگری در آن فعالیت دارند باعث می‌شود که موضوع تأمین امنیت در صدر دغدغه‌هایمان قرار بگیرد.


درب آکاردئونی عموما مشبک است و این شبکه ها به شکل لوزی هستند و جنس آنها نیز آهنی میباشد. در قسمت پایینی درب نیز یک ریل نصب می شود که میله متصل به درب، داخل آن قرار گرفته میشود.نحوه محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی به این شکل است که طول درب را در عرض درب، ضرب می کنید و سپس عدد حاصله را در قیمت هر متر مربع ضرب می کنید.


حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی تا چه میزان امنیت را افزایش می‌دهد ؟

اغلب قفل‌سازان معتقدند که حفاظ آکاردئونی یا درب اکاردئونی سطح بسیار بالایی از امنیت را ایجاد می‌کنند. آن‌ها اعتقاد دارند که شکستن قفل این نوع درب‌ها کار بسیار دشوار و اغلب نشدنی است. آمارها نشان می‌دهد که حفاظ آکاردئونی قادر است حتی تا 90 درصد امنیت یک ساختمان را به طور کامل تأمین کند.

عوامل تاثیرگذار در قیمت درب آکاردئونی

 1. تعداد لوزیها و تسمه ها ( نوع تسمه ) مورد استفاده ، وزن تسمه استفاده شده و چهارچوب حفاظ مهم است.
 2. شرایط نصب حفاظ
 3. مدل ها و طرحهای حفاظ آکاردئونی
 4. رنگهای حفاظ درب
 5. ارتفاع و عرض درب
 6. تعداد لوزی های به کار رفته در حفاظ

لیست قیمت حفاظ درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند. عمده ترین دلیل این امر، ذکر این مسئله است: از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد. و به ویژه اگر ساکنین آن واحد مسکونی در مسافرت باشند، تمامی وسایل آن منزل را به تاراج ببرد.

نرده های آکاردئونی انواع مختلفی دارند که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:

 1. حفاظ آکاردئونی ساده
 2. حفاظ آکاردئونی دو جداره
 3. حفاظ آکاردئونی سه لوزی
 4. حفاظ آکاردئونی دوبل
 5. حفاظ آکاردئونی سفارشی
 6. حفاظ آکاردئونی ایتالیایی

قیمت درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی سد محکمی در برابر هر سارق و فرد غریبه ای است. که با خصوصیاتی که دارد، به راحتی از میان برداشته نمی شود. و می تواند تا حد بسیار زیادی مانع حفظ جان و مال شما و خانواده شما گردد. به همین علت امروزه وجود حفاظ آکاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد. و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد. هر چند که باید اذعان داشت که حفاظ آکاردئونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست. و در موارد دیگری نیز مورد کاربست واقع می گردد. ولی در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از درب ها در واحدهای ساختمان های چند طبقه است که افراد این ساختمان ها ممکن است . همسایه های طبقه بالایی و پایینی خود را نیز نشناسند. به همین علت هر کسی ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی واحد ساختمان مربوطه شود. مدل ها و طرح های مختلف حفاظ کشویی آکاردئونی مدل و طرح های حفاظ کشویی آکاردئونی حفاظ کشویی آکاردئونی را برای هر یک از این کاربردهای فوق که بخواهید؛ می توانید در طرح و مدل های مختلفی خرید خود را صورت بخشید به این صورت که می توانید.


درب کشویی

حفاظ کشویی آکاردئونی 3 گل ساده، محافظ درب 3 گل خم دار، گارد آهنی طرح پیچی، طرح ایتالیایی، طرح تمام لوزی دوجداره ساده، طرح تمام گل پرچ مخفی 3 لایه تسمه، طرح 3 لوزی سلطنتی (تسمه نقش دار و دوجداره)، طرح سلطنتی (تسمه نقش دار و سه بعدی)، گارد درب 4 لوزی و... برای مصارف خود استفاده کنید. بنابراین دست مشتری در انتخاب گارد آهنی درب کاملا باز است. و وی می تواند از میان مدل های مختلف که بدان اشاره شد، حفاظ کشویی آکاردئونی را برای کاربردهای مختلف خریداری نماید تا امنیت را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورد.

فرمول محاسبه قیمت درب محافظ آکاردئونی

طول درب * عرض درب* قیمت هر متر مربع = قیمت کل درب آکاردئونی


حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

نکته حایز اهمیت اینجا است که حفاظ آکاردئونی آهنی، نسبت به سایر حفاظ دربها از قیمت بالاتری برخوردار است، مناسب ترین قیمت هم از آن دربهای آکاردئونی ام دی اف می باشد. عواملی که در قیمت درب تاثیر دارند هزینه ساخت، نصب ، آهن آلات مورد استفاده و ابزار کاربردی می باشد، اما مهمترین عامل تاثیرگذار در قیمت، آهن مورد استفاده می باشد؛ چرا که وزن آهن نیز می تواند در ساخت درب تغییر کند و قیمت را افزایش یا کاهش دهد. با کیفیت ترین و پرفروشترین حفاظ، حفاظ  آکاردئونی آهنی ( فلزی ) می باشد، که آن را می توان با قیمتی بسیار مناسب خریداری کرد، و به راحتی قابل نصب و اجرا کرد.. طراحی سازه های حفاظ آکاردئونی به شکلی است که با نمای ساختمان هماهنگی ایجاد می کند و در زیبایی آن نیز نقصی ایجاد نمی کند. برای اطلاع ار آخرین قیمت های حفاظ آکاردئونی و انواع نرده های حفاظ با ما تماس بگیرید.

محافظ در

برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی ، همانطور که گفته شده این قیمت بر حسب متر مربع محاسبه می شود، و ابزارآلات و  مقدار مواد به کار برده شده در ساخت آن نیز موثر است ، و مناسب ترین قیمت نرده حفاظ ، حفاظهای درب سه گل و دو خم می باشد، و معمولا طول هر گل نیز 50 سانتی متر است، و در طرحهای و مدلهای مختلف در بازار موجود می باشد،  البته برای اینکه گزینه های قیمت مناسبتری هم داشته باشید می توانید از حفاظهای دست دوم هم استفاده کنید و از لحاظ اندازه هم اشکالی به وجود نمی آید، چرا که چون این حفاظها تاشو هستند می توان آن را به اندازه دلخواه تبدیل کرد، ولی به دلیل اندازه های متفاوت لولا و چارچوب ورودی مکانهای مورد استفاده، ممکن است در این نقطه به مشکل بربخورید.


بهترین حفاظ درب آپارتمان

درب آکاردئونی نوعی حفاظ برای ساختمان است که روی درب ورودی واحد منازل شخصی و یا درب پارکینگ، درب شرکتهای خصوصی و دولتی پنجره های ویلا درب بالکن ورودی کارخانه ها درب ورودی دفاتر اداری و ورودی پاساژها نصب می شود. تسمه های فلزی روی درب به وسیله پیم های فلزی به هم وصل شده و در قاب اصلی حفاظ آکاردئونی جای می گیرد. این درب به صورت ریلی در محل نصب حرکت می کند و بر خلاف دیگر انواع درب های ضد سرقت قابلیت جمع شدن روی یک پایه قاب را دارد.  حفاظ آکاردئونی از چهارچوب آهنی ساخته شده است و به شکل پروفیل است، و درون این چارچوب هم پروفیل های به شکل عمودی ، افقی و مورب قرار گرفته اند.بنابراین می تواند با نصب یک محافظ آکاردئونی قیمت مناسب از ورود افراد متفرقه به داخل ساختمان جلوگیری کنید و از ایمنی مکان اطمینان پیدا کنید.


حفاظ درب آپارتمان از داخل

درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع مختلفی از درب های آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای مختلفی دارند که متداول ترین آنها به صورت سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. به همین علت در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از درب های آکاردئونی استفاده می کنند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می شود و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.


قیمت حفاظ آکاردئونی کرج

 معمولا جنس این درب‌ها از فلزات محکم مانند آهن است. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مقاوم سبب شده تا این درب‌ها مقاومت بالایی داشته باشند. درب آکاردئونی در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شود و مشتریان می‌توانند با توجه به سلیقه یا ویژگی‌های محیطِ مورد نظر اقدام به خرید این محصولات کنند. استفاده از این محصول بسیار راحت است و به همین دلیل افراد زیادی ترجیح می‌دهند به جای سازه‌های دیگر از این سازه‌ها استفاده کنند. میزان امنیت نرده‌های آکاردئونی در طراحی‌های مختلفی که به بازار عرضه می‌شود متفاوت است. زیبایی ظاهری این نرده‌ها باعث می‌شود تا با محیط‌های مختلف سازگاری داشته باشند و نمای جذابی به ساختمان بدهند. یکی دیگر از ویژگی‌های خوب آن‌ها قابلیت نصب ریموت و موتور است که می‌توان گزینه باز و بسته شدن به صورت دستی را حذف کرد و این کار را با کنترل انجام داد.


درب آکاردئونی دیوار

درب آکاردئونی نیز از جنس آهن می باشد و برای امنیت ساختمانها استفاده می شود و از جمله عوامل پیشگیری کننده سرقت می باشد، نرده آکاردئونی روی قاب در نصب می شود و اصلا فضا را اشغال نمی کند، جمع می شود، و از جمله دلایل استقبال از نرده آکاردئونی نصب آسان آن می باشد چرا که نیازی به تخریب ندارد و استاندارد و طبق اندازه درب ساخته می شود، نرده حفاظ جلوی درب، معمولا با 3 لولا باز و بسته می شود، مدل درب تمام گل یا پنچ گل دو جداره پرچ مخفی، بهترین مدل امنیتی می باشد، و انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی است که به امنیت خود توجه ویژه ای دارند.


حفاظ درب آپارتمان لولایی

درب های آکاردئونی دارای چهارچوبی از جنس آهن می باشد که به شکل پروفیل ساخته شده است، درون این چهارچوب، پروفیل ها به صورت افقی، عمودی و مورب هستند. در بالای درب آکاردئونی، یک ریل فلزی نصب شده است. درب آکاردئونی یک بخشی دارد که وزن درب را تحمل می کند. در بخش پایینی درب آکاردئونی نیز ریلی وجود دارد. ریلهای پایینی و بالایی، مسئول باز و بسته شدن درب آکاردئونی هستند. می توان روی در آکاردئونی از قفل های روکار و توکار استفاده کرد تا امنیت دستگاه بالاتر رود. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، محافظ بسیار خوبی برای بخش های ورودی ساختمان هستند؛ زیرا زیبا هستند، فضای کمی را اشغال می کنند و کارآیی بالایی دارند. در بعضی از درب های آکاردئونی قفل های روکار و قفل های توکار وجود دارد که وجود قفل های توکار امنیت درب را بالا می برد. دربهای آکاردئونی علاوه بر افزایش امنیت، زیبایی محیط را نیز تقویت می کنند.


حفاظ درب آپارتمان

حفاظ آکاردئونی آهنی به عنوان حفاظ هایی ساده اما مستحکم شناخته می شود که با استفاده از آن می توان علاوه بر افزایش سطح امنیت ساختمان خود زیبایی ظاهری خاصی را به درب ورودی خود بخشید. این روزها عموم مردمی که در شهرهای بزرگ و پرجمعیت زندگی می کنند با دغدغه ورود افراد سارق به ساختمان ها و دزدی مواجه می باشند همین امر موجب شده است تا ابزارهای امنیتی مختلفی را در سطح بازار شاهد باشیم که هر کدام با ویژگی های بارز خود می توانند شرایط بهتری را برای ما رقم بزنند بنابراین توصیه داریم به سادگی از کنار مزیت های بی نظیر این ابزارهای امنیتی عبور ننمایید. حفاظ آکاردئونی آهنی نیز یکی از مهم ترین ابزارهای امنیتی به شمار می رود که طی سالیان گذشته به محبوبیت بسیار بالایی دست یافته است و این امر به دلیل قابلیت های ویژه این حفاظ هاست.


حفاظ کشویی پنجره جمعشو

حفاظ درب آکاردئونی چیست ؟

حفاظ درب آکاردئونی به عنوان یک ابزار حفاظتی قادر است تا از ورود افراد سارق و بیگانه به داخل ساختمان های شما جلوگیری نماید تا دیگر نگرانی بابت دزدی نداشته باشید. ساختار این حفاظ ها بسیار ساده می باشد اما در مقابل از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانند به خوبی نیازمندی های شما را در این راستا برآورده سازند. امروزه نمونه ها و طرح های مختلفی از حفاظ آکاردئونی آهنی را می توان در سطح بازار مشاهده نمود که هرکدام ویژگی های خاص خود را داشته و در اندازه و ابعاد مختلفی تولید می شوند. از این نوع حفاظ ها می توان در ورودی فروشگاه ها ، ساختمان های تجاری ، ساختمان های مسکونی ، ادارات و ... استفاده نمود.


حفاظ درب های آپارتمان

ساختار حفاظ آکاردئونی آهنی

ساختار این نوع حفاظ ها بیشتر ریلی می باشد به این صورت که تسمه های فلزی تعبیه شده بر روی درب با استفاده از پیم های مخصوصی به هم وصل شده و بر روی این ریل ها قرار گرفته اند. تمام این مجموعه بر روی قاب اصلی حفاظ آکاردئونی آهنی قرار گرفته اند و شما می توانید آن ها را با نام درب ضد سرقت نیز تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. از قابلیت های بی نظیر این حفاظ ها می توان به جمع شدن کامل آن ها در یک طرف و بازگردانی آن ها به حالت اولیه اشاره نمود که اهمیت بسیار بالایی در سهولت استفاده دارد.


حفاظ درب ورودی منزل

کاربردهای بی نظیر حفاظ آکاردئونی آهنی

حفاظ درب آکاردئونی امروزه کاربردهای بی نظیری دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی به آن ها اشاره ای داشته باشیم می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام اهمیت بسیار بالایی دارند.

• طراحی و ساخت درب های ورودی شرکت های خصوصی و دولتی

• قابل نصب بودن بر روی درب پنجره های ویلاها و بالکن ها

• مورد استفاده برای طراحی درب های ورودی پاساژها و دفاتر اداری

• قابل استفاده برای ورودی درب مغازه ها و پارکینگ ها


حفاظ کشویی

مهم ترین اجزای تشکیل دهنده حفاظ آکارئونی آهنی

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین اجزای تشکیل دهنده درب های آهنی آکاردونی پرداخته و در این راستا نیز اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. این اجزا به شرح زیر بوده و هرکدام کاربردهای خاص خود را دارند.

• قفل های توکار و روکار

• ریل های حرکتی

• تسمه های فلزی

• چهارچوب فلزی


حفاظ ریلی

ویژگی های حفاط آکاردئونی اهنی استاندارد

درب هایی که به صورت استاندارد تولید و روانه بازار می شوند ویژگی های خاصی دارند که از مهم ترین آن ها می توان به مقاطع کناری در ابعاد 50 در 30 ، ابعاد ریل بالایی در اندازه 50 در 50 و تسمه هایی 5 در 20 اشاره نمود که همگی از سطح کیفیتی بسیار بالایی برخوردار بوده و با استفاده از مواد اولیه ای مناسب تولید می شوند. شما تنوع بسیار بالایی را می توانید برای این حفاظ ها مشاهده نمایید که این تنوع رنگی به صورت قهوه ای ، مشکی ، مشکی مسی و سفید نقره ای وجود داشته و با استفاده از آن ها می توان علاوه بر امنیت ساختاری زیبا را برای ورودی های خود به ارمغان آورید.


درب آهنی

انواع درب های اکاردئونی آهنی

حفاظ آکاردئونی آهنی به صورت تک لنگه و دو لنگه تولید می شوند که می توانید آن ها را در اندازه های مشخصی در تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید. هرکدام از این درب ها مشخصات خاص خود را دارند و از میزان استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند. در ادامه به بررسی ویژگی های هرکدام از این درب ها خواهیم پرداخت.


درب تحرک

ویژگی های درب آکاردئونی تک لنگه

ساختار این نوع حفاظ به گونه ای است که قفل استاندارد آن در یک طرف درب قرار گرفته است و عمدتا برای درب های ورودی ساختمان های مسکونی کاربرد دارد. ابعاد این درب ها کم بوده و میزان فضای کمتری نسبت به درب های دو لنگه اشغال می کنند.


حفاظ آهنی درب

ویژگی های درب آکاردئونی دو لنگه

ابعاد این درب ها بیشتر بوده و برای ساختمان های تجاری و کارگاه های صنعتی کاربرد دارند. قفل این درب ها در وسط قرار داشته و به صورت دو طرفه باز و بسته می شوند. علاوه بر این برای ایجاد امنیت بالا دارای سیستم های سخت افزاری قفل و لولاهای استاندارد هستند که هر کدام در جای خود بی نظیر می باشند.


قیمت حفاظ اکاردئونی
درب آکاردئون
حفاظ درب ضد سرقت

Call Now Buttonسفارش محصولات : 09127800603